Изроди на пътя..

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91

Изроди на пътя..

Мнение от player123 » 14 Фев 2011, 11:57

Здравейте колеги,
Събота вечер реших,че няма какво да правя в нас а много ми се караше и реших да изляза да покарам и ако имаше някой хубав завой да повъртя.Качвам се аз в колата и понеже имаме паркинг пред блока слизам да затворя бариерата качвам се и потеглям,никакво движение тук таме 2 3 коли и се радвам готина музичка.След 15 мин каране загря на 90 градуса и викам айде мога да се пусна в някой хубав завой направих 2 3 дрифта после малко поръчках,че ми се караше бързо и тръгвам да се прибирам и на кръговото на 4 ти километър тръгвам да влизам,оглеждам се няма никой влизам и тука дойде кошмара ми .. Карам си аз с 40 50 на 3та в кръговото с предимство и виждам една е30ка идва от долу яко къмжеше (май беше с турбо и бая налята) и викам той сега нали ще спре минавам 10 15 метра и той се приближаваше все по-бързои сиг караше с 100 120 .. и викам ще спре обаче се оказа,че тои си мислеше,че е с предимство и викма нямам време да спирам вкарах 2 ра и пълна газ затворих очите и газ газ към цариградско нагоре и се разминахме на една боя .. беше една черна е30 искам да му кажа само,че е оцелял тоя път но да се замисли какво прави на пътя защото ако беше станал удара аз можеше и там да си остана ..Както казвам колкото свестни хора има който карат бмвта така има и адски много селяни и ненормалници :dummy:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Изроди на пътя..

Мнение от HackeD » 14 Фев 2011, 17:25

Добре не беше ли по-добре да спреш??? :roll: :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Изроди на пътя..

Мнение от p0wEr » 14 Фев 2011, 18:11

В кръгово с предимство да спре защото ония лети с 100++ ?
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Изроди на пътя..

Мнение от Boyadjiev » 14 Фев 2011, 21:45

p0wEr написа:В кръгово с предимство да спре защото ония лети с 100++ ?

Ми щото примерно оня ще го отнесе в гроба с предимство :mhihi: Аз на такива веднага си "предавам" предимството, да ме отминават и да изчезват по-далеч :mhihi:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Изроди на пътя..

Мнение от HackeD » 14 Фев 2011, 21:56

А бе човек тоя го гледаш идва със 100+ ти кво ще продължиш ли :shock: :shock: :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91

Re: Изроди на пътя..

Мнение от player123 » 14 Фев 2011, 22:00

до някаква степен и аз имам вина .. щото за 1 сек погледнах в радиото .. а и се пак мислех нали с предимство съм всичко е ок :) вече имам "обица на ухото" както казват хората и ще съм по внимателен

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 9.04.2009
Местоположение: коларовград
Пол: Мъж
Кара: BMW отново серия 3 бенз
Мечтае да кара: волска каручка
Детайли за колата: събира много и малко, според повода

Re: Изроди на пътя..

Мнение от daka1972 » 14 Фев 2011, 22:05

Хубаво си преценил ,че си с предимство и много добре си огледал картинката на случващото се около теб ама не ми стана ясно защо не спря и не го пусна а си затвори очите и газ..
аз ако бях в твоята ситуация щях да го пусна - дори и назад щях да дам

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91

Re: Изроди на пътя..

Мнение от player123 » 14 Фев 2011, 22:38

В момента който стана всичко ако бях спрял щях да спра на пътя му и щеше да ме помете .. много филм ми беше и така реагирах.А и нямам много опит зад волана все пак съм шофьор от 2 години.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Изроди на пътя..

Мнение от Nickelback » 14 Фев 2011, 22:54

Само не разбрах тоя изрод откъде е идвал. От басейна на ЦСКА-то ли?
Иначе зависи от ситуацията, защо казвате, че ще спрете като идея си нямате какво точно е станало :dunno:
Така е преценил колегата, явно така е трябвало :!: Ако беше намалил/спрял, най-малкото оня ненормалник ще се насмете и ще стане белята...
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91

Re: Изроди на пътя..

Мнение от player123 » 15 Фев 2011, 8:16

да от ЦСКА идваше аз се включих от младост(локалното) та притеснението ми беше,че ако спра той ще се надене в мен и ще стане белята ..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Изроди на пътя..

Мнение от vicho » 17 Фев 2011, 8:24

адския играч си! :mhihi: :bowdown:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: Изроди на пътя..

Мнение от plradev » 17 Фев 2011, 9:11

Плеъра дали е играч или не,няма значение в случая щом преценката на ситуацията му е позволила да премне без да се стигне до инцидент.В трилентово кръгово,движейки се с 50,което е съвсем нормална скорост за детелината на 4-ти км ,нищо не предразполага да надъни спирачи по средата на кръговото,за да отстъпи предимсто на някой си летящ лайньо с бръмчаща 30-ка,щото се е превъзбудил от "турбото" в коша.Преценката му за части от секундата е подсказала ,че би му спрял точно на пътя и да стане мармалада и щом е излезнал от ситуацията,не разбирам защо го храните :kuku: Никой от критиците не знае точно кой къде се е намирал в момента в който е забелязал рацера,за да дава категорични определения за действията му ;)
И в случая няма "ами ако..." , щото и да беше станало мазалото ,вината нямаше да е в играча ,който щеше да се е наиграл заради грешната си преценка,а в безмозъчния шофер на колата идваща от червено знаме .

п.п. А към плеъра само да вметна да не разчита много на тая 2-ра,щот не е безкрайна и 85км/ч понякога са недостатъчни ,да те измъкнат от ситуация и занапред умната .. :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Изроди на пътя..

Мнение от vicho » 17 Фев 2011, 10:43

plradev написа:...:


Вие, като сте с е36-ци имате предимство пред е30-ските ли, к'во? Нещо не мо'о та рАзбера!

аз останах с впечатление, че вместо да пропусне е30-ската, нашия "играч" както си е карал спокойно, изведнъж е решил да се прави на мъж и да засече е30-ската, понеже 2-рата на iS-а е уникално "силна"! :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: Изроди на пътя..

Мнение от plradev » 17 Фев 2011, 11:17

vicho написа:
plradev написа:...:


..........

ИграчО има предимство ако ще и с фиат 126п да е бил :idea: Са разбра ли кой е с предимстов на 4-ти км? И въпроса тук не се свежда то това кой с ква кола е бил и кво е направил разказвача на историята,щото оня с 30-ката ако го беше размазал,никой нямаше да си задава въпроса нашия плеър дали е ускорил или оставил 10м спирачен път и е спрял точно пред него ,а щеше да има реплики от сорта на "лека му пръст на момчето ,а тоя с 30-ката е за затвора" !
Не измествай темата на е36 вс е30 и втора светлинна на ИС-а ,това няма нищо общо с темата ...
Нито аз ,нито някой друг от пишещите е бил в колата ,за да съдим каквото и да било и щом всичко се е разминало без последствия ,значи нещата са ОК .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91

Re: Изроди на пътя..

Мнение от player123 » 17 Фев 2011, 21:52

plradev написа:
vicho написа:
plradev написа:...:


..........

ИграчО има предимство ако ще и с фиат 126п да е бил :idea: Са разбра ли кой е с предимстов на 4-ти км? И въпроса тук не се свежда то това кой с ква кола е бил и кво е направил разказвача на историята,щото оня с 30-ката ако го беше размазал,никой нямаше да си задава въпроса нашия плеър дали е ускорил или оставил 10м спирачен път и е спрял точно пред него ,а щеше да има реплики от сорта на "лека му пръст на момчето ,а тоя с 30-ката е за затвора" !
Не измествай темата на е36 вс е30 и втора светлинна на ИС-а ,това няма нищо общо с темата ...
Нито аз ,нито някой друг от пишещите е бил в колата ,за да съдим каквото и да било и щом всичко се е разминало без последствия ,значи нещата са ОК .


Мани го тоя врачанеца .. те там имат някакви техни правила за каране :driving: и заради такива стават катастрофи(ПК ВР ...)

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook