Данъчна история....с БМВ в нея.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от UBAH5 » 07 Мар 2011, 19:26

И аз в Младост регистрирах, обслужи ме една леля около над 100 кила 8) , дето се вика тежеше си на мястото :mhihi:
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от Maxmadness » 08 Мар 2011, 5:28

Джаба .... ДЖАБА БЕ БАТЕ ХАХАХАХАХАХА ... леле ти си нереален ... пръсна ми жлъчката ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :lol:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 914
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 520 I Touring
Детайли за колата: 2.2 i ; 170 PS ; 09.2003

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от ned_gm28 » 09 Мар 2011, 1:49

SKISA написа:тва малко като турски сериял ,ма....!
отивам днес с документ от сервиз, че ми работи катализатора/ е как нема да работи като горкия немец го е купил преди 1г/ , нося и превод на договора/тука малко си поиграх да го направя сам, щото 10лв за една страница не ми се даваха ,но не съм излъгал и една дума/ и се явявам за 3ти път на гишетата на НАП-Младост...! приеха ми всичко ,обаче глиставата служителка прие декларацията и ми вика:
-Готоо...!
-Е готоо ,ма искам да си платя и данъка ,щото не ми се идва за 4ти път.
-Е не може. Като го сметнеме след 2-3дни ще дойдете!
-Ма не ми се идва след 2-3 дни - сега съм тука и искам сега да го платя.
-Е ми е колежката ше ви го сметне ,че аз излизам.
И става и запрашва нанякъде и сяда е тва...
изчаквам аз чинно 10мин ,докато Джаба смята ,през което време се скара на некви зад мене ,че говорят и и пречели и да говорят навън и на едно бабе ,че шумка с некви листа
.... зимам аз заветното листо и се занасям у щетоводството да платя! плащам, връщам се да дам квитанцийката и Джаба ми връчва некво талонче ,че вече съм регнал колата...! излизам навън и се запътвам пеша ,но нещо ме гложди от вътре ,че междузвездната героиня няма начин да не е преебала нещо! вадя 20те лв глоба ,които ми треснаха за закъснението за деклариране ,докато се разхождах да събера сички листа ,дето ми искаха и влизам у нета ,намирам некъв калкулатор и сметам и ....ха познайте!!!! данъка излиза на половина от сметнатото от 145 килограмовото данъчно недоразумение....! паля подметки и обратно! за 4ти път....!
-Тука имате някаква грешка!
-Не може да имам грешка!
-Е не може ,ма имате!
-Как разбрахте!?!?
-Влязъх в нета и проверих!
-Нета не е меродавен!
-Е не е ,ма показва наполовина! Що ли ми се струва ,че не сте отчели наличието на катализатор, който лично ме накарахте да ида да си извадя бележка за него и да преведа една камара документи!!!!????
-Я да вида..!!! -тука следва 3 минутно мълчение в клетката на носорога и после:
-Е ми така е ,като не си носите сички документи наведнъж......!
и почва да смета , да си пъха химикалката в косата и да чегърта на компа с един - адски дебел пръст....! след около 5мин чавкане ми връчва ново талонче ,отивам в щетоводството ,псуват я ,че тва е 8мият данъкоплатец ,който е объркала днес и ми връщат половината данък!!!
след 4 ходения ,около 4-5 кила бензин, общо сумарно 3ч висене ,много нерви и няколкостотин грама пот съм готов! .... :lol: напред съм с една химикалка ,която Джаба ми даде да се подпиша ,но не си взе обратно! надявам се да е разбрала след около половин час и да е получила инсулт от установяването на загубата...!!
:twisted:


Тоя случай твоя е верно "страхотна история"!Напрао с кеф човек да иде та да фане да си регне колата и да си и плати данъците,баси......Обаче ма кефи как ги "храниш" тия скапаняци,къде и чеп за зеле не стаа от тех,обаче па по цял ден лъскат канцеларски столове със задниците си :banghead:Не е лошо да фанеш да напишеш книга по тая случка-направо къртиш :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от achobre » 18 Мар 2011, 10:11

колега доста са те поразигравали но тук съм сигурен че всички сме чели историята ти с интерес иначе евала че ги храниш така те бахти тапанарите ти отиваш с пари документи с добро чувство а те те праят на маймуна добре че всичко е свършило добре 8)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от CuMo » 18 Мар 2011, 16:06

Скис, специален поздрав за теб!

Гледай от трета минута нататък!

http://www.youtube.com/watch?v=kZ7RVQ-bR9Q

:mhihi:
:smoke:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от SKISA » 18 Мар 2011, 22:09

е добре ,аз са кво съм ти напраил ,та ми припомняш тая гад....!? :mhihi:
не прилича! онова беше някъв мурук, неква гад и не издаваше толкова много членоразделна реч! ако не ме домързи ще се разходя до общината в младост и ще ви я снимам тая мъка-ненагледна!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от doomy525 » 20 Мар 2011, 17:18

SKISA радваш много с твойте борби срещу държавата !!! :mhihi: :lol: :bowdown:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от Zagy » 20 Мар 2011, 17:59

По-скоро държавата се бори със Скис... :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 19.03.2011
Пол: Мъж

Re: Данъчна история....с БМВ в нея.

Мнение от gti_dido » 21 Мар 2011, 0:25

голяма лудница е тука в бг ако бяхме като хората в другите държави по пошата или по интернет и готово за 1 час

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook