Кратка приказка

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: MINI

Re: Кратка приказка

Мнение от stoichoandreev » 02 Май 2011, 12:39

И аз съм на този път, чакането е за истинските ценители. Браво за историята :clap:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Кратка приказка

Мнение от Maxmadness » 03 Май 2011, 2:52

Евала,готина историйка :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.03.2011
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525d

Re: Кратка приказка

Мнение от black hawk » 03 Май 2011, 16:15

stoichoandreev написа: чакането е за истинските ценители.


Напълно те подкрепям. Моето чакане е вече 8 години бях в 8 клас когато се влюбих в марката и по конкретно в Е34 та до днес.

bmw-maximilian написа:Евала,готина историйка :yes:


Мерси колега :D


BMW Forever :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 25.03.2008
Местоположение: София

Re: Кратка приказка

Мнение от michi69 » 05 Май 2011, 12:36

Става да :smoke: ,
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Кратка приказка

Мнение от ryan83 » 24 Май 2011, 18:34

black hawk написа:
kiro_trabanta написа: Най накрая след много ама много мои разбити мечти и аз съм вече горд собственник на БМВ Е30 320 туринг и съм най щастливия човек на земята винаги съм си мечтал ако имам БМВ то да е Е30 комби това е най-красивата за мен кола :bchug:


пожелавам на всички мечтатели които сте писали да си вземете мечтаното БМВ като мен


Радвам се за теб колега. Най-сладко е да се сбъдне голяма и дългоочаквана мечта, а за мен покупката на БМВ си е точно такава мечта. Лелеее едвам дочаквам тоя момент. Поздрави на всички фенове на марката. BMW Forever :bowdown:

Здравейте колеги, честит празник :)
Радвам се, че си си сбъднал мечтата колега :yes: да ти е честито и със здраве да си го караш..и аз чакам този момент за първото БМВ :D
Чакането стана за мен болезнено дълго вече..но какво да се прави, готов съм на всичко вече за БМВ-то..и ще има да го гледам и да му се радвам..
Поздрави и от мен :yes: и не спирайте да си гоните мечтата, кой квото и да ви казва.
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.03.2011
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525d

Re: Кратка приказка

Мнение от black hawk » 27 Май 2011, 22:44

Божееее колега, то колко познати са ми повтаряли "мани ги тия БМВ-та, тия тромоваци, ти си луд ако си земеш БМВ" и тем подобни. Е наскоро спорих с един приятел за БМВ и Мерцедес как БМВ-то може да ти достави много повече удоволствие от шофирането било то направо или настрани :twisted: от колкото един мерник. Ама не вдева какво да го правиш ни БМВ ни Мергел карал иди му обяснявай :mhihi: . Ей започвам да се притеснявам имам чувството, че ставам някакъв супер сектант на марката и просто за друга марка неща и да слушам :kuku: :dunno:. И все пак BMW Foreveeeeeer :bowdown: Поздрави !!!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook