Спомени

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Спомени

Мнение от Superexstatic » 04 Фев 2011, 6:23

Никога няма да забравя първата 7ма. Черна e38, 5.0iL, бежав салон, една любов. Лятно време нощем я свивах от гаража и разцъквах в подлакътника блек уидол в квартала на монополни начала. Ако някой е чел "Цар Плъх", бях царя. Оттогава датират първите дупки в тапицерията на тавана от токчета. Всичко започна нормално. Тя беше 10-ка (огромни сини очи, 1.60, кестенява, по данни - кралицата на тръбата) взех я от тях и плана беше в действие - право към Романса в Симеоново. Паркирах с вратите. Там тя хапна шоколадов кейк с чаша мляко, защото беше гладна, а после торта Голди с шейк от банан и пръчици кокос. В ония времена аз все още не бях опитал от всички видове бърбън и очаквано поработих по въпроса - four roses беше на ред. След по-малко от дузина изпитани лафчета, усетих как розовите й дънки все повече и повече ми привличаха погледа и се попитах дали така добре ще изглежда и без тях? Не си отговорих, поне не на глас. Чичо ми беше изпратил първите крокодили от САЩ, във времена, когато тук все още adibas беше нещо нормално, по дяволите, бях изтрещял от гъзария. Много скоро, когато с игривото си езиче облиза и последната капка сметана от нацапаната си бузка само с поглед се разбрахме - изчерпано е местенцето. Настаних я в кораба и й сложих коланчето, а докато го правех усетих още по осезаемо парфюма й. Обзаложих се на ум - Нина Ричи онова малко червено к*рвенско шишенце и се усмихнах на себе си колко съм добър - малко дрифт, малко л.а генгста шит.. и вече бяхме на Копитото.
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Спомени

Мнение от Eliana » 04 Фев 2011, 11:07

:conf:
Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook