Карък

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Карък

Мнение от maikooo » 20 Яну 2011, 10:12

acho.rs написа:
528i. Година? 1995г

КОлега , как Е39 '95та година ?

http://realoem.com/bmw/select.do?kind=P ... 200&arch=0
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 13.05.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: Е39 528i
Мечтае да кара: Е30 М3

Re: Карък

Мнение от longboy » 20 Яну 2011, 10:51

WBA.....BR00582 е номера на рамата. Колицата ми харесва, пък ако ще да е на 1 000 000 км. Доставя ми страхотно удоволствие, и има дребни забележки (които като се съберат накуп не са толкова дребни), но с течение на времето и добро желание, всичко се отстранява. Като например след като смених водата с антифриз, протече радиатора. Ами смених го. Като смених маслото (вътре беше една пародия на масло) с 5W30 протече от задната част на картера. Ами една гарнитура не струва милиони - сменям я. Иначе ми харесва, че си е с ел.седалки, волан и огледала с памет, двузонов климатроник, затъмняващо се огледало, няма табела с означение отзад, пише само "dream car", и това го пише и на ключодържателя и на сервизната книжка, взех я с трите ключа, има си пълен набор инструменти в отделението в багажника, кожен салон и т.н. екстри. Естествено, че няма всички екстри, но тези, които има, са ми достатъчни за комфортно шофиране. Пък за корумпираните полицаи нямам думи. Гледам да спазвам правилата, за собствена безопасност, но виждам как страдаме от беззаконието. Докъде стига държавата, след като най-нагло си искат такива големи суми. Не ме е срам, че дадох пари на ръка, защото, който и да е, ще им даде за да няма после вземане-даване с държавата. Яд ме е, че не купувам всеки ден кола, и никой не ми е казал, че застраховката започва да тече от следващия ден. И най-вече ме е яд, че само прегледах полицата отгоре отгоре, а не прочетох ситните буквички под заглавието.
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 17.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е500
Мечтае да кара: SLR

Re: Карък

Мнение от Bmw325is » 20 Яну 2011, 11:02

Винаги ще се намери някой да ти развали кефа :dummy:

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: Карък

Мнение от bozukov_g » 01 Фев 2011, 10:07

трябва да ни я покажеш скоро да я видиме как е тая убавица
колкото за случката при копуването 100% уговорка между куките и авто къщата
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 13.05.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: Е39 528i
Мечтае да кара: Е30 М3

Re: Карък

Мнение от longboy » 01 Фев 2011, 16:22

Ще я видиш, Жоро, ама тя каръщината не е спряла. Не знам вече поп ли да викам да я освети, що ли? Преди коледа налях антифриз и една вечер едвам се прибрах, протече радиатора. Смених го, новия се оказа, че и той тече. Направих рекламация, смениха ми го хората и спря да тече. Ама пък текна масло от картера. Звездьо ми смени гарнитурата, изчисти грешките от компа, всичко точно, ама пък вчера като идвах на работа, борда ми показа грешка в скоростната кутия. Сега и нея ще трябва да правя. Аман вече :bang: Не знам, малко ли почерпих, като я взех???
Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Карък

Мнение от akula » 17 Фев 2011, 18:54

мда. май колегата ще излеза прав, че може да е на 500к.
не е фатално, лошото е, че май не е подъдържана много- вода вместо антифриз:paranoid: ? масло превърнало се на грес...
дано да свърши каръка, колега успех.
ПП: това, че компа дава грешка на скоростите, не означава непременно, че е избръмчала за последно, може да има нужда от профилктика неква, смяна на масло, знам ли.
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2163
Регистриран на: 2.08.2007
Местоположение: там,където белите мечки слизат на ръчна спирачка
Пол: Мъж
Кара: По-долу изброеното...
Детайли за колата: E-39 530d touring-full ///Mпакет, ///М3 EVO Sedan
...и едно лачено купенце Е-30 с м40б18.

Re: Карък

Мнение от Борис_Малинов » 17 Фев 2011, 22:24

The Stig написа: Дори и да искаш не можеш да си сключиш ГО от деня в който купуваш колата...

Няма причина да не можеш. ;)
Като си купувах джипа преди зимата,също се наложи да вадя транзинти номера за да се прибера.Като си правих ГО(застраховката) просто казах на служителката да ми впише валидана от 16:00ч на еди коя си дата...и така се прибрах необезпокояван. ;)
ИзображениеИзображение
Нещата, които притежаваме...всъщност притежават нас!
..., който не се учи от историята, е обречен да я повтори!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Карък

Мнение от BMWgiunter » 18 Фев 2011, 12:00

Аз двапъти съм купувал кола от Горубляне ,и двата пъти се разбрахме с собствениците да впишат задна дата за валидност на ГО ,т.е ако днес сме 18.02.2011 г. ние вписваме дата на валидност 17.02.2011 г. и досега сме нямали никакви проблеми.

Относно колата колега,дано да спре вече да прави проблеми,защото не само че пари отиват ами и нерви и идва един момент когато ти се отщява и от кола и от всичко.Затова дано вече всичко да отмине и да си я караш с кеф :yes:
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 19.05.2007
Местоположение: plovdiv

Re: Карък

Мнение от vasilmm » 01 Мар 2011, 4:35

Има си застраховки които влизат в сила от момента на сключването им :yes: Даже веднъж съм се възползвал,беше ми изтекла и ми се налагаше да тръгна на момента на път.Просто става валидна в следващия кръгъл час от полъването на полицата.Но не всички компани го предлагат,мисля че беше булстрад
http://vbox7.com/tag:%D1%80%D0%B5%D0%BD ... 82?&page=1
ако ще е кола да е немска,а не любов френска :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Карък

Мнение от achobre » 18 Мар 2011, 19:46

честито за машината малко са ти развалили настроението с тази неприятна ситуация но все пак си се оправил то най вероятно всичко е било нагласено но важното е че си се оправил честито и безаварийно :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Карък

Мнение от saleen » 19 Мар 2011, 13:46

stefangt написа:Е той акта си е около 100 150 лева,обаче след това спират колата от движение и следващата 3-цифрена сума е околко 500 500 лева :)

Глобата е от 400 до 600 лева за първо нарушение и до 2000 лева при повторно, спира се от движение и се отнема книжката до представяне на валидна застраховка- това между другото.
Ако застрахователят е коректен пита собственика точно от коя дата и час иска да е валидна застраховката, за да не стават недоразумения.
Никой не мое ма връне на селу!

royal jester
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 20.04.2010
Местоположение: Севлиево/Тиквенбург
Пол: Мъж
Кара: ше Е46 на дизел
Мечтае да кара: X5 (E70) M 4.4 (555Hp)
Детайли за колата: " Колкото по- проходим джип караш, толкова по-далеч ходиш за трактор. "

Re: Карък

Мнение от e 46 maniq » 19 Мар 2011, 15:48

честито колега,а на оня не 200-2200 да му излезнат.Всичките са такива пе.......расчета :banghead: :banghead: И много безавариини километри
!!! ВНИМАНИЕ !!! Изображение

Коню ми е шашав! Рита апе и налата на бой !!!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook