Един прекрасен уикенд

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Един прекрасен уикенд

Мнение от Kinopi » 16 Юни 2010, 15:33

Беше петък всичко около мен вече се въртеше около така чаканото световно първенство.С най-добрият ми приятел се бяхме наканили да гледаме всички мачове (доколкото е възможно това) вкъщи с бира и семки.И така завърши първият мач ,и излезнахме пред блока допивайки 2рата 2,5литровка обсъждайки мача и чакайки вторият.От дълго време обаче ние се канихме да идем я на море ,я на палатка някъде из балкана ,така и не се получаваше дали заради липса на пари ,дали заради изпити (държавни) нещо все ни спираше :dunno: .Та чакаме си ние вторият мач да почне ,часът беше към 19:30-20:00 (леко омотани от бирата) когато съвсем на майтап аз подхвърлих ''ай към Варна'' при което приятелят ми каза само ''не можеш'' погледнах го казах му ''ще идем" (все още бъзикайки се) ,а той още по сериозен ми отвърна ''не можеш'' и тук някъде майтапа отиде на страна и всичко стана съвсем сериозно.Следващото което го питах беше ''колко пари имаш'' и тръгнахме да търсим 3ти човек (някой луд като нас) ,че да можем поне да стигнем до там.След безброй обаждания на тоя и на оня се оказа ,че май работата няма да стане понеже не успяхме да намерим така важния 3ти човек.Аз имах 40 лева той имаше 20 лева ,а Варна е на 400км и нещата въобще не се връзваха.Далеч бяхме забравили и за световно и за мачове.Часа вече беше около 21:00-21:30 и нещата май май няма да станат.Майка вече се беше прибрала от работа и аз отидох при нея да я питам ,ако евентуално тръгна за морето колко пари ще може да ми даде ,а тя с невярващ глас измълви 30лева.Тук вече имахме половината остана да намерим още толкова.Оказа се ,че на следващия ден баба му ще идва в Пловдив и щеше да му носи 20-30 лева.Звъна й обясни и как е положението и я помоли ако може за някой лев повече ,тя разбира се прие и каза ,че ще донесе 50лева.До тук добре ама на нас парите ни трябваха сега ,а не утре ,а и все още не стигаха.Убедихме тяхните да му дадат 50 лева пък на следващия ден сестра му ще отиде на гарата да вземе парите от баба си.Почти сме на морето си мислехме вече ,но все още ни трябваше някой лев ,все пак ще има разходи макар и минимални.Звънах на баща ми (с надежда и все пак съмнение) трябваше ми малко време да го убедя пък и все пак вече беше 22:00 и трябваше да се кара през ноща ,но все пак се съгласи и отпусна така важните 50 лева.Проблемът беше ,че той живее в Съединение и трябваше да се ходи до там което значително удължаваше пътя и ни забавяше.Това обаче въобще не ни интересуваше.Парите които имахме бяха достатъчни за пътни ,но не и за спане и ядене.Първоначално мислехме всеки да вземе каквото ядене и пиене има вкъщи и да спим в колата.Идеята ни допадаше достатъчно много ,обаче се сетихме ,че бившата му е студентка във Варна.Разбира се веднага и се обадихме да я питаме дали случайно няма някое свободно легло и разбира се оказа се ,че има (вече всичко работеше за нас :ok: ) ,но момичето така и не повярва ,че ще ходим докато сутринта не ни видя.До тук все още бяхме в приятелят ми той с пълни сили обираше хладилника с помоща на тяхните разбира се :lol: .След което отскочихме до нас процедурата беше почти същата тоалетната ,банята ,багажа ,хладилника :mhihi: пожелание за лек път от майка ми и тръгнахме.Имахме 110лева за пътни в първия Лукойл заредих за 102лева(все пак съм с -5стотинки :) ) взех и винетка и тръгнахме към Съединение.Всичко беше нормално взех 50те лева някоя друга филийка хляб ,краставица и едно кисело мляко една бърза проверка на фарове ,стопове и вече бяхем готови.Часът вече беше 1:00 когато тръгнахме от там и най-после се насочихме към дългочаканата магистрала.В 6:30 пристигнахме във Варна ,момичето имаше изпит срещнахме се пред университета й (забравих кой беше :) ) понеже тя имаше изпит по това време и трябваше да я чакаме.Паркирах в една по забита уличка и ние разбира се използвахме времето да поспим :mhihi: .След което отидохме в общижитието.Всичко беше 6 ,искарахме си 3 невероятни и щастливи дни.На втория ден оставихме 20 лева за бензин в жабката и вече доволни и изгоряли в Понеделник се прибрахме.

П.П.Всичко това се случи благодарение на родителите ни без които това нямаше да се случи :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от BorisBMW » 16 Юни 2010, 16:59

И в крайна сметка Атанасов пусна ли ви държавния. :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от t060 » 16 Юни 2010, 18:42

Ти мани Атанасов дали е пуснал, кажи за студентката. :mhihi:
Изображение
От тогава русото не е на мода.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 17.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 320

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от ivan_petrov » 17 Юни 2010, 8:23

Много точно разказано. :lalala: 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от bmw325tds » 17 Юни 2010, 13:04

Казваш, палиш и тръгвате. Това е страхотно.
За съжаление не се намират много хора (поне покрай мен), които ще се навият за едно такова изпълнение.

Kinopi написа: ... една бърза проверка на фарове ,стопове и вече бяхем готови. ...
:yes:

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Runnaway » 18 Юни 2010, 12:54

Ето една хубава и реална историйка как се прави модерно приключение с подръчни средства.

Без героизми, разумно и с направена сметка.

Относно алкохола смятам, че от 20:00 до към 00:00 достатъчно се е изпарил, че момчетата да пътуват трезви и да не застрашавам живота на другите участници в движението.

Евала, пичове. :yes:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Радо69 » 20 Юни 2010, 10:28

Луди ,луди :D :D :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от CuMo » 20 Юни 2010, 22:35

Едно време тате така щеше да ме изгледа в една такава ситуация и такива пеесе лева щеше да ми даде, че само на Варна щях да му стана.... :paranoid: :mhihi:

Сега като сам си финансирам всички пътувания, просто паля и тръгвам. Ама ей така през нощта да се грабна Пловдив - Варна... само срещу куфар пари на пристанището, иначе нъц... :mhihi:
:smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Kinopi » 20 Юни 2010, 22:39

CuMo написа:Едно време тате така щеше да ме изгледа в една такава ситуация и такива пеесе лева щеше да ми даде, че само на Варна щях да му стана.... :paranoid: :mhihi:

Сега като сам си финансирам всички пътувания, просто паля и тръгвам. Ама ей така през нощта да се грабна Пловдив - Варна... само срещу куфар пари на пристанището, иначе нъц... :mhihi:


Има неща които не се измерват в пари и точно тези неща ни правят щастливи ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от CuMo » 20 Юни 2010, 22:44

Тъй, тъй, но колкото повече одъртява човек...
Аз също съм имал подобни случки, но сега трудно бих повторил.
С една приятелка есента направихме за два дни следния маршрут: Пловдив - София - Зверино - Враца - Леденика - Плевен - Русе - Димитровград - Пловдив. Но сега ме понамързява. :smoke:

И за да не съм голословен:

Изображение

Изображение

Изображение
:smoke:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 23.01.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: е36...
Мечтае да кара: first of all - black M5

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от voobs » 22 Юни 2010, 15:16

"страхотна история" ?
от това което си написал излиза, че най-интересното е как сте събрали въпросните пари....
WTF
не се ли случи нещо страхотно и интересно по време на пътуването или на самия престой..
иначе това че баба ти ти даде пари и ги взе преди да я видиш е наистина страхотно :)
вкарвайте малко екшън в тия истории де.. еее 19 ..19 ама пак..
с най-добри пожелания, тейк а минит ту тинк абаут ит... не нападам никой ама размърдайте малко мозъчетата следващия път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 7.04.2008
Кара: към мантинелата

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от BalBosA » 22 Юни 2010, 17:57

voobs написа:"страхотна история" ?

Че кое не и е страхотното?Пичовете са решили да ходят на море и след няколко часа са пътували :clap: Мен винаги са ме кефили такива изпълнения :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Kinopi » 23 Юни 2010, 1:45

voobs написа:"страхотна история" ?
от това което си написал излиза, че най-интересното е как сте събрали въпросните пари....
WTF
не се ли случи нещо страхотно и интересно по време на пътуването или на самия престой..
иначе това че баба ти ти даде пари и ги взе преди да я видиш е наистина страхотно :)
вкарвайте малко екшън в тия истории де.. еее 19 ..19 ама пак..
с най-добри пожелания, тейк а минит ту тинк абаут ит... не нападам никой ама размърдайте малко мозъчетата следващия път


Трябва да има някъв измислен екшън за да бъде ''страхотна история'' ли?Това просто е едно истинско преживяване и съм сигурен ,че ако беше на мястото на някой от двама ни далеч нямаше да мислиш така ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 7.06.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E36 compact

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Benedetto » 28 Юни 2010, 10:22

Kinopi написа:.... :bowdown:


Чета и си мисля - кво беше хубаво едно време, га нафтата беше по педесе стотинки :) Да го и в акцизите :mrgreen:
Иначе, браво за ентусиазма :lalala:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от akula » 29 Юни 2010, 14:03

браво, браво :clap: екшън или не, , пичовете са си искарали 3 хубави дена,
а това е най важното. живот и здраве, като земат държавните, няма да муфтат.
а със студентката нищо ли не стана :oops: все пак момичето ви е приело топло,
а аз не мога да кажа това за коя да е от бившите ми :mhihi: то за жена ми не мога да
кажа, та за бившите :paranoid:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook