ima ve4e nova moda

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

ima ve4e nova moda

Мнение от LuBo1 » 21 Мар 2003, 22:30

i tq e ne da se kara GOLF 2ka stra6nata reza4ka na max i da praqt strashni katastrofi pi6lemetata(v tova 4islo i az )a da se kara 730d na pulna gaz s 2 pi6lemeta i 1 mace na 4erveno kajete mi ako be6e blusnal ni6to ne podozirashtata mi maika kvo trqbvashe da gi praq samo mi kajete e**l sum gi v guzovete 4e tatko e edi kakuv si i edi koi si mu e priatel i 4e mu e vzel kolata samo za edno krug4e (mina na 4erveno s nad 130 )

nai opasni sa mladite komplexari s golfove i bmwta
P.S temata mai4e e za izvun temata
ИзображениеИзображение

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Re: ima ve4e nova moda

Мнение от Един » 21 Мар 2003, 23:04

LuBo1 написа: P.S temata mai4e e za izvun temata

Според мен не е.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 22 Мар 2003, 15:30

Oh takiva kolko obi4am da gi 4e6am...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

nastiga[

Мнение от Любо Мегов » 22 Мар 2003, 17:42

настигаш го вадиш го от колата и бой, бой, бой ......... :twisted: :twisted:


Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 26.09.2002
Местоположение: vidin

Мнение от sharkyy » 22 Мар 2003, 23:58

TIA SI NAMIRAT MAISTORA (DARVO,ILI KAMION,ILI TRAMVAI...........) :mha:
SINJIRA SI IDE KOZATA E NEMA

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 6.03.2003

Мнение от ZoE23 » 23 Мар 2003, 19:50

Abe na mene mi prili4at tiq na poDvijni nekroloZi ama tova e druga tema na raZgovor!I malkite pi6lemeta kakto kaZa ne sa samo s GOLFove i BMW-ta.Te se ka4vat na ne6to koeto varvi malko i pi4ovete kato ka4at 2 macki na zadnata sedalka i im se VDiga ADRENALINA i stavat maje :D

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 24 Мар 2003, 0:24

muj ne se stava ot tui da drusash dve kurvi na zadnata sedalka :!:
ИзображениеИзображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 24 Мар 2003, 10:37

ey,aman ot iq be :evil: :evil: :evil:
onq den gledam na orlow most spira do men(az sum pe6a) edin 4erwen G-klas,ama ot tezi wdnignatite(ili pone taka izglejda-po-zdraw i po-wdignat ot tezi s tumnitre stukla)i kato se zaglejdam-wutre 4 pi6lemeta na po 15 godini.
OK-ne karaha nerazumno,no kolko moje da predwidi i kakwi reakcii ima edno takowa dete,i osobenoo w grad s dwijenie kato SF-ami nali kato me 6ibne s towa s 30 i ot kolata mi 6te ostane samo emblemata :!: :!: :!:
OK-i az sum karal na tqhnata wuzrast,oba4e w grad berkoica s 20000 du6i naselenie i to NE IZ GRADA.
a koi akul ti 6te dade6 kolata na deteto ili kato znae6 4e e takowa-pa skrii mu kliu4owete.qsno e,4e i da stane ne6to na detetto nqma da mu ima nai-weroqtno ni6to,ama za6toto e s hubawa kola i tati 6te plati.a kolko akul se iska da se seti6,4e 4i4kata s ladata moje i da umre :!: :!:
ne6to kato suwest-NE
ne6to kato akul-SU6TO NE
zna4i kakwo ostawa-SAMO ZASI4ANE I BOI,AMA QK BOI
Pisna mi ot puberteti,koito se mislqt za bezsmurtni

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Мнение от Babuna » 26 Мар 2003, 15:26

Добре бе, пичове! Добре! На всички ви е много лесно да съдите и ще сте прави. Обаче май забравяте, че и вие сте били на тази възраст и вие сте правили глупости и сте искали да се докажете. Не всички teen-ове са празноглави обаче. А който е празноглав (като мен) му идва акъла след като се опари веднъж, само че по-сериозно.
Ати, приятелю, ако на 15 си живял в София и си имал шанс да караш примерно G-klasse щеше ли да я караш или не?
Кажи ми, ама честно.
Не заклеймявай децата веднага, че нямат съвест - може и да не е точно така.
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 26 Мар 2003, 16:09

мда :lol:
леки4ко
с усмивка
за да не направи беля може и бой ама не директно по вси4ки да плюем
маааааааааалеееееееколкоетруднодапишанакирилица
:oops:
децата са деца - те нямат спирачки :lol:
по щастливо гледайте на света де :wink:
~karmapa chenno~

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 26 Мар 2003, 16:22

Babuna написа:Добре бе, пичове! Добре! На всички ви е много лесно да съдите и ще сте прави. Обаче май забравяте, че и вие сте били на тази възраст и вие сте правили глупости и сте искали да се докажете. Не всички teen-ове са празноглави обаче. А който е празноглав (като мен) му идва акъла след като се опари веднъж, само че по-сериозно.
Ати, приятелю, ако на 15 си живял в София и си имал шанс да караш примерно G-klasse щеше ли да я караш или не?
Кажи ми, ама честно.
Не заклеймявай децата веднага, че нямат съвест - може и да не е точно така.


Този ли е начина да ти дойде акъла в главата - да се потрошиш целия и не дай си Боже някой друг...? Нямам нищо против хората, които дават газ или се правят на състезатели - напротив! Но като са решили да се пребиват - да си го направят на път с много дървета и никакви други участници в движението... Като онзи тиквеник миналата седмица с ладичката на Цариградско с/у Плиска ... потроши хората! Ако стане нещо с мой близък някъде (да чукна на дърво да не става), ако ще и в затвора да стоя, ще му скачам на главата на такъв докато ми омръзне...
Ей младежи разберете - доказвайте се на някоя поляна! За 2 секунди може да си провалиш целия живот! Имаме общ познат с Kamikadze в 12.00 на обяд взе книжка, в 13.00 блъсна дете!!! И пак за всеобщ късмет, детето оживя. 2 години без книжка, съдилища, болници, разправии, главоболия и т.н. И пак му се размина леко.. Явно от облаците го обичат ?!

Опичайте си акъла о'време!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 24.02.2003
Местоположение: Sofia, BG

За 2 секунди може да си провалиш целия живот!

Мнение от Pepsun » 26 Мар 2003, 18:42

Poniakoga i edna sekunda stiga.
6te vi razkaja s dve dumi:
Biahme s priateli na leti6teto v Bojuri6te - az karah.
V opiti da se dokaja kato 6ofior mi hrumna da pravia slalomi. V na4aloto vsi4ko be6e OK, no v edin moment stignah dotam, 4e s okolo 90-100 slalomirah po pistata. Kolata estestveno se zavurtia i izletiahme ot pistata s okolo 75-80. 4estna duma use6taneto ne e nikak priatno.
Nie sme jivi i zdravi, na kolata i niama6e absoliutno ni6to.
Tova, koeto iskam da kaja s tova izli6no dulgo su4inenie:
AZ BIAH NA LETI6TE!!! i pak uspiah da izhvur4a. Niamam nikakva ideia kakvo bi se slu4ilo na putia.
4estno kazano, ottogava dosta se zamisliam nad vuprosa.

Va6iat jivot si e va6, s nego mojete da pravite kakvoto si iskate, predi oba4e sledva6tia put da stupite s dvata kraka na onia desnia pedal, pomislete za drugite na/okolo putia, za blizkite si, za priatelite si...

Dosta dulgo stana, ne vuznameriavah da se vpuskam v takiva obiasneniia.
MISLETE S GLAVATA SI!!! :wink:
Pepsun
"По-добре богат и красив, отколкото грозен и беден!"

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 26 Мар 2003, 20:35

мисли със собствената си глава а не с чуждата :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ИзображениеИзображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Мар 2003, 20:54

Babuna,донякъде си прав:тона ми бе малко невъздържан,не бе насочено към всички малки кандидат шофьори,аз за тези без акул и чуство за отговорност.
Да,на 15 години не живях в София,бях в един град с далеч повече жители,отколкото има в БГ и единственото място,където карах кола беше голям частен гараж и поляни,освен когато съм бил тук.мисълта ми е:нека се учат,няма лошо,НО да не е без надзор в Центъра на града :!: :!: :!:
едва ли бащата ще позволи на сина си да мине на червено,още повече с такава скорост,с каквато Lubo1 е видял да минават.
ДА-със сигурност има деца на 15 години,които са по-безопасни за движението,отколкото жени и дядовци,които карат,но те все още нямат развит усет за опасността и не могат да преценят ситуация,както би я преценил по-зрял човек,макар и с по-малко опит в шофирането.
говоря от опит,защото на 15 се питах защо наште не ме оставят сам да се разхождам с БМВ-то,което ми бе учебван кола,при положение,че с него карах и с 110 в присъствие на баща ми.Отговора е следния;ако ме бяха оставили сам да я карам,може би сега нямаше да пиша тук и сега,а щях да ви чакам горе :!: защото човек когато е сам се отпуска,а аз тогава си мислех,че мога да карам.както сега виждам,не съм можал,дали сега мога да карам не знам,но поне имам респект пред колата,защото както е полезно превозно средство,така може и да ми съсипе както моя,така и друг живот.
не се чуствай засегнат лично,ти имаш няколко месеца или вечи си си взел книжката?това е малко време,което е просто регламентирано-на 18 взимаш книжка и караш.не значинче на 17 и 9 месеца не знаеш да караш.НО от теб вече се очаква да можеш реално да преценяваш ситауцията и да поемеш отговорността си на водач,когато излезеш на пътя,а не да разчиташ само на реакциите си,както младежите(те са си деца де)на 15-16 компенсират шофьорските си умения.пак ти казвам,не става дума за теб,просто беше пример :D
това може и да прозвучи познато и малко хвалебствено,обаче отговаря на истината:когато на 18 карах с 60 бях по-опасен,отколкото сега с 80 :!:
ЗАЩО?
ами защото на базата на досегашния си опит очаквам следващия ход на участниците от движението и мисля и реагирам винаги един ход на пред.досега нямам произшествие(да чукам на дърво) и ми се броят на пръсти пътите,когато по нужда съм скачал на ушите на колата,защото най-често вече спирам,когато се създаде ситуацията.
не искам да кажа,че съм вундеркинд,всеки шофьор с опит реагира така,дори без да се замисля.но това преди две години не го знаех и прилагах,а за преди 5 да не говорим.
ще завърша с кратко резюме,че стана дълго и може би ми изгубихте мисълта:
1.онзи,минал с 120 на червен светофар не го оправя нищо друго освен бой,защото когато се случи нещо такова като с ладата,убила 8 души чакащи на спирката на хотел Плиска в София,вече ще късно
2.момчета,имащи желание да се научат да карат по-рано:нека не е в центъра на града,нека е с родителски надзор и нека не е в компанията на приятели/приятелки,защото тогава вече започва доказването на уменията
3всички останали:карайте внимателно,момчета,не си струва да си прахосаме живота,за 2 минути по-рано пристигане.
това е
надявам се,че изгладихме разногласията,защото явно сме на едно мнение:ДОБРИЯ ВОДАЧ НЕ Е БЪРЗИЯ,А ЖИВИЯ...
Ваш АТИ

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 26 Мар 2003, 23:08

brat4eda ati pak go kaza mn dobre s koeto sum gord 4e sum negov aver v foruma no iskam i da dobavq 4e i az v blizkite 5-6 dena ste vzema knijka i kogato bqh na 16 godini karah bez nikakva otgovornost samo gaz gaz i spira4ki nakraq bez ogledala bez miga4i bez ni6to no hubavo do nqkude 4e e bilo v kvartala na neujevena ulica. :!:
kato minah kursovete ve4e ne me uvli4ashe da trugvam pri 4000-5000rpm i da vlizam s ru4ni v zavoite ili da parkiram m/u dve koli s mqsto to4no za edna plutno :!: zashto li e stanalo taka po zrql li sum stanal kakvo i az ne znam, no ima takiva kato mene kakuvto sum bil s takova karane(opasno) (dori mislq 4e vseki go e ima tozi moment l)
tui4e spokoino s sobsvenata glava i kakto kazva staria mi rabotodatel
""Burzai Bavno"
ИзображениеИзображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook