За малко да стане белята...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: За малко да стане белята...

Мнение от bvv1 » 11 Яну 2011, 14:42

boksioraE39 написа:
bmw-maximilian написа:Удари ми шамар и си тръгнa... абе вие какви хора сте бе? как ще ти набие шамар и ще си тръгне.Та и си 193 висок...кво МВР от кво движение ще ме спира бе..да му беше обърнал една през муцуната... :ranting:


И 3-метра да е висок к'во от т'ва?! :kuku:

Много по лесно ще си сменя изгорелите крушки в тях :lol: :lalala: !
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 13 Яну 2011, 10:07

Абе минало е т'ва :) Сега гледам да не се получават подобни "засуканици" :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 m50b25

Re: За малко да стане белята...

Мнение от IceManTBG » 04 Мар 2011, 21:19

Абе случват се и такива неща, добре че си се сдържал, но лично аз с удоволствие бих му вкарал зъбите в гърлото :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 24.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E30 324d

Re: За малко да стане белята...

Мнение от djudjko » 07 Мар 2011, 11:14

Нищо брат, човек се учи докато е жив, пък и к'вото не те убива те прави по силен... :yes:
ЗАВИСИИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 10.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с М43 :)
Мечтае да кара: същото, страхотно е
Детайли за колата: е30-ка 316и по документи, '94 файнъл едишън, с мотор М43 от 97-ма, черно металик...и разни хубавинки

Re: За малко да стане белята...

Мнение от bgfreaks » 14 Мар 2011, 12:25

само ще добавя, че дори когато са униформени, след фразата Моля представете се, се стъписват мн...каму ли пък тогава в твойта ситуация...ма това с шамара и начина на комуникация може би доказва правотата на неговото твърдение :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 29.01.2011
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60

Re: За малко да стане белята...

Мнение от kraiso » 15 Мар 2011, 10:35

Мда само с едно име може да повдигнеш обвинения и да му направиш живота черен! Но по-добре, че си спрял...... :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 15.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: A7

Re: За малко да стане белята...

Мнение от vgza » 15 Мар 2011, 20:04

Колега
1во: за шамар си си :mhihi:
2ро: реагирал си по възможно най-добрия начин. Не дай си боже оня да е бил полицай, такъв *** щеше да ядеш че не е истина (нищо че не е бил униформен).
3то: съгласен съм че да ти зашият шамар е мноо долно, лично предпочитам да ми набучи едно кроше
4то: гарантирам ти че над половината дето са се изказали по-горе щяха да реагират по подобен на твоя начин.

Моята лична реакция би зависила доколко човека прилича на полицай. Но по принцип :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 10.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с М43 :)
Мечтае да кара: същото, страхотно е
Детайли за колата: е30-ка 316и по документи, '94 файнъл едишън, с мотор М43 от 97-ма, черно металик...и разни хубавинки

Re: За малко да стане белята...

Мнение от bgfreaks » 16 Мар 2011, 11:01

Колега, пропуснах да питам - това в наш роден Люлин ли се случва :confused: :confused: че там и жените яко те псуват като каруцари...четеш им го по устните, се едно Стойчков 94та :mrgreen: и мен не би ме учудила такава реакция мн мн

ПС: Вчера пред Дарукар щях да ушия един изпреварващ автобуса...мн е хлъзгаво-лигаво от вчера...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Bulgaria
Кара: 320i M Пакет, е39
Мечтае да кара: е39 - сбъдната

Re: За малко да стане белята...

Мнение от Lattri » 16 Мар 2011, 14:30

Добре си направил колега. Радвам се, че има хора в този форум, които са над тези неща и не се правят на нинджи през цялото време. Изял си шамар и какво от това. Нито на колата ти и има нещо нито на тебе ти има нещо. Хора, които не могат да нападат словесно противника си го нападат с юмруци. Аз ако бях на твоето место бих реагирал по абсолютно същия начин а въпросното полицайче ще го застигне кармата и ще му се върне десеторно това деяние.
По какво се познава добрия шофьор? По броя мухи на страничните прозорци.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: За малко да стане белята...

Мнение от achobre » 18 Мар 2011, 19:34

добре си направил като си запазил спокойствие ако беше го шамаросал и ти и наистина беше кука може би щеше да стане още по зле
може да бяха викнали и др полицай и те щяха да поткрепят него и др подобни

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.02.2010

Re: За малко да стане белята...

Мнение от yokozunata » 27 Мар 2011, 11:15

Гледам запомнил си номера на Вагината - еми какво чакаш. Чупиш на ред. На всичко отгоре е и лесен за трошене :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: За малко да стане белята...

Мнение от Larbi » 27 Мар 2011, 14:36

пфф всичко е до моментна ситуация и до човека каква душа е и с каква нагласа. ако ще и господ да е има хора които не биха се оставили пък каквото и ще да става.
да не се случва подобна ситуация на никой , но аз лично тая отворената бих я напсувал и прокълнал до 9 коляно (повярвай ми има огромен ефект върху такива самозабравили се жени които с право и без право псуват и нападат, аз първия път като нахраних по подобен начин от до една супер принцеса и оная накрая се разплака :mhihi: , има една приказка "който нож вади от нож умира :yes: ) с мъжа вече и е сложно и не толкова до човека е казвам. аз лично не съм бил никога биткаджия , но ако в момента съм бил изнервен от нещо такова перде щеше да ми падне след като той ми е посегнал. какво както може да е полицай? споделям мнението че куките в повечето случай са пълни боклуци имащи се за недосегаеми когато са изправени пред редови граждани и по-ниски от тревата когато се окаже че за теб се е обадил някой "отгоре" е тогава пък къв смях е не е истина просто :mhihi:
Всичко е от държавата в която живеем. Хайде в германия да те удари некое ченге па било и в униформа, а ? ша те удари ама после освен че ще го уволнят веднага то и ще ти плаща! А тук какво става ако си обикновен ? Става това, че влиза "гарван, гарвану око не вади" и ти си виновен даже ако са ти смачкали колата!
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook