Бягството...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Бягството...

Мнение от ogata » 07 Мар 2011, 13:09

Dpy написа:Мен ми се присра отново :mhihi:

:mhihi: :mhihi: ... фън е. Като цяло не е практика да гонят, ама пък си е тръпка :smoke:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Бягството...

Мнение от Dirty M5 driveR » 07 Мар 2011, 16:17

За това оборудвайте се с една хубава Кобра и да ви е що годе мирно. Двама познати имам, които ползват (на единия кобрата даже е доста стар модел, но досега не го е предавала), и са много доволни. Не казвам да караме като ненормални, но защо път да даваме кинти, или да ни пишат актове и фишове. Винаги съм бил на мнението, че скоростта не е убиец, ако умееш да я контролираш. В Германия защо има знаци "No speed limit" ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Бягството...

Мнение от Делян » 07 Мар 2011, 17:53

По принцип винаги нося, като пътувам по надалеч, но тогава го забравихме заедно с навигацията... :mhihi:
Шанс...
Пък тоя същият приятел дето беше с мен в историята, вече си взе ето такова, та го ползвам и него чат-пат.
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=65&t=182701&start=30

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 12.04.2008
Пол: Мъж

Re: Бягството...

Мнение от icak » 07 Мар 2011, 19:45

Добре си го написал, колега :D Да са живи и здрави наще продажни куки, дето само ги плюят, ама ако не са те.. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Бягството...

Мнение от achobre » 08 Мар 2011, 10:00

Браво момчета евала за историйките мн са добри :yes: и гледайте да не правите вече толкова нарушения :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 10.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с М43 :)
Мечтае да кара: същото, страхотно е
Детайли за колата: е30-ка 316и по документи, '94 файнъл едишън, с мотор М43 от 97-ма, черно металик...и разни хубавинки

Re: Бягството...

Мнение от bgfreaks » 14 Мар 2011, 12:19

мн добър опит е всяко бягство, да :)) евала за куража, но все пак май наистина не си струва с бягството (за първата историйка)...и втората си я бива, тея хора (Мр Бевърли Хиллс Копс) живеят в някакъв странен свят някой път..докато не разбрах, че само се правят и после и те така като нас си разправят историйките и ни се смеят...сетих се и за мойто скромно първо (и последно с кола) бягство...дано не ви отегча мн, но с 2 думи...беше зима, 2008-ма ако не се лъжа...противно на цялото семейство, заради което бях шегувито отлъчен, реших да си взема за втора кола 190-ка, въпреки 3-то поколение каращи е30-ки в семейството...както и да, диференциала е малко по-затворен от на стандартната е30ка (тествахме с 318ка от 91) и е страхотно за дрифтове на сняг, в смисъл малко по-рано "предупреждава" от е30ката и не казва така рязко бай бай, ще викаш кола с лебедка отново...и най-вече е приятно из пътя Петрохан и градчето от което е бащата (Берковица)... един цял ден си дрифтих на метан с усмивка на лице..в началото само извън града, който беше утихнал, по всяка вероятност подтикнат от факта, че беше коледа...по причина липса на занимание дрифт уливането започна този ден от 12 на обяд до към 5 вечерта (вече се стъвмаше си спомням)...и си се прибрах жив и здрав..вечерта с един приятел решаваме да излезнем в местната и единствена хипер дискотека, която е на 800м от нас, но все пак с колата....и отново нямайки никой на улицата бях мн изкушен...на един прав участък почнах да я суча като селяк, и вече бях стигнал до някакъв ъгъл от 70 градуса при 3тото подхлъзване...и гледам в далечината едни габарити, приличащи на любимия модел опел..но за миг се усъмних и продължих с приятното занимание, увеличавайки ъгъла но отклонение до колкото може, докато не видях, че е туу лейт...бях на 20м от тях, а те през цялото време си седяли кротко срещу мен, чудейки се къв е тоя прииждащ софийски хамстер, дето на коледа осветява къщите отляво и отдясно(phillips blue power в тези огромни прожекторни кутии мн светят)...и реших все пак, дори и прекалено късно от уважение да спра..нали там в балкана хората се уважават, та поне това да покажа..реакция никаква, докато не тръгнах да правя десен завой в пряката пред тях...коли никакви от никаде, както споменах...правейки десния завой, те решиха да пуснат буркана, а аз да се направя на разсеян, с мисълта, че после ще им дам идиотското обяснение, че не съм разбрал, че тр да спирам..както и да е, след 40 м гонитба с 20 км/ч им дадох точно това обяснение..."Не ни ли виждаш.." Направих се на тъп шофьор и им обясних, че насред тъмницата не съм :lol: :lol: :lol: ...докато почнаха обяснениата и извиненията /там пари не вървят от години..само хвалебствия и молене, да знаете/ и изминаха 10 мин на студа до колата ми...моя приятел нетърпеливо виждам как излиза от колата, заобикаля я, идва до нас и ни прекъсва съвсем вежливо с думите "Ми аз тогава ще продължавам, чакам те в дискотеката".. :banghead: :banghead: :banghead: при което за мое учудване никой нямаше нищо против да си тръгне :wave: както и да е, молех се, пищях, обяснявах и един пешеходец, познат на Бевърли Хиллс Копс Берковица мина покрай нас...заинтригуван от случващото се подвикна на пазителя на реда "Гошо, коледа е, остави го момчето"...не го познавам, сигурен съм, че не чете този форум, защото вари ракия от старото миналогодишно вино сигурно в момента, но искрено му благодаря...защото и аз се обърнах с една усмивка към Гошо и Гошо беше строг, но справедлив...изпъшка, промърмори темплейтите със закани за следващия път и даже си пожелахме весела коледа....извода....има места за дрифтове извън населените места, които са безопастни за пешеходци и там им е мястото..на дрифтовете ....а най-сериозния довод на Гошо, след като му казах, че колата сама е тръгнала и не знам какво същност се е случвало през цялото време на "лъзгането ми по баиру" беше: "Абе яз лаайсе не бех на смяна днес в кафето и ти пак ги правеше тези метли"...ох метли като каже някой... :P :P :P

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook