Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от driver69 » 27 Фев 2011, 22:12

По-важното: Браво за постъпката!
По въпроса си нямам много идея, освен т'ва, че може би си се почувствал зле, на мястото на бабата. Предположение просто...

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.11.2009
Пол: Мъж

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от Kid_of_RocK » 27 Фев 2011, 23:57

Евала и за постъпката, и за саундтрака към историята. А относно чувството ... това е чувството, когато помагаш на друго човешко същество. В един момент осъзнаваш, че в крайна сметка сме хора и трябва да си помагаме, а не само да злобеем и завиждаме. По-нагоре в постовете прочетох "не се размеквай" ... напротив, това не е размекване. Това си е една чиста мъжка и джентълменска постъпка.

П.П : Единици хора биха направили това, което си направил ти! :yes:
" ...but add a little ///M ... and you'll got something very special "

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от Slavi_m » 01 Мар 2011, 22:10

like

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 23.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 e39 530dA
Мечтае да кара: самолет

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от The Stig » 04 Мар 2011, 10:08

_65536_kb_sec_ написа:
acho.rs написа:Мен пък от цялата история ми стана жал за бабата , кой знае какъв цървул я тормози с глупостите си :(


Да бе и на мен ми е много жал за женица, щото само като и види очите, само тогава човек може да разбере за каква мъка иде реч.
Ама реалната ми цел на темата беше да ви питам аджеба, що така изтръпнах така накрая, а не да ми викате "браво" и тн???
Вече N-ти ден не мога да разбера. Ама като цяло си беше някакво много странно преживяване.


Господ те е потупал по рамото за добрината и за това си трепнал :)
I always tell the truth, even when I lie

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от TPAKTOP » 04 Мар 2011, 16:42

хареса ми историята и се радвам че сте постъпили по този начин! И аз като повечето колеги от форума съжалих бабата и ми минаха мисли от рода на "Горката баба синът и кой знае какъв наркоман е и т.н." но искам да ти направя една много голяма забележка!
Следващия път като слагаш саундтрак го сложи в началото на статията че след като я прочетеш се губи ефекта! :mhihi: :lol: :lol:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 24.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E30 324d

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от djudjko » 07 Мар 2011, 11:07

Браво! Дано повече хора прочетат темата!!!
ЗАВИСИИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 10.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с М43 :)
Мечтае да кара: същото, страхотно е
Детайли за колата: е30-ка 316и по документи, '94 файнъл едишън, с мотор М43 от 97-ма, черно металик...и разни хубавинки

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от bgfreaks » 14 Мар 2011, 12:36

Та пихме струвахме сто часа, блага работа е това да си говориш с умен човек, пък и той да те разбира, дори когато пускаш просташтини... ама то нормално, аз повечето интелигентни хора дет познавам, в свободното си време са простаци


определено го поотвърждавам :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от achobre » 17 Мар 2011, 22:59

доста добра постъпка не се намират мн хора които да правят такива работи :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.03.2011
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525d

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от black hawk » 28 Май 2011, 8:09

Браво колега много малко хора биха направили това което ти си направил. :clap: И накратко една подобна моя случка дано не се сърди автора. Возим се веднъж, аз и един мой приятел и по едно време гледам човек до тротоара прави някакви жалки опити да стане. В първия момент не разбрах какво става и отминах след което попитах приятелчето ми:
"Абе Валка тая женица дали не е паднала и неможе да стане". Той ми вика абе не се занимавай бог знае какво е станало абе с една дума не му се занимаваше. Обаче аз не, обръщам и ще ходя да я вдигам приближавам се аз и гледам как 3-4 човека минават и толкова старателно я заобикалят да не я настъпят ама не благоволят да я вдигнат. Леллееее мн им се ядосах. Отидох до нея попитах я какво е станало и дали и има нещо. А тя ми вика "Паднах бе чедо ама немам сила да станем" тцтцтц жалка картинка яко се разчуствах вдигнах я то беше все едно да вдигна третокласник но няма значение. Попитах я къде живее 3 къщи по надолу нямаш грижи бе под мишка и точно там. Каза че и сама ще си влезне и много благодари и тогава колеги ме погледна с такъв поглед все едно съм Св. Архангел Михаил. Направо ми омекнаха краката. Та така когато мога винаги ще направя добро ама дали някой някой ден ще ми се отблагодари незнам :dunno: :dunno: :dunno: Поздрави !!!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от Apassionata » 06 Юни 2011, 23:03

((:BuKcu:)) написа:Изтръпването сигурно се дължи на това, че си взел всичко при сърце. Обикновенно в такива момента, човек се променя. Поздравлления за постъпката ти!


Точно казано, нещо подобно съм изпитвала два пъти, изтръпване не е точно думата, но е нещо такова...удовлетворение от направена добрина... Единия път беше когато се сдобих с Разбойника и дадох ключовте от е36-цата на един приятел / подарах му я/, за другия не ми се говори...

Поздравления и от мен, като прочета, чуя или видя нещо такова... си връщам вярата в добротата на хората... която са съжаление губим със всеки изминат ден...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 26.01.2011
Пол: Мъж

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от ktamen » 06 Юни 2011, 23:47

Преди 15 години имах почти същата случка с едно бабе до Плиска, което беше тръгнало да си получава пенсията в 1 след полунощ от пощата до хотела и още ми е приятно, че съм я завел до дома и.
Защо хората не помагат на изпаднали в нужда? Ако бях подминал бабичката сигурно още щях да я мисля какво е правела навън по това време и какво е станало с нея.
Преди седмица качих баща и дете на около 5г от Стара Загора до Пловдив, махали са около час, бяха застанали на много удобно за спиране място и въпреки натовареното движение никой не ги е качил. Повечето не спират защото ги е страх, че стопаджиите могат да им извадят нож например, ама така с детето пак ли ги е страх?
Предполагам, че още ти е кеф, че си помогнал на бабата. Само за това усещане си струва да поемеш малкия риск за някакви неприятности и при друг подобен случай пак да помогнеш.
:bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Светът е голям, и БМВ ентусиастите са добри хора...

Мнение от doomy525 » 08 Юни 2011, 18:59

Браво за това, което си направил :)
Ще разкажа и аз една моя история от преди близо 2 години.
Пътувам за Русе и минавам през някакви села. Още на 2рото село след табелата завоя е един "изхвърлящ" към другото платно. Влизам с около 60 и гледам точно след завоя (има дърво преди него) на шосето легнал човек, целия в кръв :shock: Беше с колело - то беше нагънато леко, а той лежеше без да мръдне. Температурата навънка беше около 30-32* градуса насянка, а той беше на напеклия се асвалт (става около 12-1 часа наобяд). Веднага спрях, защото си помислих, че го е блъснал някой и е отпрашил (в първия момент какви други мисли да ми дойдат :dunno: ). Спрях, тръгнахме с още 2 приятелчета бяха с мен към него подтичвайки и стигаме до него. Цялото му лице беше в кръв, нищо видимо нямаше счупено. Беше в безсъзнание, от което ни стана ясно, че тряба да викнем линейка. Обадихме се и казаха, че пращат веднага. През това време се опитваме да доведем човека до съзнание - лиснахме вода, сложихме го насянка и изведнъж мръдна и отвори очи и стоеше така. :shock: През това време дойде линейката, но нямаше нужда да го качват. Оказа се, че човека просто е бил пиян :lol: и е паднал с колелото насред завоя и е изгубил съзнание. :lol: Няма нищо лошо, но той лежеше точно в платното, където има малко видимост и ако си заблеян като нищо можеше да мине някой през него.

Да не говорим, че точно отстрани имаше хора в двора на къщите покрай мястото..никой нищо не беше видял :nono:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook