Велико Търново

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Велико Търново

Мнение от lubaka_320 » 28 Сеп 2010, 12:44

Вчера точно в 20 часа и 24 минути,седейки в блок 3 от студентските общежития на Търновския университет,изключително съсредоточено и старателно,аз перях дрехите си за първи път в живота си(с което изключително много се гордея :mhihi: ),когато изведнъж нещо отби моето внимание от чорапите,и праха за пране...заслушах се аз малко по внимателно и кво да чуя,брутален звук в нечовешки обороти от м50/52 придружен от зверско пищене на гуми,което не беше временно явление,ми си беше постоянна величина в продължение на минута или две.Цялата тая врява идваше от колелото на билата,поне така успях да се ориентирам аз в тъмницата...Настръхнъх целия,е няма такъв кеф просто,само че аз пристигнах в Търново без е30-ката,просто защото бюджета не ми го позволи и откакто съм в тоя град се опитвам да не мисля за колата си и за БМВ-та като цяло,само че в момента в който забравя за БМВ-тата някъв индивид като гореспоменатия ме подсеща моментално чрез своите действия,аз пак почвам да се депресирам колко далече от мене е колицата :mhihi: Ето паааааак аааааааааааа,дайе докато пиша тоя пост покрай мене фучи няква е36-ца,е няма такива гадове кът Търновските БМВ-исти...имаите малко жал ве.
Липсва ми приказката с приятелите БМВ-исти,обикалянето на добрите завои из града с няколко баварки вкупом,кисненето в сервиза,па ако щете и качването по тротоарите след някои неуспешен опит за странично влизане в завои така да се каже :lol:
Доколкото знам работата със сбирките в Търново е замряла,но разбрах че се ходи на някакъв полигон или на Петрол-а,не си спомням точно,но бих се радвал да присъствам на някое от вашите събирания,да се порадвам на колиците ви и да почешем езиците по болните теми,та поне малко ми мине мъката :bchug:
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Велико Търново

Мнение от B U L L I » 28 Сеп 2010, 18:38

преместих ти темата в"страхотни истории",
защото създава едно приятно усещане от което успях да настръхна
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.05.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW M5 G -Power Hurricane(730 Коня)

Re: Велико Търново

Мнение от bbbmmmwww » 29 Сеп 2010, 8:27

че каде викаш живееш в 3-ти блок :D
Максималната скорост с която можеш да излезеш от завой,е много близка до тази с която не можеш...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Re: Велико Търново

Мнение от lubaka_320 » 30 Сеп 2010, 15:46

bbbmmmwww написа:че каде викаш живееш в 3-ти блок :D


3-ти блок,сграда В,етаж 4,стая 406...Що?Да не би да си имам съсед съфорумец :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: In the 90's

Re: Велико Търново

Мнение от Anfiro » 02 Окт 2010, 10:17

:mhihi: Много го харесват т'ва ново кръгово, много! Иначе в неделя следобяд на полигона се събират доста коли. :yes:
Изображение
Изображение

великият шестак
Аватар
Мнения: 1330
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: няколко и киселее

Re: Велико Търново

Мнение от Turbo_Ted » 02 Окт 2010, 22:59

любаче, време е да си идваш :yes: или ако идвам да ти натоваря е30ката на една платформа :mhihi:
Изображение
оооо велики шестако :bowdown: да пребъдат сегментите ти ... все у високи обороти да стоиш :bowdown: и да живее шпера ти :bowdown: АМИН :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Re: Велико Търново

Мнение от lubaka_320 » 05 Окт 2010, 19:41

Anfiro написа::mhihi: Много го харесват т'ва ново кръгово, много! Иначе в неделя следобяд на полигона се събират доста коли. :yes:


Добре де те се събират на полигона само че кът не знам каде е тоя полигон кво да правя човек...ти ходиш ли на тея сбирки на въпросното място?

Turbo_Ted написа:любаче, време е да си идваш :yes: или ако идвам да ти натоваря е30ката на една платформа :mhihi:


Брат ако знаеш как искам да съм в Пловдив още сега...но няма чалъм на тоя етап за съжаление,а колкото до е30-ката направо може да е мяташ насам,пък ако задигнеш и някоя цистерна по път ше те обичам цял живот :weed:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 10.05.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: М57
Мечтае да кара: E31

Re: Велико Търново

Мнение от BlackManz » 06 Окт 2010, 0:28

колега, явно си отскоро в нашия град и не си го опознал още, гарантирам че ще ти допадне :)
колкото до "полигона" доста близо е до теб :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: Е30-ка

Re: Велико Търново

Мнение от ndragomanov » 06 Окт 2010, 19:42

Към автора: Колега,Търново е градът,в който последното нещо за което можеш да забравиш е БМВ :mhihi: ...... ех тези 30-ки ........
Знам нещо по-сладко от мед: 325 на тънък лед

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.03.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: E36-компакт-1,9-105кс , 1999г
Мечтае да кара: нещо от порядъка на поне 300к.с.

Re: Велико Търново

Мнение от meckata » 09 Ное 2010, 20:35

Така е. Отдавна беше, но две БМВ-та на Пишмана такъв дрифт направиха пред очите ми, че още го помня пушека от гумите. Едното беше лилаво тройка, а другото петица. Доколкото съм чувал - т.нар. Лудия. Пък в неделя една 318IS ме изненада на Сашево. Както го изпреварвах и по едно време гледам уж бях малко го подминал и мислех даже да се прибирам в дясно, чувам нещо бучи и нашия нае и .......не можах да го изпреваря. :shock:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: Велико Търново

Мнение от Kregec » 16 Ное 2010, 12:31

meckata написа:Така е. Отдавна беше, но две БМВ-та на Пишмана такъв дрифт направиха пред очите ми, че още го помня пушека от гумите. Едното беше лилаво тройка, а другото петица. Доколкото съм чувал - т.нар. Лудия. Пък в неделя една 318IS ме изненада на Сашево. Както го изпреварвах и по едно време гледам уж бях малко го подминал и мислех даже да се прибирам в дясно, чувам нещо бучи и нашия нае и .......не можах да го изпреваря. :shock:


Еми колега извинявай ама не можеш да сръвняваш 105 и 140 коня! Особено ако тези 140 коня не са и повече...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 17.02.2010
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: e36 318is, e30 328is
Мечтае да кара: разумно

Re: Велико Търново

Мнение от _Gec » 16 Ное 2010, 22:04

да в Търново има доста момчета, които са запалени по дрифта, но не се събират често...., а ако това стане ще е Да се по дръпнат на правата след Петрол-а или ще ударят някой дрифт на пишмана и полигона
BMW MMM.... Power

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 5.07.2008

Re: Велико Търново

Мнение от BMW Addiction » 20 Ное 2010, 9:52

Anfiro написа::mhihi: Много го харесват т'ва ново кръгово, много! Иначе в неделя следобяд на полигона се събират доста коли. :yes:


И аз съм от Търново и все съм се канил да взема да поразуча къде са сбирките, ама все забравям...

Само на полигона в неделя, така ли ?

P.S. Само с покана ли става ? :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.05.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW M5 G -Power Hurricane(730 Коня)

Re: Велико Търново

Мнение от bbbmmmwww » 21 Ное 2010, 1:20

bbbmmmwww написа:
че каде викаш живееш в 3-ти блок :D


3-ти блок,сграда В,етаж 4,стая 406...Що?Да не би да си имам съсед съфорумец :D

емиии не точно... доста често идвам в 3-ти блок.. но по принцип се подвизавам в 301,304, или най-вече 507 стая :)
Максималната скорост с която можеш да излезеш от завой,е много близка до тази с която не можеш...

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 31.10.2010
Местоположение: Кърджали
Пол: Мъж
Кара: e36/e46/e65
Мечтае да кара: 850i
Детайли за колата: 325ti
730d

Re: Велико Търново

Мнение от Edis123 » 22 Ное 2010, 7:15

Хора снощи на мола имаше ли някои от нашите или по скоро не.На Търновска сбирка до сега
не сам бил пак пишеше че ще има хора снощти но де да знам ходя от време на време наполигона да я радвам е36'цата но не сам се засичал ниокго.И аз като колегата от 3ти блок само че вече не издаржах и си земах хулигана във ВТ,че мисалта ми беше ако има наистина такива сбирки пишете + 1 :winky:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook