ima ve4e nova moda

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Мар 2003, 13:01

Турците са го казали бре - " Ачиве ненаисе феродо" - "децата нямат спирачки" :lol:
Аз на 14 се нацелих с една волга на един приател.....ама от най -старите гърбавите, в една жигулка . На волгата и се спука мигача...все пак е с 20 мм ламарина.......ама на жигулата и нямаше предницата почти.......на всичкото отгоре избягах щото щях да се насера от страх и добре го нямаше собственика пък и никой наоколо невидя.........ама по-добре да го имаше......да ми хвърли една гора бой, да ме пратят в някое ТВУ та да ми дойде тогава акъла в главата...баси кретенчето съм бил. Е за мое щастие след тази случка си налегнах парцалите.....не пипвах кола освен в присъствието на баща ми......които въобще не подозираше на къв келеш я дава :oops: Затова пък в момента съм доста внимателен шофьор :roll: винаги си имам едно на ум

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 172
Регистриран на: 16.03.2003
Местоположение: BaPHa

ти си дал приноса си към катастрофите...

Мнение от Castor » 27 Мар 2003, 15:45

чудното е, че пишлеметата като карат без книжка или тъкмо като вземат винаги карат с минимъм още 3-4 в колата... като се убият да не са сами ли какво... Вчера едни 4 деца с едно Уно на светофара щяха да ги ударят много лощо - минаха на червено на ляв завой... явно не им се чакаше за зелено...
Друга история:
Сестра ми взима книжка... след около седмица нашите й купуват кола - Митсубиши Колт 4годишно - на 4тия ден го удари при завой в две паркирали коли от двете страни на улицата... Завоя е почти обратен... тя не го преценява - обърсва колата от едната страна - чупи мигач... след това извива рязко волана и "не можала да спре" удря задницата на спряло Рено 5 толкова "леко", че му качва предницата на тротоара. Обяснява, че натиснала спирачката, но колата не успяла да спре... Полицаите казаха и по късно стана ясно:
ОБЪРКАЛА СПИРАЧКАТА С ГАЗТА :roll:
Пишлеметата, че са опасни - опасни са... но женките са направо "невидима заплаха".

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 27 Мар 2003, 17:54

LuBo1 написа:brat4eda ati pak go kaza mn dobre s koeto sum gord 4e sum negov aver v foruma

Благодаря,Любо(нали може да те наричам така?)
и аз се радвам,че можем да си спретваме такива хубави дискусии,особено по такива важни въпроси :D :D :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 27 Мар 2003, 19:22

Лелееллеел Ati твоите постове направо ми промениха изцяло психиката !!!! Аз имам книжка от близо 9 месеца,карам от 2 години .....много пати сам си поставял за цел и сам говорел пред приатели колко е важно да се кара внимателно и да не се правиш на майстор ,защото то се случва САМО ВЕДНЪЖ !!! Ще стане ,но само ВЕДНЪЖ... за тези 9 месеца са ми се случвали поне 5 супер рискови ситуации,на два пъти да згазя пешеходец и на няколко пъти да се разбия много сериозно в кола странично или челно !!! И какво после пак се качват приятелите при мене и ми бяга акъла нейде и пак карам като луд..... през последния месец наистина си улегнах малко пожечко и спрях да си мисля,че мога да карам,започнах по-скоро да се придвижвам с колата отколкото да я ползвам за лудеене и газария.... това което си напсиал всички го знаят много добре и аз сам си го мислил и налагал на много пъти,но сега наистина преосмислих и смятам да съм мноооооооооооого внимателен отсега нататък....Мерси :)
BMW е колата :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 28 Мар 2003, 9:16

Pafone,много благодаря за комплимента :D
:D
радвам се,че е помогнал този пост с нещо :D
поздрави
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 30 Мар 2003, 20:05

ати нема проблеми да ме наричаш така смятам 4е от утре ще можете да ме наричате колега , да видим наи после ще ми я дадат ли тая книжка или да продължавам да карам без книжка :D :D
ИзображениеИзображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 30 Мар 2003, 21:23

Успех утре,стискаме палци :yes: (ей такива :D )
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook