Среднощен адреналин

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: триеска с пластмасов мАтор

Среднощен адреналин

Мнение от TheDevilTwin » 02 Апр 2011, 12:13

Часът е 12 полунощ. Прибирам се с колата от OMV-Бояна, заедно с един приятел, когото трябва да закарам до Костинброд. Нужни са не повече от 5 минути, докато моторът загрее... тогава вече мога спокойно да настъпя до дъно! Решавам да мина през центъра. На бул. България първият оптимист вдига палката си ... подминавам, десен завой от най-лява лента на червено и дим да ме няма. Оставям момчето в Костинброд. На връщане същата ситуация на светофара при разклона за Божурище, но този път присъства и фенер – явно така по-добре личи липсата на винетка върху предното ми стъкло. Униформеният застанал точно върху прекъснатата лента и няма заобикаляне. Давам десен мигач, онзи започна да крачи... цедя 2-ра докрай, същата процедура с трета... следващото кръстовище е караулката на околовръстното, където в далечината виждам още един тичащ оптимист с жилетка и слънчоглед. Десен завой, след което продължавам по околовръстното, и без това съм към Младост. На току що построеното кръгово, което се разклонява към Банкя, не успях да се ориентирам по обърканите табели, заради което сбърках пътя и тръгнах по чисто новата магистрала за Банкя, вместо да продължа към Овча Купел... следващите няколко километра единственото което виждах беше перфектно гладкия асфалт на магистралата пред мен... и изведнъж табелка – София надясно 3 км... завивам на дясно, как иначе? На излизане от тесния завой срещу мен изскача бяла Астра без сирени и ме засича... минавам от дясната й страна на една боя от нея, чувайки единствено тракането на камъчетата по ламарината, след което сритвам от втора до четвърта на уволнение. През главата ми мина единствено една мисъл – ако ме сгащят, жална ми майчица... гражданска нямам, преглед също, карам с обжалвано постановление от една година – ситуацията си отива към ебане, а на всичкото отгоре на следващия ден баща ми се връща от Англия и ще трябва да го посрещна в районното! Следващите няколко минути стисках волана с всичка сила, десният ми крак сочеше към ковчега, а единственото, което виждах беше разбитият път пред мен и бързо отдалечаващите се фарове на патрулката в огледалото за обратно виждане. По табелите разбрах че съм в Мало Бучино... никога не бях минавал от там през живота си, още повече по тъмно... на завоите спирачки докрай, на правите участъци газта докрай... в един момент се озовах на път за стария ми квартал... там се намира гаражът, където си държа колата. Спрях пред жълтите порти, позвъних на портиера и прибрах колата на топло. С треперещи ръце извадих телефона си от джоба, набрах моя човек и му разказах за цялото премеждие, а след това повървях за кратко пеша, докато намеря такси, което да хвана до Младост. Таксиметровият шофьор се смя от сърце и заключи – добре, че ти е бърза колата! В момента стоя и пиша всичко това от вкъщи, а адреналинът все още нахлува в главата ми и кара челото ми да пулсира... определено свалих температурата, която имах!
No pain, no gain. - Scorpions

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Среднощен адреналин

Мнение от achobre » 02 Апр 2011, 18:20

бая бягане е било ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: Среднощен адреналин

Мнение от Razor90 » 02 Апр 2011, 20:36

И ако са ти записали номера, какъв е бил смисъла от бягането :D.
Днес си карам към един от изходите на града ми, с висока скорост(в тази част няма къщи и хора). И малко преди табелата за край на града има един завой на който беше застанала партулка. Палка и отбивам. Казаха ми, че съм карал с 82км/ч, при ограничение от 40. Добре, че единия полицай се познаваше с баща ми и минах без ядове иначе лошо ми се пишеше.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Среднощен адреналин

Мнение от Kroki » 02 Апр 2011, 21:07

Добро, добро :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Среднощен адреналин

Мнение от (bubsa) » 02 Апр 2011, 21:21

Нещо ориентацията ти куца :no:
По новата магистрала към Банкя.На слизане от магистралата си завил на дясно и си се озовал в Мало Бучино и както си карал към Перник изведнъж в Западен Парк :mrgreen: :smoke: :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Среднощен адреналин

Мнение от ///ivanE30 » 02 Апр 2011, 22:51

хаха :driving:
bedrock city racing

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Среднощен адреналин

Мнение от kulov » 02 Апр 2011, 23:08

Нема се карам с тебе, щото не се карам с хората, ама само ще ти кажа, че си олицетворение на цялата българска действителност. Чета и се смея...
Подсети ме за един познат, който също като теб е над нещата - неговата идея фикс е да се занимава с кръчмарство, въпреки десетината фалита до сега (но как го прави :mhihi: ). Взема някакво заведение под наем, зарежда го, отваря и си бачка. Няма РИОКОЗ, няма ДВСК, няма НОИ, касови апарати, лицензи, трудов договор за "добика" (сервитьорката, ударението е на И-то), сипва алкохол от някакви PVC-шишета, често псува и отупва клиентите си... Един ден му влезнах в заведението през деня, в работно време, ама облечен с костюм. Оня, завалийката, така се хвана за сърцето като ме видя на вратата :lol: просто не мога да ви го опиша, нема ме разберете, като не сте видяли оня поглед, който аз видях, все едно беше влязъл оня с черната качулка и коса в ръката :lol:
Треа сме над нещата, за кво са ни книжки, за кво са ни ГО, винетки? :driving: и тва е :mhihi:
Шегувам се, но дано да не убиеш някого, това съвсем сериозно!

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: триеска с пластмасов мАтор

Re: Среднощен адреналин

Мнение от TheDevilTwin » 02 Апр 2011, 23:47

Razor90 написа:И ако са ти записали номера, какъв е бил смисъла от бягането :D.


Погрижих се два дена след това да ми махнат рапорта, щото иначе лошо.

kulov, съгласен съм с тебе! Просто с всеки следващ ден се убеждавам все повече и повече, че законите са писани не в полза на обществото, а в полза на онези горе, така че вече нямам вяра ни на полиция, ни на лекари... разчитам единствено на себе си, за да оцелявам! В крайна сметка всеки сам си избира как да си оправя бакиите. Благодаря за искреното мнение, винаги съм уважавал хората, които не се притесняват да си кажат истината в очите, за което евала :clap:
No pain, no gain. - Scorpions

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: триеска с пластмасов мАтор

Re: Среднощен адреналин

Мнение от TheDevilTwin » 02 Апр 2011, 23:56

(bubsa) написа:Нещо ориентацията ти куца :no:
По новата магистрала към Банкя.На слизане от магистралата си завил на дясно и си се озовал в Мало Бучино и както си карал към Перник изведнъж в Западен Парк :mrgreen: :smoke: :mhihi:


Човек, ако щеш ми вярвай, всичко написано е едно към едно. На табелките пишеше Мало Бучино, но по мои изчисления съм минал през Суходол... ориентирах се едва след като пресякох околовръстното и Факултета ;)
No pain, no gain. - Scorpions

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 19.10.2009
Местоположение: РВ
Пол: Мъж
Мечтае да кара: М6

Re: Среднощен адреналин

Мнение от ...E46... » 03 Апр 2011, 0:23

за това вече има няколко БМВ-та в полицията,те с тея астри са за никаде :mhihi: , :driving:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Среднощен адреналин

Мнение от А.Марчев » 03 Апр 2011, 12:10

адреналина е бил на макс :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Среднощен адреналин

Мнение от benzin » 03 Апр 2011, 12:27

nase7o написа:адреналина е бил на макс :yes:

фантазията също :mhihi:
www.bmwпрофесори-bg.net

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Среднощен адреналин

Мнение от driver69 » 03 Апр 2011, 19:12

Не знам радостно ли е..
Адреналин е било. Радост, когато си се прибрал, също, пак предполагам.
Просто докато си бягал е можело да стане нещо много по-лошо от това да те хванат. Не те поучавам!
П.П.: Е то хубаво, но като имаш връзки да ти махат рапорти(как става тая работа?), защо бягаш.. А колата от подписа ли е, явно е вървяща?

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: триеска с пластмасов мАтор

Re: Среднощен адреналин

Мнение от TheDevilTwin » 04 Апр 2011, 11:42

Ryapoff написа:Не знам радостно ли е..
Адреналин е било. Радост, когато си се прибрал, също, пак предполагам.
Просто докато си бягал е можело да стане нещо много по-лошо от това да те хванат. Не те поучавам!
П.П.: Е то хубаво, но като имаш връзки да ти махат рапорти(как става тая работа?), защо бягаш.. А колата от подписа ли е, явно е вървяща?


Не се гордея със случката, осъзнавам че развръзката можеше да е съвсем друга и всичко друго, но не и хубава. Следя редовно този раздел и неведнъж съм чел подобни случки, въпреки това не пожелавам на никого да му се случва нещо подобно!

Не спрях, защото предпочетох да се оправя сам, вместо в 1 часа през нощта да притеснявам близки хора заради собствената си глупост, а след това да пиша цяла нощ обяснения!
No pain, no gain. - Scorpions

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 20.06.2010
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: F10 M Sport
Мечтае да кара: M5

Re: Среднощен адреналин

Мнение от mitev_pz » 04 Апр 2011, 17:13

и аз съм изпитвал подобно чувство :yes:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook