Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от B.Tunchev » 22 Фев 2011, 21:55

Няма 2 мнения, че върви адски turbo S-а, а предвид пътното поведение на тези SUV-та, дори и на писта силно ме съмнява да падне от лек автомобил с 2 пъти по-малко коне... Най-новия турбо С(550 к.с.), би могъл да си намери майстора единствено в очите на X5 M и то работата пак би била много на кантар, особено пък на писта :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от acho.rs » 22 Фев 2011, 21:59

Gh0s7 написа:Няма 2 мнения, че върви адски turbo S-а, а предвид пътното поведение на тези SUV-та, дори и на писта силно ме съмнява да падне от лек автомобил с 2 пъти по-малко коне... Най-новия турбо С(550 к.с.), би могъл да си намери майстора единствено в очите на X5 M и то работата пак би била много на кантар, особено пък на писта :)

Х6М върти на писта точно колко 335и и Audi S5 - смяяяятай :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от lowrider » 22 Фев 2011, 22:00

930 3.3T

Изображение

:bowdown:

Не знам за какви жаби ми говорите, едно такова искам само.
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

zxsport
Аватар

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от zxsport » 22 Фев 2011, 22:17

lowrider написа:930 3.3T

Изображение

:bowdown:

Не знам за какви жаби ми говорите, едно такова искам само.

е те т'а е най-голЕмата жаба :mhihi:
страхотна е, и аз искам такава ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от theraven_nz » 22 Фев 2011, 22:36

Само не знам що намесихте точно тоя камион Кайена в разговора за писти, Калояново, дърпане и прочие... Като ше е Порше да е Порше, както казаха колегите по-горе. Ама не - Кайена има най-голяма вероятност да падне и затова точно с Кайен тряя се дърпаме... щото е с аеродинамика на Скания... :kuku: :no:
Освен това... vicho... нека да НЕ е по-бърз... ако аз съм с Кайен изобщо няма да ме бърка, че някакво БМВ от зората на демокрацията ме е минало...
моля да няма засегнати, ама много кръчмарски приказки се изприказваха тука...
---

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от vicho » 22 Фев 2011, 22:59

theraven_nz написа:Освен това... vicho... нека да НЕ е по-бърз... ако аз съм с Кайен изобщо няма да ме бърка, че някакво БМВ от зората на демокрацията ме е минало...
моля да няма засегнати, ама много кръчмарски приказки се изприказваха тука...


и ти не разбрал, ама да се обадиш!

Н-Я-М-А значение кой е по-бърз! Бързината НЕ Е всичко в една кола.

Както каза ти - "ако аз съм с Кайен изобщо няма да ме бърка, че някакво БМВ от зората на демокрацията ме е минало..."

в случая, ако съм с Карера, защото не харесвам Кайени!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от maikooo » 23 Фев 2011, 9:50

Ма вярно много глупости изговорихте... :nono:
Gh0s7 написа:
bmw-maximilian написа:...и като застане със скромните си 320 коня,кво... най много да гледа малко повече стоповете на bmw-то отблизо :)

Само дето направо ще завърти м-ката в обратната посока, още на старта :mhihi:

Кой е този кайен 320 коня и как точно бие М-ка?
zxsport написа:КАЙЕН ТУРБО С (не знам колко коня е, но знам, че е 3,6 литра с 2 турбини) ВЪРВИ ЗВЕРСКИ

И кой е тоя КАЙЕН ТУРБО С дето бил 3.6 с две турбини???
Колеги моля Ви, сериозен форум сме как може да пишете такива неща в БМВ форум?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от Maxmadness » 23 Фев 2011, 13:30

Интересно,това Кайенче 3.6 със "двете турбинки" и онова смешно двуврато поршенце,ако се пуснат със 335i coupe на bmw кой ли ще спечели :kuku:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1044
Регистриран на: 27.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 24 Клапанова гад!!!
Мечтае да кара: М3 Е36 3.2

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от delas_328 » 23 Фев 2011, 13:44

theraven_nz написа:
Освен това... vicho... нека да НЕ е по-бърз... ако аз съм с Кайен изобщо няма да ме бърка, че някакво БМВ от зората на демокрацията ме е минало...
моля да няма засегнати, ама много кръчмарски приказки се изприказваха тука...

То това е най сладко !
По-добре известен пияч, отколкото анонимен алкохолик!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от B.Tunchev » 23 Фев 2011, 16:18

maikooo написа:Ма вярно много глупости изговорихте... :nono:
Gh0s7 написа:
bmw-maximilian написа:...и като застане със скромните си 320 коня,кво... най много да гледа малко повече стоповете на bmw-то отблизо :)

Само дето направо ще завърти м-ката в обратната посока, още на старта :mhihi:

Кой е този кайен 320 коня и как точно бие М-ка?


Между редовете четеш колега. Кайен не знам защо изобщо фигурира в темата, но някой друг го е намесил в разговора...

bmw-maximilian написа:Интересно,това Кайенче 3.6 със "двете турбинки" и онова смешно двуврато поршенце,ако се пуснат със 335i coupe на bmw кой ли ще спечели :kuku:

Ти пък да не си помисли, че 335i с n55 мотор 306 коня, ще върви повече от е46 м3 (което пък би било убито от бой от въпросната карера 996) :mhihi:





П.П.:

Gh0s7 написа:Интересно как ли щеше да се развие темата и как ли щяха да изглеждат последните няколко коментара, ако вместо "Голфи" на стоп линията беше застанало едно Porsche 911-ка 996(че да е от годините на м-ката) със скромните си 320 коня :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Ето как щеше да изглежда, ако има и едно Порше -> http://www.youtube.com/watch?v=I3Xl86LrT2k :mhihi:

Да приемем че а3-ката е с вървежа на Голфи, м3-ката си е м3-ка, а поршето е с 2ма човека вътре, сиреч представете си къв грозен ластик щеше да има, ако е само шофЕра :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от Maxmadness » 23 Фев 2011, 20:49

Колега мога да ти кажа,че 335Д и 335I с чип,ще пратят М-ката да пасе.Това си говорихме,на една от Е46 сбирките..сега ще потърся сайта където можеше да се правят дуели между колите и се показват резултатите...Gh0s7 колега не забравяй,че 335i. може да е 306 коня както казваш,но моторът далеч не е атмосферен като на М3 343 коня...колата има 2 турбини,което далеч далеч дава много по силно време на 400м например..дори и на 1км,заради невероятния въртящ момент..335д също така което е 286 коня..возил ли си се в такова боже извращение с чип?
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от B.Tunchev » 23 Фев 2011, 20:53

http://www.zeperfs.com/en/duel108-3703.htm

М-ката може да я прати да пасе някое порше, но не и някъв си обикновен турбо мотор... А и говорим за сток автомобили, а не с надути турбини, то по тая логика и на м-ката ако и се присади един охлюв... жална им майка на почти всички коли които виждаме редовно по улиците.. хаха :)

П.П.
И още нещо.. От атмосферни коне, по расови коне НЯМА ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от Maxmadness » 23 Фев 2011, 20:57

Разликата на 400 метра e 0.2 секунди в полза на M-ката..да прав си,че сток може и да бие М-ката..обаче това 0.2 си е абсолютно един до друг...вярно е и,че ако сложим охлюв на М-ката ще стане страшно..но ти виждал ли си М-ка с турбо?....говорим не vbox7.youtube. и т.н ти самия на живо дали си виждал М-ка с турбо..някъде из София например..аз не..както и да е този спор е безмислен. :bchug:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

zxsport
Аватар

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от zxsport » 23 Фев 2011, 21:00

bmw-maximilian написа:Интересно,това Кайенче 3.6 със "двете турбинки" и онова смешно двуврато поршенце,ако се пуснат със 335i coupe на bmw кой ли ще спечели :kuku:

Днес се изясниха нещата - шофЕра бърка Кайените. Банката има 3 бр. служебни, еднакви като цвят/джанти/интериор, но два са с 3,6 (в6) атмосферен (на 3,6 дори не съм се качвал и нямам идея дали е бърз), а другия е въпросния TURBO S, на който съм се возил, но всъщност е ........ Turbo; 4,5; V8; 521 к.с. :mhihi:
П.С.: лелелеееее ... едва днес разбрах, че съм се бил качвал на 521 к.с. МПС :mhihi: :mhihi: :mhihi: Усещането е .... неописуемо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Един ремапнат автомобил по софийските улици.

Мнение от B.Tunchev » 24 Фев 2011, 2:28

bmw-maximilian написа:Разликата на 400 метра e 0.2 секунди в полза на M-ката..да прав си,че сток може и да бие М-ката..обаче това 0.2 си е абсолютно един до друг...вярно е и,че ако сложим охлюв на М-ката ще стане страшно..но ти виждал ли си М-ка с турбо?....говорим не vbox7.youtube. и т.н ти самия на живо дали си виждал М-ка с турбо..някъде из София например..аз не..както и да е този спор е безмислен. :bchug:


Виждал съм на живо, да ;)

А пък щом до 160км/ч имат разлика 1 секунда, дали на 400м според теб разликата ще е 2 десети, като терминалната им скорост се върти около 170км/ч? Сайта като цяло е супер точен, но има разни отклонения от време на време.. Това е едно от тях :yes:
Атмосферния s54 има литрова мощност 107к.с./1000куб., а турбо n55 102к.с./1000куб... Не вярвам още да си мислиш че n55 превъзхожда по каквото и да е s54..? ;)

п.п. Както и да е, да. Разговора протича на 100% офтопик, пък и стана ясно, че ако е имало една 996-ца в историята на колегата, е щяло да има разбити мечти, сънища и тн, стана ясно, че Кайена, като е 521 коня също върви на к*пеле, стана ясно и, че м-ката може да пада от поршета, но от "простосмъртни" бмв-та дори и 10г да са по нови си е чиста илюзия, тъй че смятам офтопика за изчерпан :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook