Среднощен адреналин

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 23.05.2010
Местоположение: chirpan
Пол: Мъж

Re: Среднощен адреналин

Мнение от malenov » 06 Апр 2011, 18:28

уникално
This is my FREEDOM

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 2.04.2011
Местоположение: Велинград
Пол: Мъж
Кара: BMW ActiveHybrid X6
Мечтае да кара: Самолет
Детайли за колата: 357 Kw/ 485 к.с. при 5 500 - 6 400

Re: Среднощен адреналин

Мнение от bulram » 08 Апр 2011, 0:55

Ясно е, че има хора които ще кажат "Уникално", ще има и хора които само ще цъкат, и ще четат маршрута, обмисляйки дали децата им не са били наоколо по това време. Няма как всички да останем на 23 до края на живота си? Човекът /TheDevilTwin/ просто е разказал историята, и тя не е единичен случай. Нека просто си направим изводите и да си запазим мнението за себе си. За това има държава, за да има закони. Каквито сме ние, такава е и държавата, а каквато е държавата, такива са и законите. Абсолютно без никакъв коментар!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Среднощен адреналин

Мнение от DanielzZz » 11 Апр 2011, 12:53

Супер историйка. :yes:За разлика от колегите аз няма да те поучавам. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.09.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: шестак

Re: Среднощен адреналин

Мнение от mercrullz » 14 Апр 2011, 23:43

интересна историйка.
добре че от полицията не четат по форумите ..явно :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 22.06.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e36

Re: Среднощен адреналин

Мнение от has » 15 Апр 2011, 16:42

История, която определено я прочетох с интерес. Няма да изразявам мнение, всеки сам си решава какво да прави. Представям си, как си се чувствал след толкова много адреналин.. :D
"If one day the speed kills me, do not cry, because I was smiling." - Paul Walker, 1973-2013

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 18.01.2010
Пол: Мъж
Кара: 330xDrive e91

Re: Среднощен адреналин

Мнение от worst » 22 Апр 2011, 20:18

Забавна история :angel:


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Среднощен адреналин

Мнение от xpl0d » 24 Апр 2011, 17:37

Оптимистите най-ме накефиха :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: Среднощен адреналин

Мнение от Seraph » 24 Апр 2011, 20:00

Би било чудесно, ако имаше и кой да заснеме цялото преследване, за да има зрелище за хората :)
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Среднощен адреналин

Мнение от Maxmadness » 26 Апр 2011, 0:37

Адреналин? - ЗА.
Газ до ламарината - ЗА.
Неразумно шофиране - НЕ.


Историйката на мен ми харесва.Няма да те поучавам или да ти казвам какъв си кво си що си.Мога да ти дам 1 съвет,който със сигурност ще приемеш защото след като прочетеш,самият ти ще усетиш,че вече ти се е случвало.Когато може да стане беля,ние пренебрегваме този фактор,а когато белята стане си казваме "Защо не постъпих такa?" и осъзнаваш,че връщане назад няма...представи си усещането на шофьора убил 6-тима души в Симеоновград,представи си какво ще почуства когато (ако излезе от кома) ...когато излезе от кома,само си представи какво е усещането да знаеш,че си виновен за смъртта на 6-тима души на възраст от 17 до 19 годишна възраст... и пак ти казвам приятел, не те поучавам за нищо,и аз мачкам гаста адски много и то постоянно...но ей богу ако щеш вярвай,всеки път преди да смачкам педала се старая да преценявам НАЙ-лошото което може да се случи ако го направя,и ако преценя,че всичко е окей се сливам в едно с колата.Простотиите стават точно така...абе я да дам малко газ,*бал съм го какво толкова? и следва следното нещо :

40-60-80-100
дупка.
преобръщане.
смърт за 6 души.

И все пак се надявам да ме разбереш правилно,най-лесно е да се критикува пред компютъра във форума,аз не те критикувам опитвам се да ти дам съвет,защото приятел когато стане късно НЯМА ВРЪЩАНЕ НАЗАД !

п.п Относно гражданските..прегледите,и документите като цяло...ако някои хора възприемат липсата на такива като (ее виж ква оферта,карам си без гражданска и съм напреде с 200 лева) то аз го възприемам по съвсем коренно различен начин.Знаеш ли приятел какъв кеф ми е,като ме спират...и като закрачи дебелия бизон към мене с палката,и като ми каже с мазната си свинска муцуна,дай документите..с какъв кеф буквално като с тухли го замерям с тия документи.... да му е тъпо :)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook