Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Мнение от Boyadjiev » 02 Юли 2010, 0:01

Страхотна или не вие ще прецените със сърцето си:
Гледам си аз безизразния гаден сив ден някъде към 5 часа следобед, докато прехвърлям в главата ми какво съм правил и какво мисля да правя - едно голямо нищо - цял ден загуба на време и учене за изпити... Пълна скука се очертава да е и вечерта - лека вечеря и някое произведение на поредния млад и "талантлив" американски режисьор, с две думи боза. Викам си "Чай па да звънна на некой и друг приятел, току виж вземем да организираме нещо" - е веднага взех телефона, звъня аз, отсреща абсолютно същия изтрещял човек от нерви и скука. Тук някъде се роди идеята - "абе брат дай да ходим на Панчака бре :shock: ". Сигурно съм безволеви човек де ама веднага взех ключовете и газ към приятелчето. Е събрахме се ама 2ма човека с едно БМВ и само с една джанта със скапана гума някак си не върви - и това беше решено със замах за има няма няколко секунди - ще се вземе джанта и гума от нашето превъзнасяно и красно място за което всеки говори с трепет и отврат, а именно Горубляне. Айде газ натам, няк'ва готина ръждясалка джанта за е39-тка заедно с няк'ва интересна зимна гума Бриджстоун от ДОТ ненамси кой 215/65 :mhihi: Аааайде обратно към гумаджията, бензиностанция, 2.6 атмосфери и сме готови за подобряване на настроението. Ето как за има няма един час от скучния и сив ден това си се превърна в поредното "куулско/готино/супер яко" или както бих казал аз - запомнящо се събитие. Няколко кръгчета на камбаните, все пак трябва да се тества настроения за "писта Панчарево" автомобил, под бурните критики на хората които просто си се разхождаха.... До тук добре, ама са 1 кола и 2ма души не става - айде няколко телефона и набързо се събрахме дрифтаджиите с най-големите екзотики - е36, Ситроен АХ, Голф 4 (разбира се) и една Джета - дет се вика от всяка марка най-гадните коли :mhihi: Точно на минаване през бензиностанцията като заваля един хубав дъжд, абе все едно аз съм го поръчвал !!! Благополучно стигнахме с 50, 60 км/ч до Полигона, все пак сме колона идиоти, как няма да се покажем че сме заедно, трябва и да пречим на хората които искат да си карат... Натам оставям всеки един от вас да си припомните добрите мигове които сте прекарали "с вратите напред" и неописуемия кеф когато се ритне съединителя и гумите засвирят своята песен изпълнена с високи тонове... абе отнесох се малко май :mrgreen: С 2 думи много шум, много въртене осморки, деветорки кръгове бърнаутове абе от всичко по много + най-важното къпане в прословутия гьол "пак с вратите" , много ръчни от страна на моите приятели и стопени грайфери на моите гуми :mrgreen: Кеф на буци, както един добър приятел казва, много смях, много мокро и просто незабравим спомен, като цялото нещо се роди за има няма няколко минути и беше реализирано всичко с няколко телефонни разговора и 1 час обикаляне.... После като спрях пред блока за пореден път в главата ми мина мисълта "обичам си БМВ-то" и чак след това, мацката ми , себе си и тн... :mrgreen:
Та така с моята не особено интересна история с която се надявам да съм ви накарал да си припомните за малко чувството от вчерашните премеждия зад волана на вашата кола, когато вие се бяхте отпуснали така и се забавлявахте :bchug: :bchug: :bchug: :yes:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Re: Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Мнение от mejdupraznika » 02 Юли 2010, 0:37

Супер, важни са емоциите!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Мнение от Boyadjiev » 02 Юли 2010, 0:49

mejdupraznika написа:Супер, важни са емоциите!

Абе от краткия ми живот съм разбрал че майната им на парите - с или без 10 лв. няма да е по-различно, но ако с тия 10лв. си направиш незабравимите спомени, е това е момента в който си истински щастлив... Точно това ме провокира и да поспамя малко в този раздел... друго си е да усетиш емоциите в пълния им вихър :bgflag:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 27.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Мнение от 6inlinepower » 04 Юли 2010, 9:54

Много ми хареса историйката :D , ей за това се живее емоцията :bowdown:
Добре си описал състоянието преди, по време и след :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Хубава вечер, сътворена от скучния ден

Мнение от Boyadjiev » 04 Юли 2010, 13:09

Мани тая работа колега, ама толкова съм изтрещял напоследък че на всеки по-остър завой първото нещо за което се сещам като наближавам е как да намеря ейпекса и да почна да се набирам на педалите :mhihi: Много зле стана... :mrgreen:
П.С. Добре че карам бавна кола, която трябва да я риташ и дрън дрън, че ако беше нещо М пауър щех да се пребия некъде като на всеки завой само му вкарваш газта в земята и тръгва....
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook