Кратка приказка

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 14.04.2010
Местоположение: по света и у нас..
Пол: Мъж
Кара: е36 м52б20 купе
Мечтае да кара: e46 m3 csl

Кратка приказка

Мнение от Badr Hari » 27 Мар 2011, 23:29

Здравейте колеги. За първи път пускам такава тема. Преди време си измислих тази драсканица, показах я на двама мои познати. Единия ме посъветва да си лисна една кофа вода и да се усъзная :mhihi: А другия ми предложи да я публикувам във форума и си казах защо пък не. От няколко години съм фен на марката все още нямам възможност да си купя БМВ, но и това време ще дойде сигурен съм. Та исках просто да ви я покажа да разберете, че има още един от вас накъде там и така. Хвърлете по един поглед и преценете дали съм с диагноза БМВ-ист или не :mhihi: Ето я и нея:

.... И въпреки, че всички се подигравали на едричката 5-та серия Е34 , че е тежка и тромава. Тя не спирала да вярва, че някой ден ще докаже въпреки килограмите си колко бърза и пъргава може да бъде тя на пистата. Но за момента с нейния 2.0 мотор и 150 коня наистина и било трудничко да "танцува" по пистата както правела малката финна Е30-ка с присадения и мотор с цели 321 коня от една тотализирана Е36 М3. И лека полека Е34-ката започнала програми за отслабване и за няколко седмици тя свалила всичките ненужни килограми, които впрочем били кори, мокети, седалки и шумоизолиращи вати които доста и пречели да се пораздвижи. Тогава тя започнала усилени тренировки заздравила купето си с ролбарова клетка. С новото регулируемо окачване и по късите и твърди пружини тя заприличала на истински атлет. Обикновените заводски джанти били заменени с нови 17 цола ///М-кови. Шофьорската седалка била заменена с олекотена SPARCO изработена от финни карбонови нишки. Дойдел и дългоочаквания момент за трансплантация избраните мотор и скорости били също от Е34 но мотора разполагал с цели 340 коня и 3800 кубически см. или така наречения "Легендата М5" 6-цилиндровото чудовище с 6 дросела бил най-силния коз на пухкавата Е34-ка. След малко тренировки и доста предали се гуми тя започнала да нанизва завоите един след друг ляв след това десен нещо което тя не бе правила никога, а именно "ДРИФТЪТ". Най-голямата мечта на Е34-ката станала реалност тя вече била част от пистата част от публиката и всички я гледали как тя танцува "валс" по вече зачернелите завой на пистата вследствие на наслоилия се каучук от гумите на танциороте. Вече всички започнали да уважават Е34-ката и да и се възхищават дори и малката Е30-ка си признала, че дебеланката вече е един от най големите и конкуренти. Но никой не смеел вече да се подиграва с нея за размерите и, защото знаели, че зад тези големи размери се крие една огромна мощ,а тя Е34-ката вече знаела как да я използва. THE END. BMW RULZZZ BMW FOREVER !!! :bowdown:
BMW - The Ultimate Driving Machine

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Кратка приказка

Мнение от ryan83 » 28 Мар 2011, 15:55

[quote="Badr Hari"] От няколко години съм фен на марката все още нямам възможност да си купя БМВ, но и това време ще дойде сигурен съм. Та исках просто да ви я покажа да разберете, че има още един от вас накъде там и така.
Колега и аз съм един от тези, които мечтаят за първото БМВ..скоро и това време ще дойде :yes:
За историята - добра е, хареса ми особено това с дрифта въпреки че харесвам повече купета..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 14.04.2010
Местоположение: по света и у нас..
Пол: Мъж
Кара: е36 м52б20 купе
Мечтае да кара: e46 m3 csl

Re: Кратка приказка

Мнение от Badr Hari » 28 Мар 2011, 16:44

Мерси колега радвам се, че ти е харесала. И предполагам не сме само аз и ти кандидат БМВ-исти. Но пък така един ден като се сдобиеме с люБИМИТЕ си ще ги оценяваме много повече отколкото ако ги получиме на готово. :mrgreen:
BMW - The Ultimate Driving Machine

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 14.04.2010
Местоположение: по света и у нас..
Пол: Мъж
Кара: е36 м52б20 купе
Мечтае да кара: e46 m3 csl

Re: Кратка приказка

Мнение от Badr Hari » 28 Мар 2011, 20:49

Радвам се, че ти е харесала колега. :D
BMW - The Ultimate Driving Machine

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.11.2009
Пол: Мъж

Re: Кратка приказка

Мнение от Kid_of_RocK » 28 Мар 2011, 21:30

Е30 с присаден двигател от Е36 М3 ... Мисля, че Е30-ката би се обидила малко ... :mhihi: А относно историйката ... добре написана и увлекателна е.

ПП: Никой не може да ти каже дали си БМВ-ист или не ... въпросът е ти как го чувстваш. Ако ти се будиш нощем, измъчван от мисли за къси пружини, шперове, и синьо-бялата перка ... то тогава никой не може да успори любовта ти към марката. :yes:
" ...but add a little ///M ... and you'll got something very special "

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Кратка приказка

Мнение от achobre » 29 Мар 2011, 10:13

ПП: Никой не може да ти каже дали си БМВ-ист или не ... въпросът е ти как го чувстваш. Ако ти се будиш нощем, измъчван от мисли за къси пружини, шперове, и синьо-бялата перка ... то тогава никой не може да успори любовта ти към марката. :yes:[/quote]



напълно съм съгласен :clap:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Кратка приказка

Мнение от ryan83 » 29 Мар 2011, 11:36

Напълно съм съгласен..трябва да го почустваш..аз вече се обръщам само след някое яко бмв..представям си като си взема първото бмв сигурно няма да искам да сляза от него..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 14.04.2010
Местоположение: по света и у нас..
Пол: Мъж
Кара: е36 м52б20 купе
Мечтае да кара: e46 m3 csl

Re: Кратка приказка

Мнение от Badr Hari » 29 Мар 2011, 16:39

Kid_of_RocK написа:ПП: Никой не може да ти каже дали си БМВ-ист или не ... въпросът е ти как го чувстваш. Ако ти се будиш нощем, измъчван от мисли за къси пружини, шперове, и синьо-бялата перка ... то тогава никой не може да успори любовта ти към марката. :yes:


Има нещо такова колега :mhihi: . По скоро е като първото нещо, за което се сещаш, когато се събудиш. И не са пружини, а по-скоро рев на прекъсвач на шестак :D . Радвам се, че драсканицата ти е харесала.

ryan83 написа: ..представям си като си взема първото бмв сигурно няма да искам да сляза от него..


Само ако знаеш как чакам този момент. Понякога ми е идвало да ревна като съм бил на косъм от покупка и поради еди каква си причина не е ставало, защото пак съм вътрешно с пари.
BMW - The Ultimate Driving Machine

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Кратка приказка

Мнение от ryan83 » 30 Мар 2011, 17:04

момента и аз го чакам много време..търпение само трябва и после радостта и удоволствието ще са още по-големи :D
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Кратка приказка

Мнение от А.Марчев » 30 Мар 2011, 17:51

не сте само вие и аз чакам този ден ..... :angel: Иначе "Приказката" е прекрасна ;) :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Кратка приказка

Мнение от b0bituy » 02 Апр 2011, 0:42

Колеги, може ли и аз да се присъединя към клуба на мечтателите? :lol: Ако е30-ката беше с двигател от е46 цсл едва ли ще се обиди :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Кратка приказка

Мнение от SPEED_GABROVO » 04 Апр 2011, 16:54

И аз съм на опашката за баварец :mhihi:.Приказката доста радва,добре ,че си послушал френда ти и си я пуснал.Другия дето нея е харесал ,като си вземеш баварка ,няма да го возиш :mhihi: .
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.03.2011
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525d

Re: Кратка приказка

Мнение от black hawk » 08 Апр 2011, 18:16

Явно чакащите за бима не сме малко, но какво да се прави криза било. Искам само да поясня, че автора на темата съм аз просто, когато реших да я напиша още не бях регистриран. ;)

SPEED_GABROVO написа: .Приказката доста радва,добре ,че си послушал френда ти и си я пуснал.Другия дето нея е харесал ,като си вземеш баварка ,няма да го возиш :mhihi: .


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Между другото тоя "другия" ми френд е почитател на марката и е от форума самоче няма да го срамя пред всички, че ще има мъмрене :mhihi: .

Радвам се, че ви кефи историйката навява ми некви мисли за нова. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 19.08.2007
Местоположение: sliven
Пол: Мъж
Кара: Е30 320 touring
Мечтае да кара: Е30 touring s V8

Re: Кратка приказка

Мнение от kiro_trabanta » 16 Апр 2011, 11:40

Ако може и аз да се включа в това за мечтането :)

Аз няма да забравя как преди 4 години отидах на 1-вата за мен Сбирка на БМВ интусиасти от сливен (тъй като съм от сливен) и отидах с една синя Жигулка и покрай нея само зверове с джанти с 6-ци под капаците :mrgreen:

от там се запознах с най-големите фенове на тази марка автомобили :twisted:

След като сбирката свърши единия от феновете реши да направи предложение да се направи обиколна на града с колите и да се вдигне малко шум от истински коли :lalala:

така и стана :driving:

.......и след тази сбирка неспрях да мисля за БМВ първо баща ми обухме с една Е36-ца 318и след това и брат ми се запали и си взе Е30 318и остана моя ред аз да си взема кола която ще е от марката

Най накрая след много ама много мои разбити мечти и аз съм вече горд собственник на БМВ Е30 320 туринг и съм най щастливия човек на земята винаги съм си мечтал ако имам БМВ то да е Е30 комби това е най-красивата за мен кола :bchug:


пожелавам на всички мечтатели които сте писали да си вземете мечтаното БМВ като мен

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.03.2011
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525d

Re: Кратка приказка

Мнение от black hawk » 28 Апр 2011, 21:55

kiro_trabanta написа: Най накрая след много ама много мои разбити мечти и аз съм вече горд собственник на БМВ Е30 320 туринг и съм най щастливия човек на земята винаги съм си мечтал ако имам БМВ то да е Е30 комби това е най-красивата за мен кола :bchug:


пожелавам на всички мечтатели които сте писали да си вземете мечтаното БМВ като мен


Радвам се за теб колега. Най-сладко е да се сбъдне голяма и дългоочаквана мечта, а за мен покупката на БМВ си е точно такава мечта. Лелеее едвам дочаквам тоя момент. Поздрави на всички фенове на марката. BMW Forever :bowdown:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook