просто късмет

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 19.10.2009
Местоположение: РВ
Пол: Мъж
Мечтае да кара: М6

просто късмет

Мнение от ...E46... » 31 Мар 2011, 11:46

Вторник вечерта както си седах и се образовах в БМВ клуб българия,с питие до мен и ето телефона звани.Здравей Стояне, знам че е късно и не съм те предопредил по-рано но спасявай положението братле бяха първите думи на Красимир.Стоян-здравей и какво мога да ти помогна?Красимир-работата е там ,че се запознах с една мацка от Англииската пък тя доиде с нейна приятелка,вземи джони че имам само водка и шампанско и идвай в нас,ще върна услугата.Стоян-добре до 20 минути съм там.Аз вече бах пил 2-3 чаши ама кво пък то в нашия град няма полиция нощно време,и така паля е46-ката и тръгвам да взема джони и да отивам.И точно няколко преки преди да стигна на адреса щрак палка,спирам и учуден от полицията почвам да си оправям колана,а единия господин ми вика това се слага преди да тръгнеш,веднага си мисля (дано не ме надуши че съм пил),а то благодарение на наливните парфюми в колата е като в парфюмерия и не ме надуши ,докоменти за проверка- давам му ги като при талона винаги държа 20лева за такива случай.Полицая ги прибра веднага,върна ми домоментите и ми каза продължавай.Отивам на едреса и найстина приятелката и е много готина,висока малко по-малко от 1.80 с дълга черна къдрава коса(сладурана) натискаше здраво ботилка шомпанско,а с продалжение на разговора ни разбрах,че е скъсала с приятеля си,веднага си помислих тръгнала е на лов.Малко под половината шампанско на Мая и стана зле и искаше да си ляга,и все пак вече минаваше 3.30ч.Красимир ме помоли да я закарам в нас за да се осъмотят с Лиляна тъи кото нямал достатачно място,тръгвам с Мая към вкъщи по друг маршруд да не би да са там полицайте, че вече и аз съм доста зле(доста ,доста държа се още обаче вече си ми личи),да ама не патрула си е сменил местото и аз съм отново при тях с първата мисъл е ся стана зле.Работата беше ясна,полицая ми каза слизай от колата а на колегата си вади куфарчето този е пиян,след кратак диалог им викам-пил съм признавам ама си знам урока,ще пиинете и вие и веднага вадя две по 100лв,следва леко замисляне от тяхна страна ,и тогава единия спаси положението-от тук веднага в къщи и колата в гаража,и така се оттървах.Пребрахме се с Мая ,тя горката едвам се даржеше на краката,абе грозна картинка за това така хубаво момиче,явно не можеше да пие,сложих я на спалнята и свалих дрехите а те не бяха кой знае колко яке,фанелка,дънк и е такива ,остана по бельо,сгянах и дрехите и ги оставих на скрина,завих я и я оставих да спи,а пък аз си разпънах ъгловата в хола и си легнах и аз.Към обяд осещам че не съм сам на ъгловата,Мая беше до мен и ме гледаше като чели вече трезво,добро утро сладур какви хубави зелени очи имаш,а аз веднага включих че вече е добре след като казваше по рано, че са сини.ами добро утро и на теб,ти не трябваше ли да си на спалнята?Наспах се и се преместих при теб,веднага ми стана ясно какво следва.След известно време бяхме доволни от живота,след това пихме кафе,закусихме,и тръгнахме с Бубето(БМВ-ТО)към тях,Бубето ревнуваше от жени в колата ама все пак я карах аз и нищо не направи,закарах Мая до тях а тя любезно ми написа неиния номер и думите искам пак...това беше от мен надявам се да ви хареса :winky:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: просто късмет

Мнение от B U L L I » 31 Мар 2011, 17:48

тази тема е малко по ръба на бръснача,за този раздел,но
ще помоля колегите и колежката да я оставят заради мен :mhihi:

интересно,преди години и аз ги пишех в този стил
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: просто късмет

Мнение от driver69 » 31 Мар 2011, 18:29

Не знам, сега някой сигурно ще каже, че не е подредена.
Обаче! Браво!!! Увлекателна история, поне на мен ми хареса, понеже е по-различна като стил.. Между другото, ако е реална - не карай пил...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: просто късмет

Мнение от achobre » 31 Мар 2011, 20:16

дано да е измилислена (заради пиенето) иначе е добра 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: просто късмет

Мнение от Делян » 31 Мар 2011, 22:41

Хубава историйка :yes:
На всеки се е случвало или ще му се случи да кара пил(по една или друга причина..), друг е въпроса, че не всеки си признава :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 25.05.2010
Пол: Мъж
Кара: e36 316i 1.9 m43TUB19
Мечтае да кара: e36 m3 evo

Re: просто късмет

Мнение от k1p1 » 01 Апр 2011, 0:12

Историята е найс! :yes: Ама не мога да не отбележа, че караш пиян! :ranting:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: просто късмет

Мнение от Kroki » 01 Апр 2011, 10:10

Супер различната до сега история. Браво. Да беше и малкооооооо по дълга :oops: . И все пак тука всичките ще ти кажат, да не караш пил, ТАКА е, ПРАВИ са, но моля ви, да не разваляме историята с тези неща :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: ШОПландия
Пол: Мъж
Кара: Е46 320D

Re: просто късмет

Мнение от Amatior4o » 01 Апр 2011, 18:08

Поздравления за разказа. Добре се е получил.
Ще пропусна пиенето. Те колегите ти издърпаха ушите.
Аз ще те критикувам за "Бубето". На нито едно БМВ не отива този ник нейм :mhihi:
По скоро отива не некоя Корса :wave:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.09.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: шестак

Re: просто късмет

Мнение от mercrullz » 14 Апр 2011, 18:25

За 220 кинта .. професионалистките чудеса правят ... дано си е заслужавало.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: просто късмет

Мнение от А.Марчев » 16 Апр 2011, 11:25

mercrullz написа:За 220 кинта .. професионалистките чудеса правят ... дано си е заслужавало.


абе остави професионалистките друго си е с момиче и БМВ-то ;) страхотна историйка :clap:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: просто късмет

Мнение от Maxmadness » 17 Апр 2011, 20:26

Историйката е много готина ! Кофти просто,че за едните правилата важът,за други не :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: просто късмет

Мнение от Toneloker » 18 Апр 2011, 16:46

Ако е пила Искра няма как от половин бутилка да не и стане лошо. :mhihi:
Иначе всеки е карал пил, но зависи дали си леко пил или си пиян.....
Иначе не си струва да дадеш 220 лева на куките. :mhihi:
Как може да наричаш колата бобито. :shock:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: просто късмет

Мнение от Seraph » 21 Апр 2011, 12:57

На мен ми хареса, но има и още нещо интересно - в единия случай, с момичето, когато го прибираш у вас проявяваш съвест, не я закачаш, докато е пияна, а в случая преди това пък караш пил - там съвестта отсъства. :)
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: просто късмет

Мнение от xpl0d » 24 Апр 2011, 17:09

Историята добра, ама май си я писал под въздействието на алко'ола, много неграмотно :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 13.07.2008
Местоположение: Банкя
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E9 CSL Batmobile

Re: просто късмет

Мнение от Betrayer » 30 Апр 2011, 21:27

На мен пък не ми хареса :no: заради алкохола и самоизтъкванията на разказвача. Така и тея душици дето бяха тръгнали към черквата на Великден... Такива като теб изградиха тоя лош имидж за беемвистите в съзнанието на хората :dummy:
"With power up to 321hp and a six speed gearbox, the EVO will launch from 0-100km/h for 5,4sec and nudge with 260km/h on the German autoban!"

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook