Дарк найтмер Благоевград part.1

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Maxmadness » 12 Окт 2010, 15:33

"... влизам задъхан в квартирата...ключовете върху които е изобразена тази емблема за която сърцата на всички ни гори тъй сълно... не поглеждам емблемата..достатъчни са нервните окончания на пръстите ми които минават през нея... за да подскочи адреналина в кръвта ми.Сърцето бие в критични,вредни за здравето на младежа обороти... убийствена комбинация между адреналин,туптящо сърце,агония,страх,и някъде из между това всичко пред очите си все още виждам образа на онази златна подкова която сложи стена пред колата ми,и ме извади от гроба преди да затворя очи завинаги.Свалям качулката на суитчъра..капките веднага изиграват звуковата си роля върху и така вече пукащия от студа паркет.Живеейки на това място от толкова време,от налягането в сърцето ми като че ли за първи път влизах в квартирата си,не знаех кое къде е.Осъзнавам още веднъж случилото сe и замръзвам отново.Мократа настилка шепнеше,музиката настъпваше педала вместо мен.Подавайки гас,се чудех дали не прекрачвам границата на забавлението,и се насочвам към опасното шофиране застрашаващо живота ми,в късния нощен час,тъй безлюден..и тъй дружелюбен за една кола със заден глас, и емблема изобразяваща бяло синята страст.Няколко момента преди ужасът,задните колела отново вървят в ритъм с музиката,а педалът в ролята на диригент не спира да се навежда.Решавам,че бутона изобразен над пепелника вече не ми е нужен,гумите са загрели и е време да потанцувам с дамата насаме.Светва зелено...първа,средния разход минава средата...стрелката на оборотите достига старческа възраст,левият крак влиза в роля,диктува команди за следваща предавка,колата започва да танцува..волана отива наляво...и се изправя...играейки валс,като че ли с ръце изправям дамата след крайния елемент на навеждане в танца.Спирам на улица "Джеймс Баучер",кръгово.Колата продължава да ме води из тъмните улички на Благоевград.Решавам да завия наляво,посока неизвестна за мен.След завоя пред очите ми се появява красива гледка,кола със сроден произход на мойта,с интересна емблема олицетворяваща секретния заден изход от който излизат истинските титани,M5.Поглеждайки своя по-силен събрат,колата премигва с дълги показвайки своето уважение,и тихо се изнизва покрай титана с нотка съжаление,че пропуска възможноста да чуе ревът на звяра,който се е отдал на сън в покоите си. Подминавам и продължавам към безлюдния център,няма жива душа..невероятна тишина,тишина прекалено странна и невинна сама по себе си,незабележима в целия мрак.Завой изкушаващ за едно последно плъзване преди,аз и колата ми да се приберем за заслужен отдих.Завой не разумен за подобен вид изпълнение,с ограничена видимост..младият разум..младата кръв кипяща за приключения и силната музика,игнорират заложените човешки инстинкти за самосъхранение.Музиката попада в точния момент за това изпълнение...втора предавка и влизаме в роля...танцът започва,точно когато кол се забива в сърцето ми на излизане от завоя,на метри от черните бъбреци се появява,нещо за което бях забравил,че все пак съществува на тази планета,огромен динозавър с надписът MAN.Навивам волана в посока противоположна на досегашната и затварям очи,минава цяла секунда..някак разтегната в цели месеци от ужас и агония.Отварям очи,усещане непознато досега.Парализирани ръце и крака,треперещи устни.Слизам от колата,някак намръщена ме гледа с белите обръчи.Независимо,че от физическа гледна точка това е просто купчина метал на гуми,тя има възможността да бръкне доста дълбоко в теб,точно този поглед никога не съм очаквал да видя от таза кола.Белите очи втренчени в мен,пред които минава голямо количество издигаща се нагоре мъгла,смразяваща гледка.Имах усещане,че колата говори.Качвам се в колата,треперещи ръце търсят предпазен колан който нервно прищраква.Колата потегля,втора предавка в разход тъй нисък и непознат за колата до онова време.През целия път,хиляди едни и същи въпроси започващи с "Ами ако"...преплитащи се един в друг.Колата угасва,излизам и виновно леко затварям вратата.Натискам копчето,мигачите светват сърдито.Няколко крачки напред,обръщайки се назад към колата...същият намръщен поглед,със стичащи се капки вода по капака...което означаваше само едно..."утре ще говорим".
Последна промяна Maxmadness на 24 Окт 2017, 18:33, променена общо 2 пъти
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Kinopi » 14 Окт 2010, 11:08

Страхотно, нямам думи просто :bowdown:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от 6per40 » 14 Окт 2010, 12:10

Колега, ти май не си идвал на сбирка в Благоевград, не че има много народ де :mhihi:

Сбирките са всеки четвъртък към 21:00 на ОМВ Рилци, тоест като тръгнеш по Е79 по посока към София на 1-2км след излизането от Блг. Бензиностанцията е в дясно от пътя .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Maxmadness » 14 Окт 2010, 13:13

Ами колега не съм ходил да,отскоро съм в града студент.Преди 2 дни си направихме някъде 30 минутна гоненица с 1 320цд с 1 момче доста се гонихме по града,и не се запознахме накрая :) иначе на тези збирки колко горе долу се събирате?
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.10.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от stefangt » 14 Окт 2010, 13:23

Много добре написано.. за момент се поставих на твое място.. :X
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от 6per40 » 14 Окт 2010, 17:31

bmw-maximilian написа:Ами колега не съм ходил да,отскоро съм в града студент.Преди 2 дни си направихме някъде 30 минутна гоненица с 1 320цд с 1 момче доста се гонихме по града,и не се запознахме накрая :) иначе на тези збирки колко горе долу се събирате?


Ами доста малко хора се събират. Обикновено към 5-6 човека. Имало е сбирки по 15-20 човека де, но вече са рядкост. Има тема в събори и мероприятия. Сбирките са всеки четвъртък 21:00 на ОМВ рилци

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 777
Регистриран на: 29.06.2006
Местоположение: на пътя
Кара: 330Xi
Мечтае да кара: 760

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Christoff » 15 Окт 2010, 11:17

Колега, върна ме право в студентските години, с много подобни емоции, обикаляне през нощта (и деня).... приятели, сбирки, когато ги имаше .... :yes: :angel:
E36 316i
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Maxmadness » 15 Окт 2010, 14:31

Радвам се,че ви харесва..най-важното е да си взимаме поука от всичко,най-вече хората които затварят очи завинаги и това всичко се случва около нас,и бруталната истина е,че всички знаем за това...обаче всеки се заблуждава с думите "на мен няма да се случи,или пък просто да бе... ".
Трябва да осъзнаем,че за миг ще затвориш очи и всичко ще свърши...и няма да го има този елемент на рязко събуждане когато докато сънуваш падаш от високо,и когато отвориш очи осъзнаваш,че едва ли не имаш втори шанс и всичко е било сън...е когато видях фаровете на тира..и след като го подминах без да ми се случи нищо исках да се събудя...и точно най-агоничния момент идва когато всъщност осъзнаваш,че това наистина се случва...и това така желано събуждане всъщност няма да го получиш...
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 91
Регистриран на: 29.09.2010

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от tonyy7 » 15 Окт 2010, 14:42

Добре си го написал колега.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 24.04.2006
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж
Кара: е30
Мечтае да кара: е30

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Станислав Попов » 15 Окт 2010, 14:56

:clap: супер написано колега :yes:

П.П. емблемата е баварското знаме , НО въпроса е малко спорен :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 27.07.2010
Местоположение: София
Кара: '09 E92 N47; '08 E60 N53B30
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: RIP E39 2010-2019 :(

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от goguma » 17 Окт 2010, 3:15

"....същият намръщен поглед,със стичащи се капки по капака...което означаваше само едно..."утре ще говорим"."

Това последно изречение направо разбива :mrgreen: Поредното доказателство, че БМВ има характер и далеч не е просто кола :D Тя е твой господар, който в един момент може да е добър и подчинен, но в друг - доста лош и агресивен :yes:

Продължавай все така :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Dimitroff » 18 Окт 2010, 8:11

Макс...имаш дарба, друже :D :clap:

Стила ти на писане е много специфичен...и увлекателен!
Ако случката е реална - тя е една от онези, който от време на време ни показват, че "и на нас може да се случи" карай повече с глава и умисъл отколкото със сърце е и емоций и бъди здрав!

П.с. И продължавай да пишеш ... отдава ти се.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от Maxmadness » 22 Окт 2010, 20:40

Радвам се,че ви хареса момчета. :)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от M2PR » 28 Окт 2010, 12:00

bmw-maximilian написа:"...същият намръщен поглед,със стичащи се капки по капака...което означаваше само едно..."утре ще говорим".


:bowdown:

Много добър разказ, колега! :clap:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 10.08.2009
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 316 м43
Мечтае да кара: нещо което се движи на вода,върви като самолет и спира като...........
Детайли за колата: нещо което се движи на вода,върви като самолет и спира, като форума на бмв след поредния събор

Re: Дарк найтмер Благоевград part.1

Мнение от BYRZIQ69 » 05 Ное 2010, 10:44

лудница :clap:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook