Една "незабравима" вечер...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от Venko » 12 Юни 2011, 18:36

" Тръгнах към единственото нещо, което не ме предаде никога, автомобила, който ме кара да се успокоявам - моята, МОЯТА баварка. Петицата стоеше притихнала в тъмнината, сякаш знаеше за какво съм тръгнал към нея, защо я будя посред нощ."

EPIC! :bowdown:
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 60
Регистриран на: 12.06.2007
Местоположение: София

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от itzan » 13 Юни 2011, 20:31

Колега, разбирам те напълно! Тоя номер с телефонните обаждания по никое време и при мене се случи преди 3 месеца. Последван от необичайни закъснения до късно през нощта, под предлог че са се видели с приятелки и са се запили. И аз нямало смисъл да идвам, че е сега си тръгва, и още 3-4 часа я няма никакава. А като и звънна съм я подтискал и и нарушавам личното пространство... И след две седмици ми изтърси, че вече няма чувства към мен и по-добре да се разделим. Не било заради друг, просто искала да е сама :kuku: И така, разделихме се, а щяхме да се женим това лято, тъкмо щах да и купувам годежен пръстен... После се оказа, че наистина има друг. Бяха ме налегнали някакви комплекси, че сигурно е некой по-едър, атлетичен убавец, или паралия, все за нещо трябва да го предпочете пред мен... а той се оказа пълен мишок смотан, и кара неква ожулена пича въшка. Приятелите ми като са ги видели и жените им са умрели от смях като са видели за какъв мухъл става дума.... Та любовта наистина е сляпа! Добре, че и мен баварката си ме радва и не ме предава, и сега отново заедно ще ходим по жени :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от ///ivanE30 » 19 Юни 2011, 21:20

разбирам те и няма да се правя на интаресен като повечето да те упрекват, само хора преживяли подобно нещо могат да дават мнение как се постъпва в такъв момент :yes: маиката на детето ти българка ли е ?
bedrock city racing

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от Gari » 19 Юни 2011, 22:17

///ivanE30 написа:разбирам те и няма да се правя на интаресен като повечето да те упрекват, само хора преживяли подобно нещо могат да дават мнение как се постъпва в такъв момент :yes: маиката на детето ти българка ли е ?


Ами то моето си е за упрекване, защото е глупава постъпка, но всичко мина - 1500 евро глоба, 500 за адвокат, 200 пътни разходи. Общо някъде към 2200 - 2300 евро ми струваше алкохолната проява и до ноември без книжка.
Иначе майката на детето ми е българка и си живее в БГ. :)
Не искам много, искам всичко!

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 26.08.2010
Пол: Мъж
Кара: ансамбъл Тракия да тропат хоро
Мечтае да кара: водни ски чисто гол в чест..
Детайли за колата: Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от ivelintiulev » 25 Юни 2011, 13:29

Много пари бе човек.. :|

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2010
Пол: Мъж

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от nitrus » 12 Юли 2011, 15:19

itzan написа:Колега, разбирам те напълно! Тоя номер с телефонните обаждания по никое време и при мене се случи преди 3 месеца. Последван от необичайни закъснения до късно през нощта, под предлог че са се видели с приятелки и са се запили. И аз нямало смисъл да идвам, че е сега си тръгва, и още 3-4 часа я няма никакава. А като и звънна съм я подтискал и и нарушавам личното пространство... И след две седмици ми изтърси, че вече няма чувства към мен и по-добре да се разделим. Не било заради друг, просто искала да е сама :kuku: И така, разделихме се, а щяхме да се женим това лято, тъкмо щах да и купувам годежен пръстен... После се оказа, че наистина има друг. Бяха ме налегнали някакви комплекси, че сигурно е некой по-едър, атлетичен убавец, или паралия, все за нещо трябва да го предпочете пред мен... а той се оказа пълен мишок смотан, и кара неква ожулена пича въшка. Приятелите ми като са ги видели и жените им са умрели от смях като са видели за какъв мухъл става дума.... Та любовта наистина е сляпа! Добре, че и мен баварката си ме радва и не ме предава, и сега отново заедно ще ходим по жени :lol:

Намери го колега и го сурвакай, като знае така. И при мен го имаше такова изпълнение ама си получи сазлуженото :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от Gari » 05 Сеп 2011, 18:49

ivelintiulev написа:Много пари бе човек.. :|


Ами колеги, то идилията продължава... :shock:
След делата, глобите и разправиите с адвокати се надявах силно да си получа документа. Да ама НЕ.
Получавам едно писмо, в което пише, че от 1.6 промила нагоре трябва да се премине през един
медицино-психологически тест, известен още в Германия като "идиотски тест". Абсолютно пълни медицински изследвания
и след това разговори с психиатър, за да се докаже че съм отговорен за действията си и че не съм алкохолик :shock: :kuku: . Скромната сума, която
трябва да приготвя е ОЩЕ 400 евро за предварителни консултации и после още 400 евро за самият тест. Ако не ми изнася немската процедура ми предлагат да се откажа от книжката си и това е. В БГ не може да се издаде нова...
Какво ли ме чака още...
Не искам много, искам всичко!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 16.12.2010
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 320
Мечтае да кара: m5 e60 edition race
Детайли за колата: дата на производство 1994 автоматик с абс, ел. стъкла, шибедах, климатик, парктроник и др ..

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от niki_524TD » 05 Сеп 2011, 19:32

обица за носа ще ти е това
Бог прощава притежателите на БМВ не

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от bavareca_86 » 07 Сеп 2011, 4:33

голем :mhihi:
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от Gari » 07 Сеп 2011, 18:25

bavareca_86 написа:голем :mhihi:


Нали? :shock: :mhihi:
Не искам много, искам всичко!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 12.07.2007
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: E46 320d 136
Мечтае да кара: e30 m3

Re: Една "незабравима" вечер...

Мнение от shengi » 13 Сеп 2011, 21:38

А по странното е че като съм стоя по някой друг месец в Германия има там един Руснак и един немец.Сутрин аз пия кафе едва гледам а те нашите в 8 са на по 5-6 бири вече.За една вечер ги правят 2 каси 2-мата стават и заминават.Чудно как не ги хващат и как си карат спокойно, като им знам законите някой де на Немците.Иначе много бира се пие в тая държава .Но това за тоя тест за пръв път го чувам наистина неприятно.Но пък съм на 100% сигурен, че и ти като мен никога няма да се качиш на шофьорското място като си пил дори и само да слушаш музика или да припалиш колата :) дано това ти е последния проблем с немското законодателство
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook