Красавицата ми

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Красавицата ми

Мнение от achobre » 18 Мар 2011, 11:14

И ето че продадох старата таратайка и започвам да търся нова.Минава известно време чудя се от къде да взема новата придобивка защото вече без кола не става всеки ден трябва.И решавам да отида до Германия да потърся новата си страст.И така купувам билети и чакам да дойде деня за отлитане.Гледам си аз в интернет обяви щракам си и тогава я видях. Красива ,стегната,мощна Е46 330д комби с големи джанти и всички екстри (сега това мога да си позволя моля с по мощните и скъпи коли не ме критикувайте мн.) .Направо полудях (въпреки че въобще не търсих комби).И започва едно звънене, питане, притеснение дали е правилната кола, дали някой няма да ме изпревари.Но ето че деня за отлитане дойде и тръгнах.На летището ме чакаше един приятел качихме се в неговата кола а аз от вълнение не мога да си стоя на мястото.И ето че след дългия път най после стигнах до мястото.Срещнах се с човека който искаше да се раздели с това бижу (но който след това си взе Е91 335i ) .И ето че момента настъпи аз стоях пред нея развълнуван,треперещ а тя ми каза просто здравей и ми намигна.И това беше напълно достатъчно.
Германеца ми подхвърли ключовете и каза тръгвай.Качихме се а аз все едно се прибрах удома.Завъртях ключа и тя се събуди.Тръгнахме леко и плавно за да не я пришпорвам още отначало когато германеца каза ‘’давай газ бе момче’’ и не издържах .Кикдална беше налице и ето ускорение стигаме 200,220 идва завой но нищо спортното окачване си казва думата.И това беше първата ни разходка заедно.Спряхме и започнахме да уговаряме цената естествено.И тогава за мое голямо съжаление продавача каза , че не може да я даде веднага защото без кола не можел а другата щяла да пристигне след няколко дни и , че най рано може да я даде след седмица.Аз онемях представете си гледката нямам думи.Но така или иначе аз останах да чакам.Бях му казал да му оставя капаро или нещо но той каза да не се притеснявам.Представете си ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ! Започнах да обикалям по автокъщи ,частни обяви ,да вярно имаше и др добри коли но не бяха като нея.Минаха ден два три аз ще полудея :kuku: . И ето че дългоочаквания ден настъпи срещнахме се с човека аз отново разгледах колата естествено и казах хайде да подписваме. Подписахме и тръгнахме към родната и разбита родина.

Съжалявам ако нещо не изглежда мн добре но не ставам мн за разказвач. 8)
Последна промяна achobre на 18 Мар 2011, 14:45, променена общо 1 път

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Новата ми красавица

Мнение от ryan83 » 18 Мар 2011, 12:24

Добре е написано колега, айде честито и със здраве :bchug: :lalala: Представям си какво ти е било като ти е казал, че не може да ти я даде веднага баси..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Новата ми красавица

Мнение от DoesNot » 18 Мар 2011, 13:06

Дай някоя снимка да видим красавицата колега :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Новата ми красавица

Мнение от Doberman_vas » 18 Мар 2011, 13:18

E те това е разликата между Немеца и българина. Ония като е казал не се притеснявай е дал дума, а тука такова понятие като чест и дума вече не се срещат.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Новата ми красавица

Мнение от achobre » 18 Мар 2011, 13:45

ето снимките най-отдоло комбито А 3434 КС

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... &start=150

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Красавицата ми

Мнение от Kroki » 18 Мар 2011, 15:50

Много е красива! :yes: Със здраве да и мачкаш педала :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: Красавицата ми

Мнение от rve » 19 Мар 2011, 0:33

Хм, макар и различна тази история толкова ми напомня как се намерихме с моята...

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Красавицата ми

Мнение от cww » 19 Мар 2011, 7:36

Със здраве да си я караш, много е хубава.
Не ми е работа, но...мога ли да те попитам защо след като си я взел с такъв мерак сега искаш да се разделяш с нея? :dunno:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Красавицата ми

Мнение от achobre » 19 Мар 2011, 10:04

не колега виж на каква цена съм я пуснал да ти кажа ако някой ми даде толкова може и да я дам а иначе нито се напъвам да я давам нито нищо :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Новата ми красавица

Мнение от saleen » 19 Мар 2011, 13:30

Doberman_vas написа:E те това е разликата между Немеца и българина. Ония като е казал не се притеснявай е дал дума, а тука такова понятие като чест и дума вече не се срещат.

Нашенеца изьползва същите думи да те разкара и прати за зелен хайвер, уви.
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Красавицата ми

Мнение от Dirty M5 driveR » 20 Мар 2011, 19:15

Да ти е честита! Като си търсех кола си спомням как намерих перфектното е36 за мен, само че колегата беше така добър да я продаде, преди да му кажа дали ще ходя да я гледам или не, а беше въпрос на 2-3 часа да му дам отговор...

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook