Имам нужда от съвет

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от achobre » 16 Мар 2011, 11:31

истина или не не е от голямо значение

ако е истина ще кажа голямо УАЛЛЛЛ :shock: въобще не чакай колега виж се с брат ти поговорете и решете какво да правите

ако не е голяма подготовка за 1 април а представете си какви др. работи ще му дойдат на акъла щом се сеща за нещо подобно 8)

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 10.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с М43 :)
Мечтае да кара: същото, страхотно е
Детайли за колата: е30-ка 316и по документи, '94 файнъл едишън, с мотор М43 от 97-ма, черно металик...и разни хубавинки

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от bgfreaks » 16 Мар 2011, 11:43

Колега това е действително мн вълнуваща история...мога да ти кажа само да послушаш себе си, сърцето си и да не се страхуваш от нищо в този аспект...аз мога да ти кажа аз какво направих като на 16 разбрах по пак мн случаен начин, че имам сестра - същото като теб..втрещих се години наред...не знам защо оставих да минат няколко години, обаче пич съвземи се - не ти ли е най-голямото желание да се видиш с тоя човек, остави ваште...аз не бих им казал, защото очевадно са като наще..хора с тайни и тн..а от начина по който пишеш долавям, че ти не си мн такав...виж се с него, няма да си по-щастлив..аз лично изгарям от желание да виждам сестра ми, защото се оказа супер пич, и освен това, въпреки че не сме се виждали никога, се оказа че живота и се е стекъл сходно на моя...

ваште като не са казали ще разберат по-късно за това :censored: Но пак ти казвам, имаш сърце и разум и си прецени, нека страха да не ти е съветник, :yes: :yes: :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 16.09.2007
Местоположение: София, Елхово
Пол: Мъж
Кара: F80 M3 Competition
Мечтае да кара: E30 M3 Sport Evolution 1990, E36 M3, Е46 М3 CSL, E90 M3 CRT

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от GeorgiMarinov » 14 Апр 2011, 14:00

какво стана
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 25.01.2009
Местоположение: Варна/Попово
Пол: Мъж
Кара: Х5 Е53
Мечтае да кара: E39 M5...

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от chenchev » 14 Апр 2011, 21:23

Колега,много трогателна история!

С баща ми е подобен случай.
Тази история ми я разказа баба ми-демек майката на майка ми,не на баща ми :)

Разказа ми когато баща ми като бил в командировка,майка ми по случайност видяла негова снимка във в-ск 24 ЧАСА. Купила вестника и веднага звъннала на баща ми да си го купи и той. На снимката било някакво сем. Иванови май беше- Баща,син и жена. Мъжът е бил 1 към 1 с баща ми!! Същинско копие!
Тогава баща ми обяснил на майка ми,че е знаел,че е осиновен и че има близнак,но от страх от приемните му родители(моите баба и дядо) не го е потърсил.

Единственото което знаел за него е,че е някаде в Хасковската област.

пп. Баба ми все още пази вестника! Видях снимката и да ви кажа-НАСТРЪХНАХ :shock:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Maxmadness » 15 Апр 2011, 1:05

КОЛЕГА ТИ МЕ ЗАКОПА.............................
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.09.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: шестак

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от mercrullz » 15 Апр 2011, 8:08

Абе каквото и да ми говорите ... човек знае ли, че има брат или сестра някъде ... няма да може да спи докато не ги намери.
Такива теми за съвети... или историики ,че не направил нищо защото го било страх ..са пълни шменти капели....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 13.12.2010
Кара: e46 330d 204hp

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от genesis21 » 19 Апр 2011, 17:06

Невероятно,не мога да повярвам!Успех

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook