Рацерски истории...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Рацерски истории...

Мнение от BULL3T » 27 Авг 2010, 1:07

Само да кажа преди даа почна,всичко е измислица, всякакви прилики с истински лица,коли и лепенки са случайни.

Работната седмица е към края.Вчера беше четвъртък и имаше сбирка на бояна на бмв идиоти,аз се вяснах за малко,ама кел файда ,нищо интересно говорих с двама, трима пича и се прибрах. Запалих гумите на форда от омв-то разбира се,стара рацерска традиция,да не говорим за генерацията на фокуса която е спортна ама избушена,демек мноо бучи,ама ни върви ни бучи как трябва...
Както и да е,днес е петъка ,трябва да си изкарам убавата нова петица-да се полигавя из улиците и дупките на любимия гад ,ъъ сори град,хехе. Ставам от компа отивам,взимам един душ,разроввам гардероба,който е старателно подреден от мойта мацка,взимам некф'а тенски и панталонки,обличам се удобно(като за лигавене с кола)взимам ключовете и отивам към подземния паркинг. След минута съм на Опълченска и спирам да чакам пешеходния светофар,пич се е засилил с ксенон поне 10 000 К от стамболииски.Като минава почвам да си търкам очите докато пресичам кръстовището,понеже съм видял слънце посред черна нощ. След малко вече паля петицата и излизам на дрифт от подземния и уцелвам дупка съвсем леко,препсувам едно 'убаво и се изкеф'вам вътрешно ,че не плащам данаци на колите си... Тръгвам аз към Гешов по малките улички и изкачам от един от светофарите(на зелено) и на дрифт,не става хубаво щото 25цата не мое върти 265/35/18 как трябва,а и без шпер.Както и да е,карам си аз бавно нагоре към България и спирам на светофара при хигиения център или там квото е...Седя си мирно на отворени джамци и без музика,щото Стоян още ми прави РДС-а.Както си седя се чува звук тип- гърне от 80 лева ама лъскаво, поява се некфо опелче вектра Б, човека вътре ме гледа все едно е видял призрак. Светва зелено,пилеж... дрън,бххпшшаааааууу едва сменям скорости,щото се оказва че генерацията на опела не е много читава или поне лъскава като крайното гърне.Чистя си ушите и продължавам към България,стигам светофара там.Червено е тоя чака в дясна лента за към бояна,викам си "ооо не тоя пак ше ми напука джамовете" ,пак същата история от предишния светофар,аз обаче тука си зимам завоя как си знам(демек изнасям задница),тоя явно ме вижда в огледалото и решава че ще го гоня,е да де, ама аз верно реших да го гоня,втора до край,трета пак така,и вече го настигам с към 140 на завоя при шела,минавам го в завой от бавната лента,щото между нас имаше кола,после лява лента,пак дясна ,абе карам си на зиг заг покрай колите.На следващия светофар спираме,аз в най дясна той в най-лява.Гледа ме през колата между нас(некфо ауди А3,вътре скромно момиче с очилца,поглежда първо него после мене и почва да се притеснява ,мисли си кой знае кво сигурно)както и да е,жълто,оня прави мръснишкия номер и тръгва,аз чакам зелено, паля мишелините и аз. Пак редим скоростни кутии и към края на втора вече съм му взел кола,трета повече и така...гонихме се нагоре още, ама нямаше интрига вече...И двамата сме били за бояна разбира се,аз влизам в омв-то. То пълно рацери, та се не трае,народа ми гледа м-пакети джанти обаче не гледа колата като цяло,хаха. Спирам аз,виждам двама познати веднага,почваме да си лафим нещо и след 10 секудни влиза и оня пич с вектрата,виждам го аз и веднага при него,ала бала тва онова,някакво нормално момче от люлин кара вектричка двойка 136 коня стокова,викам ясно що съм те бил! :mhihi: .Минава готино вечерта,прибирам се аз и лягам да спя в очакване на новия ден.

Събота е,слънцето отдавна е изгряло,жега е не се трае,ставам аз къпя се, обличам се и отивам до офиса,кисна там 2 3 часа пращат ме наляво надясно става към 5 6 часа,цял ден съм с бмвто отиваме с мацката ми на кинце и се прибираме към 8 9. Аз викам ай да палим към бояна,тя ми вика:
-Ооо пак ли селски дръпки?
Отговарям:
–Сега на калояново не може.
Нави се момичето кво да ме прави,то и нея си я кефи. Обличаме се,скачаме в бимата и айй газ по стамболииски и нагоре по Гешов,тоя път нямаше разни вектраджии,стигаме омв-то и пак същата работа джантите м пакета обаче и тоя път циците на жената.Аз псувам всички и ходя тежко че да не гледат къде не им е работа,обаче вътршено ми се гъделичка самочувствието.Взимаме си нещо да пием,виждам некой познат ,лафче тва онова,а един друг познат ми звъни,вика: -
Идвам към бояна ,ще се дърпам със саксо ВТС и некъф голф там - а той с правена 320ка мочето.
Идва и почва:
–Аре пусни се и ти!
–Мани не ми се разправя.
–Аре бе брат,тя ти върви кола.
Аз го поглеждам грубо и:
–Кво ми върви като ме мажеш след 130?
–Е ама то ти си тежък 18ки тва онова, а и незнам си кво носиш в багажника.
-Ок айде ще снимаме ние с жената-той доволен че ще има кой да му документира - малко възможната победа.
Влизаме в колите излизаме от омв-то, застават наще така че да блокират околвърсното,аз зад тях,мацката снима.Типичното три свирвания,бххх пшшаууу и аз надувам да ги гоня,ама то дъртата баба нема душа да гони правени коли. То не са звуци пръщенета и кво ли не още...абе луда работа.Нашия пич ги изпуска,после ги настига след 200 да кажем,аз съм много назад вече,на фотоапарата се виждат само некфи габарити.Правят се още две три дръпки и се връщаме в омв-то тия ни посрещат там все едно се връщаме от 3та световна ни гледат мкефат се хилят се,ужасТ напрао'!Събират се около нас почват коментари,викат ми давай клиповете,врякат всички ,само от време на време млъкнат и се чува нещо от типа на:
–...и след тва кола батка,после аз набих 3-а братле,а тоя ме гони отдясно батка,после на 4та ме настига братле... - говори се още кво ли не.Мен всички ме подминават отиват при тримата рацери,нали карам петица не тройка ,голф или некоя осичка.
Вечерта е към края си вече,ушевия отдавна е тука и половината народ се разотивал,останали са само разни семкаджии,фенове, малко опелджии и некой друг пич.Аз се прозявам,жена ми вече се чуди къде да седне в колата щото и писнало да седи на тая тъпня,то и на мен ,ама седя и аз там без да знам що,палим гуметата и се прибираме. В колата си говорим за това как е можело да сме си въкщи и да сме хапвали нещо вкусно,а не да ходим на тъпи места и вкрайна смета се усещам че почвам да пораствам ,лека по лека и да спирам да се кефя на тия рацерски глупости. В следващия момент ми идва на акъла:
–Хмм явно има причина да карам е34-ка. 8) :winky:

Реших да го напиша в памет на тотализираната ми е34ка,която беше един от главните герои в историята и за 2-та месеца в които беше цяла, си намери място в сърцето ми.

Това е първото нещо което пиша,надявам се да ви хареса. :P
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 9.08.2009
Местоположение: Sofia, Drujba 1
Пол: Мъж

Re: Рацерски истории...

Мнение от thewhitestig » 27 Авг 2010, 1:27

Готина историйка. Колкото и да ги надрастваш тея "келшлъци" обаче, все ще ти се ходи от време на време. Няма начин. ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Рацерски истории...

Мнение от BULL3T » 27 Авг 2010, 1:28

thewhitestig написа:Готина историйка. Колкото и да ги надрастваш тея "келшлъци" обаче, все ще ти се ходи от време на време. Няма начин. ;)


Така е колега,ама вече като че ли ходя по такива места за лафчето с готини хора.Не че е ме е страх да не се утрепя или да ме утрепят,просто вече не ми е интересно,ако някой иска да докаже че е по-бърз,на пистата нека ми дойде. :)
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Рацерски истории...

Мнение от SKISA » 27 Авг 2010, 8:30

уелкъм бек ,мистър андерсън!!!
ни съ заричай!! лъзгал съм в далечната 91ва с първата ми Е30ка ,рязал съм на светофари,преметал съм се земя-небе-земя-небе,вървял съм с вратите напред .. и в един момент наистина реших като тебе ,че вече не ми се шпори ,не ми се пилят гуми,не ми се състезава по улиците/то писти няма/. и така години наред,от време на време съм се закачал с някой на пътя и съм вдигал адреналина за малко.....!! да ,ама не! напоследък такава гонка ме влече,въртя турандота на пета с ръчна почти на всеки завой,гася дсц-та ,асц-та,цццц-та и сичко и пързалям кораба,пиля гуми и всякакви уж пишлегарски щуротии .........и ми е гот, братче!!!

п.с. а! чей ,че щех да забраа!!
1. кръсти се ,че беше с Е34ката ,щото ако беше с некоя гоуф или ренде ,или хлопел да не бехме дочакали да напишеш тая история!!
2. гумите,братче!! гумите!!!! гумите му е майката!!! не подценявай!
иначе добре написано като за първи път!

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Рацерски истории...

Мнение от Runnaway » 27 Авг 2010, 8:54

Сюжетът ми допада, но пооправи изказа в изреченията. Прекалено много несвързани изречения има, но като цяло историйка ми хареса.

:yes:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Рацерски истории...

Мнение от BULL3T » 27 Авг 2010, 10:05

Мерси за съветите колеги.

Скис знам го тва за гумите,аз заради тва се ударих,ама кво да правиш взех си поука. :yes:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Рацерски истории...

Мнение от ///ivanE30 » 27 Авг 2010, 14:04

:mhihi: :mhihi:
bedrock city racing

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 9.08.2009
Местоположение: Sofia, Drujba 1
Пол: Мъж

Re: Рацерски истории...

Мнение от thewhitestig » 27 Авг 2010, 14:56

А на други места освен бояна има ли гонки ? На булгара знам че има веднъж-двапъти месечно, а на баумакса не съм бил от доста време. Има ли някви нови "спотове" или е все същото ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Рацерски истории...

Мнение от BULL3T » 28 Авг 2010, 2:02

thewhitestig написа:А на други места освен бояна има ли гонки ? На булгара знам че има веднъж-двапъти месечно, а на баумакса не съм бил от доста време. Има ли някви нови "спотове" или е все същото ?


И на мен ми го казаха това място до баумакс,ама не съм ходил,аз и на бояна не ходя вече. Иначе рацери колкото искаш,влезни в тунинг бг и гледай кво става... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Рацерски истории...

Мнение от Радо69 » 29 Авг 2010, 22:34

Харесва ми! Браво! :ok:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook