Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.07.2008

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от SwappeR » 16 Сеп 2010, 15:08

Това да ти е като обеца на ухото, да направиш забележка на масовият българин е все едно да обясняваш питагоровата теорема на прясно остригани овце. Само си губиш времето, а те (овцИте / българите) по-умни няма да станат. А и хора които ти отговарят с ругатни, само от това ще вдянат - ако ти ги ругаеш. В повечето случаи обаче излиза по-скъпо да си похабиш нервите в спор с малоумници, отколкото да се ядосваш после, че не си ги поставил на място!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 12.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E61 07'
Мечтае да кара: самолет

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от aston_mm » 17 Сеп 2010, 13:46

И според мен е така, трябва да псуваш или да биеш за да те уважават :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от t060 » 17 Сеп 2010, 18:29

Така е, колега! Да влезеш някъде и да се разпсуваш като хамалин, като едновременно с това налиташ на бой наред е най-сигурният начин до края на вечерта да те уважат. :mhihi:
Изображение
От тогава русото не е на мода.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 66
Регистриран на: 26.09.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW i8

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от Amigo0o » 18 Сеп 2010, 22:06

Mitko195 написа:По-добре ''гангстери с БМВта'' отколкото мишки или както са го нарекли колегата :( Поне ще знаят, че ''тия с БМВтата'' са много и единни и ако им се отваряш ей така за спорта ще си получиш каквото търсиш.. Тъпо е, ама ако колегата каже да идем 10 коли на тоя паркинг и да им напукаме на всичките местни дупета кофите- ще имат едно наум и нито ще му пипат колата, нито ще му се ежат безпричинно...Даже ей така- да идем да им кажем с техните обидни думи да се държат културно...
Може и да ме изядате, ама така си мисля..Не съм киселяк или някъв...Просто не искам да ми пипат колата или да обиждат безпричинно някой и не искам на никой нищо лошо да се случва!

Много вярно ... иначе те подкрепам за идеята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от cod-cdbp » 20 Сеп 2010, 8:32

Аз пък имам два пресни, та чак горещи примера от тази сутрин, карам зад някаква сапунерка с жена зад волана, по малка уличка в Лозенец с 20-30км/ч, при което дистанцията от 5-10 метра се стопява за части от секундата, АБС-и трещят и тн, и о еврика жената видяла паркомясто и решила, че това ще е нейното, то хубаво ама мене са ме учили че се спира от далеч, пускат се авариики и тн, които леко липсват. При въпроса защо така шофира, последваха такива думички, които биха изчервили и стар каруцар и тн. Ама понеже съм непукист, последва леко подхлъзване на задницата и пръскане от близката локва...
Всичко хубаво, но за мое очудване, стигам пред офиса, и виждам пежо 106 или от сорта, спряло като за 2-3 коли + СТ регистрация + жена зад волана, и си мисля вече какъв ще е скандала и тн. Отивам и моля учтиво, при което лелчето, ми се усмихва и ми казва " Ма разбира се, извинете, че съм спряла така" и тн. Еми стана ми приятно, МНОГО приятно, защото вместо да си съсипваме нервите, на забележката ми, че е паркирала така не ми отговори с псувни и тн. :ok:
Така че другия път като ви засекът и тн - УСМИХНЕТЕ СЕ, никои няма да го очаква, но пък ще се почуствате и вие и другите по-добре :smoke:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от SKISA » 20 Сеп 2010, 10:38

разказвал съм я тая случка ,но ше я напиша пак ,за да не мислите ,че само тука така става....!

във виена пристигам късничък следобед и след много каране,уморен си търся място пред хотела в една уличка да спра. виждам празно място-улицата е еднопосочна е леко се насочвам към него. в тоя момент от улицата отдолу на задна лети едно волво ,ма със страхотна скорост,аз спирам и волвото се мушва пред носа ми в мястото за паркиране. викам си-здраве да е ше търся друго . излиза обаче една фройлайн и ме гледа злобно като тресва вратата на волвото. аз си карам леко надолу и тая минава покрай мене и продължава да ме гледа се едно съм и изял супата. аз свалям прозореца и докато карам с 2км/ч казвам на англ. : полека ! ше се удариме ма с усмивка и без яд. тая се връща ,почва да врещи на английски и немски къв съм аз и се изплюва с неква мазна храчка в момента ,в който завивам и вместо през прозореца -храчката уцелва предният джам,тетката изтърчава по улицата и изчезва....! откачих! слязох, но вече я нямаше и след като паркирах се върнах до волвото и през отворения шибидах набутах сички боклуци от мойта кола,събрани от пътуването от софия....! хартии,бележки,обелки,обвивки от сандвичи и прочие....!
след като се настаних в хотела след половин час виждам през прозореца как лелчето се прокрадва до волвото ,пали и изчезва от мястото.....!
та така.....говеда има насекъде....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2010, 21:23

Ааа верно си е и у европата има идиоти. Спирам с един камион на една бензиностанция в Германия и искам да си прегледам гумите - има помпане на гуми специялно за камиони, отделно от леките коли. Обаче един саксонски селяк с някво комби се паркирал така, че не моем се доближи до апарата и след няколко минути нервно чакане от мен, се появява с бавна стъпка и количка в ръце. Викам му на немски, че не е паркирал коректно и тоя като че ли само това чакаше - като взе да ме хока, да се пени, чак ме проклина да се обърна, после спокойно си запали и се махна, все едно нищо не е било. Седях, гледах, пулих се....
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от driver69 » 22 Сеп 2010, 22:00

Ебати джунглата е тая България. Нека бъдем по-спокойни хора.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Slivnica
Пол: Мъж
Кара: E39 520 97", E46 320d 05"
Мечтае да кара: ново БМВ
Детайли за колата: изтъркани задни гуми, тук-таме за изчукване и боя :D

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от e39 FEN » 25 Сеп 2010, 16:56

SKISA написа:разказвал съм я тая случка ,но ше я напиша пак ,за да не мислите ,че само тука така става....!

слязох, но вече я нямаше и след като паркирах се върнах до волвото и през отворения шибидах набутах сички


И продълженитето в моята глава беше " бах скис колко храчки е отпрал през шибидаха" :mrgreen: незнам защо реших че трябва да си и върнеш по същия начин, ама ти мн добре си постъпил, нека чисти боклуци ма**та и мръсна!!!
насекъде има такива гнили индивиди.. няма спасение колеги.. то да не знаеш как да постъпиш, с добро ли.. с лошо ли ????
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от ogata » 27 Сеп 2010, 8:24

Аз имам един приятел, който се премести да живее във Варна за университета, и се случа така че паркира на "мястото" на един негов комшия, който се прибира веднъж на 2 седмици, но нали е един от първите в блока, тва място точно е препикано и трябва да е само негово :bowdown: . Та връща се нашето момче от лекции, паркира колата и на следващата сутрин камък в задният джам и на камъка бележка с нещо от сорта на "Паркирал си на мястото на ПЕТРОВ !", много се ядосал, идва до Пловдив да сменяме прозорец. Следил бая време кой спира там, поразпитал в блока и когато бил 100% сигурен че лицето и фамилията съвпадат, купил едно черно спрейче и по левите врати и калници на ярко червеният голф на Петров, написал "Мястото на Петров", ама го направил така че горната половина на буквите да са върху колата, а долната върху асвалта, та като спре прецизно и надписа да се съединява :mhihi:

Селяци секви, ама ... за тва сме хора, за да се разбираме с думи :paranoid:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 240
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: E36

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от Besnia2005 » 06 Окт 2010, 21:00

Mitko195 написа:По-добре ''гангстери с БМВта'' отколкото мишки или както са го нарекли колегата :( Поне ще знаят, че ''тия с БМВтата'' са много и единни и ако им се отваряш ей така за спорта ще си получиш каквото търсиш.. Тъпо е, ама ако колегата каже да идем 10 коли на тоя паркинг и да им напукаме на всичките местни дупета кофите- ще имат едно наум и нито ще му пипат колата, нито ще му се ежат безпричинно...Даже ей така- да идем да им кажем с техните обидни думи да се държат културно...
Може и да ме изядате, ама така си мисля..Не съм киселяк или някъв...Просто не искам да ми пипат колата или да обиждат безпричинно някой и не искам на никой нищо лошо да се случва!


Подкрепям :)
Не е важна колата, важно е задкормилното устройство :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от acer » 07 Окт 2010, 20:01

тъпо е, аз съм меката на мега-спокойствието (докато не ме раздразнят :mhihi: ), ама съм 1.90 и спортувам доста и дори не се замислят да ме закачат, не знам дали е щот имам общи черти с федьор емалиенко :mhihi:

изхождайки от горната логика, една s-класа с черни прозорци и никой пак няма да гък, звучи тесногръдно, ама на такива събития ставам свидетел всеки ден, всеки изпревара от дясно, без мигачи, внезапни спирачки, " ти еба майката" е вече вместо здравей..!

Решението е саморегулацията, да дадат на всички пушки и да се гърмим здраво и да видите след 5г, как всеки ще си седи кротко и нема се прави на каубой :ok:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 20.08.2007
Местоположение: Бургас
Кара: e65

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от Воденичаров » 07 Окт 2010, 20:36

Boyadjiev написа:Между другото, напоследък наблюдавам кофти тенденция всички да се карат, да пищят и така нататък... Случва ми се доста често да правя забележки на хората (пешеходци) които ми пресичат като овце и на обръщението: "Лелче не пресичай пред автобуса така, че някой ще те блъсне, а виж ей там къде ти е пешеходната пътека със светофар !" получавам " Абе ти &%^$*(@ аз ще ти &#&@!*%* и нали знаеш че &%&$*#@ и накрая ще те &$#@*!(" :mhihi: Много ми е интересно ако напсувам тия пешеходци какво ли ще ми отговорят, след като нормално им казвам и следва това...
Колега внимавай с тия работи, че щом живееш там боя не е най-добрия изход, защото всяка вечер ще си на едно и също място и днес ти може да ги набиеш ама след 1 седмица не знаеш какво може да те чака докато си паркираш колата... Аман от идиоти :smoke:


Аз затова като видя някой да пресича неправилно направо го плюя :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от Kinopi » 12 Окт 2010, 18:44

В такива случаи излизаш надъхан и отворен все едно много бой ще ядат ,ако имаш и неква бухалчица фащаш я и гледай резултата :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 29.06.2009
Местоположение: karlovo
Пол: Мъж
Кара: e36 318-жената,e34 520-аз

Re: Децата нямат спирачки, родителите – съвсем

Мнение от shumanski1 » 12 Окт 2010, 23:07

в подобен случай излизат 4ма надъхани,вадиш бухалка инак боя ще е много. НО с бухалка в ръце ситуацията се променя,дори не те докосват а пораженията за тях сариозни.

ИЗВОД-подадено гражданско дело за побой
държавата води дело за хулиганство и те шибат яко. на свидетелството за съдимост изилиза ОСЪЖДАН

така че спокойно

Тва всичкото от личен опит ;)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook