Екшън в DE

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 16.01.2003

Екшън в DE

Мнение от Смок » 18 Мар 2003, 11:38

Чакайте и аз да разкажа една странна история, дето още не съм проумял каква беше и така и ще си остане май.

Значи карам си аз по А9 в Германия и по едно време усещам някак си, все едно с тила си, че става нещо нередно зад мен. Сигурно съм го видял с периферното зрение в огледалото де. Та поглеждам значи, зад мен някаква луда гонка. Две коли се засичат непрекъснато и при това се приближават твърде бързо (аз си карах кротко с 150-160, в средната лента). Викам си, тия са някакви ненормалници, чакай да се изнасям овреме. Минах леко в дясно и намалих. Тия вече се изравнават с мен - едната кола беше черна 5-ица, а другата някаква сребриста, не запомних каква, примерно Голф. Викам, аре бегайте, трепете се, да ви е..а майката. Обаче неее. БМВ-то натиска Голфа в дясно, при което Голфа минава пред мен, БМВ-то пред него иии.... набива яко сприрачките. А аз отзад, сещате се....Лелеййй, добре, че бях сам в колата. Ако имаше пътници, щях да ги събирам от предното стъкло. А междувременно БМВ-то и Голфа спрели напълно, аз също.
И тука стана вече съвсем по нашенски. От БМВ-то изкочиха четирима ГАРДЕРОБА братко, облечени в нещо като черни униформи. Не ги знам какви бяха, може да са били някаква часта охранителна фирма. Та изкочиха тия типове и се метнаха на четирите врати на Голфа и изкараха някакви хлапета отвътре и хванаха да ги стръскват. А аз на 1-2 метра зад Голфа! И това насред Аутобана, отстрани минават коли с по 150-200 км/ч....Интересно ми беше какво става тука, но реших, че тия ще вземат да ме забъркат в някоя глупост и се изнесох бързо, а ония останаха да си се разправят. Е, не пропуснах и да им тегля една сочна на български, баси изродите, щяха да ме утрепят, като едното нищо....
Е това беше, така и не разбрах какви бяха тия и какво искаха, мога само да предполагам, че примерно Голфа ги е засичал или нещо такова, а тия мутри (щото си бяха баш мутри) са решили да не оставят нещата така...
Но всъщност, това което беше най-странното в ситуацията е, че никога преди това, нито след това съм виждал някой да спре насред аутобана, по каквато и да е причина, без да има сигнализация на километри преди това.
Само Дизел!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 18 Мар 2003, 17:38

Eto 4e nesamo v Bg ima selaniq. :wink:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Svetoslav » 18 Мар 2003, 19:41

Navsiakade si ima malko ili mnogo selanij,no vaprosat e dokolko tova e normalno ili ne.Tova niama da go vidi6 vseki den tam,vapreki,4e i az v Germany sam vijdal kamikadzeta,deto hvar4at s bezumna skorost.
Tam 4engetata pipat jko - slagat ti knijkata za dve godini na trup4eta - izrasi6 se njkolko hiliadarki globa i pak se radva6,4e s malko si se minal.
БМВ-любов ли е или как да го опиша?!
Вие си знаете!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

Мнение от PARADOX_sf » 21 Мар 2003, 22:01

Абе туко виш са били от българска порода... :?

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook