Да обичаш грешната марка :)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Osmicata » 30 Юни 2011, 10:50

K_Ilkov написа: Тия дето са се качили направо на БМВ не знаят защо БМВ е толкова по-добро всъщност :mhihi:


Колега, това че ми караш ъпгрейда говори че знаеш кво да караш :), но за горното не си съвсем прав. Исках BMW от малък, баба ми беше немкиня и когато аз си слагах пластмасово колело и дезодоранти на бюрото за да "карам" (около 3-4 годишен) тя викаше "знаеш ли какво караш", аз не знаех името на нито една кола, обаче и викам "ми кола". Тя отговаряше "Не, караш BMW". E, оттогава ми е останало в главата BMW. Сметай: около 1975 (роден съм 72). До 1990 идея си нямах кво е да е нещо BMW, баща ми караше москвичи, лади, трабанти и стандартния комунистически шит. Тогава си купи 318. И ние с брат ми, като се качихме и усетихме (по нашите стандарти) тягата на тая кола - викаме - това е! Влюбихме се. 9 години по-късно аз знам, че ако ще си купувам кола това ще е BMW и нищо друго. Между временно бях придобил малко опит с колите :), не мои а на father-a. Та имах идея кво значи една кола да върви, да завива, да е стабилна, да е комфортна, да е здрава, да е красива. След около 30 проверени Е30-ки (4 крадени, няколко с челни, няколко безумен селски тунинг, другите в лошо техническо състояние) намирам първото си BMW - 318, бяло, здраво и класически красиво. Е, близо 4 години с тая кола ми донесоха щастие и опит. Втората ми кола беше също внимателно търсена: знаех какво искам и знаех защо. E 46, 328 Ci. Преди 3-4 години в БГ се продаваха три такива: една автоматик, една с челен и моята. Познай кво стана. Та не е точно така: знаех кво искам и да, качил съм се първо на БМВ (като моя кола). И не планирам смяна на марката.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook