Просяци с Е30 323

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Просяци с Е30 323

Мнение от Alpina » 15 Апр 2003, 14:58

Много се чудех дали да ви разказвам тази история по продажбата на моята кола, но в крайна сметка нека внеса малко разнообразие в този форум.
Както знаете, продавах си колата, защото вече нямам пари, а пък ми трябваха много спешно, а и вече ми омръзна и ще си търса друга по-нататък.
Благодарности на истинския БМВ фен Westside, който освен да ми праща емайли наистина дойде да я види. Мисля, че с неговия приятел не са останали разочаровани. ;-)
Както и да е. В понеделник излизах с колата малко по работа в София и реших да сложа една табелка на колата, че се продава. Към обяд се прибирам и се забивам в едно от задръстванията в центъра на столицата. Тъкмо разглеждах едно невероятно Е36 купе, което мина покрай мен и изведнъж енергично почукване по прозореца ми изкара акъла. Обръщам се и виждам един млад циганин се развикал нещо, сочи ми табелата и ръкомаха. Спускам леко джама, а той се опитва да си завре главата и ми крещи: "-Бате! Продаваш ли колата бате? Искам да я купя! "
Викам си - извъдиха се и при циганите БМВ ентусиасти, пускам музиката по силно, затварям прозореца и потеглям с колоната. Естествено София е място, където на кръстовище се чака по три-четири светофара време. Спирам пак, а онзи пак припка към мен и ми ръкомаха. Отварям вратата и направо го питам какво го тревожи в живота. Той започва да ми обяснява, как ще купи колата, ама първо да я закарам в някакъв гараж да я видят .... Гледам го един такъв дрипав, викам - "Айде пич, fuck off". Потеглям.
Е на третият път вече ме кандиса. Казах му - "Добре! Ела да видиш колата - ще спра за малко след кръстовището."
Онзи ми каза BRB и избяга нанякъде. Таман щях да си ходя и той пристига с още един млад циганин(браточката), некъв дъртофелник (бащата), целият одрипан и майката. Та това цялото семейство направо почва да се пазари с мен и ми разправят как се уговорили да си купят мерцедес, ама онзи не дошъл...
През цялото време опитвам да измисля как точно искат да ме метнат тези. После ми разказват, че са просяци ("работят" някъде в района на магазина на МадПетьо) и така се издържат. Таман започна да ми става смешно (мисля си - баси театъра дето го правят за да ми измъкнат пет лева...), а онзи вади една пачка пари и ми брои сумата за коята уж се пазарихме! Гледам парите - изглеждат истински! Аз недоумявам, а онзи почва да ме юрка - "Айде да минаваме през адвоката да прави генерално, че трябва да работим...". Това последното всъщност значи - да минем през нотариус да направи договор. Аз се почудих малко, пък си спомних онази поговорка за врабчето в ръцете и орела в небето, и реших да действам. Наистина исках някой от БМВ феновете тук да я вземе и да й се радва , а не тези мърлячи, ама който вади пръв парите - получава стоката. Тъй като нямах нито една сериозна уговорка с някой друг - продадох БМВ-то на просяците. Малко жалко, защото онези не правеха разлика между 4 и 6 цилиндров двигател, нито пък бяха чували за антифриз (вода се слагало там), а едва ги научих да произнасят думата Кастрол. Ама кво да се прави. На няколко пъти дъртия бъркаше колата ми с Рено :shock: , но неговите синове го поправяха. Най странното за мен беше, че никой нямаше шофьорска книжка.
Още по странно ми стана, когато ми дадоха номера на GSM-а си и ме помолиха да вкарам БМВ-то в двора където живеят. Там имаше и една Лада седмица.

Ето така живеят просяците в България! Карат БМВ и Мерцедеси :-)

И за да има историята подобаващ финал, ще кажа, че точно когато си тръгвах онези започнаха да ме крънкат за пари. Дадох им 5 лв и те бяха супер щастливи! Луда работа! Преди половин час ми бяха броили повече от 2000лв!

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 15 Апр 2003, 15:07

Утре и аз слагам табели че я продавам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Сега се сещам мой приятел си продаваше Ладата перфектна 2104 и вика ми ела на Женския пазар имам среща с някакъв обади ми се да я види.Отиваме 20 циганина и един много дърт и много дебел като извади една пачка :roll: свят да ти се завие. Искаха да свалят от цената,но приятела ми не свали и не я взеха.
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 15 Апр 2003, 15:08

Как ти даде сърце да го направиш бе човек :( Аз се продавам колите в дън гори тилилейски, през девет земи в десета и по въэможност на проверен човек. Но колкото и да съм закъсал няма да си дам колата на някакъв дрипав циганин, който ще превърне в клоака това, в което аз съм вложил толкова нерви, пари, сили и т.н.


Но в крайна сметка ти си решаваш! Не съм аз този, който трябва да те съди!!!
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 15 Апр 2003, 15:25

Да, знам. И на мен ми беше терсене. Вчера цял ден съм като в несвяст. Със сигурност ще я превърнат в кочина! Ама така се наредиха добре нещата за мен. Получих парите навреме. А пък и наистина много малко хора се интересуваха от колата ми. А тя си беше супер!

Burn Out Master
Burn Out Master
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 30.09.2002
Местоположение: Plovdiv/Smolqn
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 / AUDI A4 1.8T quattro
Мечтае да кара: M5 i RS4

Мнение от PILOTA » 15 Апр 2003, 16:08

Искам и аз такиа цигани!!! :cry:

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 15 Апр 2003, 18:27

Alpina, ТИ СИ ЗА УБИВАНЕ!!!!
Вчера тъкмо щях да ти пиша ЛС, че в петък пристигам в София с парите и гледам това:
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=21555#21555.
Даже се бях уговорил с местния представител на Булинс за ключалките.
Викам си изтървах я. А то какво било...
Направо незнам какво да напиша. Щото ако напиша това което мисля трябва после да се цензурирам, а Turturelo да ми наложи бан!
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 15 Апр 2003, 20:14

А брошурка за сабора деде ли им :?:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 15 Апр 2003, 22:22

B U L L I написа:А брошурка за сабора дaде ли им :?:


:lol: Ей! Забравих! Даже за клуба не им казах!


Един, сори човеко! Само да знаех, че се интересуваш и със сигурност щях да те изчакам... Естествено, че предпочитам БМВ фен да го вземе. Ама вече е късно да говорим!

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 16 Апр 2003, 10:56

Alpina написа:
B U L L I написа:А брошурка за сабора дaде ли им :?:


:lol: Ей! Забравих! Даже за клуба не им казах!


:evil: :evil: :evil: :evil: Биваше и за събора да им кажеш и щеше да видиш поредния Баварец превърнат в Курник :!: :!:
Да им беше дал брошури за курортно селище Белене :mha: :mha:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 16 Апр 2003, 11:40

Хахахахаха... Белене :mha: :mha: :mha: Много колоритно... :mha: :mha: :mha:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 16 Апр 2003, 13:05

rado_rf написа:Хахахахаха... Белене :mha: :mha: :mha: Много колоритно... :mha: :mha: :mha:

Даммм и подходящ микро климат има :wink:
Тъкмо за тях :twisted: :twisted:

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 16 Апр 2003, 20:45

Alpina brat4e radvam se za tebe az bqh q pro4el temata oshte kato q posna i se nasrah da se smeq ama si umrqh za tui s 5 leva i az sum ima peripetii v nashata ciganska mala ama te bqha svurzani s moshnosta na uzvu4itelnata mi sistema v orela, ta zna4i cigan4etata na 50 cent in da club takiva ku4eci vrutkaha 4e 4ak sulzi ot smqh mi izleznaha
dano tezi prosqci da se otnasqt s bavariata ti kakto ti do sega :!:
:D :D

do moderatorite molq vi ne mi triite posta nqkolko dena nqma da moga da pi6a na kirilica nov windows nov problem

Този път ще ти се размине, ама случайно да си забелязал едно бутонче с надпис "KREDOR"? С негова помощ можеш да пишеш на кирилица и от луната. ЕДИН
ИзображениеИзображение

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 17 Апр 2003, 10:51

Аз все си чудя как е излязъл от махалата :evil: Не че нещо 12 години съм живял около тях и съм виждал доста истерий :evil: :evil: Бате дай тука Джи Си Ем да ти продавам гледаш няква 8310 вадиш парата те ножовете и всеки по живо по здраво :?
Пак радвам се че не са били от тея мизерници щото после...... :evil: :evil: :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 27.01.2003

добре де..........

Мнение от Cult Society » 17 Апр 2003, 11:49

а няма ли опасност да, не я прехвърлят на тяхно име, да вършат простотии и после ти да береш ядове.

Щото един познат си продаде Ланчата на некви дупари от люлин - и те крали, бягали от куките с нея и той през два три дена беше в полицията да обяснява, как е продал колата преди 2 години.

не че ти го пожелавам , ама да си имаш едно на ум :!:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 17 Апр 2003, 12:26

Има го наистина този вариант .. Като си продавах Самарата преди няколко години един искаше да я платял неделя и понеделник да я прехвърляме, защото имал работа ... Естествено не се съгласих и той така и не се обади повече.. Вземе да блъсне някой човек, да възне с колата и да я изостави някъде ... Върви обеснявай, че не си ти...

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook