Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Re: Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Мнение от Alexi » 10 Юни 2010, 8:44

повечето от нас са минали по тоя път нееднократно .. ако търсиш читава кола се въоръжи с търпение ,време и поразшири малко района ,България е малка поне нея обиколи .. хубави коли има но са малко и са на по височка цена а ако държиш да е от собственик със сервизна история без удари на малко км и с много екстри става почти мисия невъзможна .. аз избирах последната си кола 6-7 месеца като навъртях няколко хиляди км в обикаляне и карах маса коли .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 607
Регистриран на: 16.03.2006
Кара: бас Барабас

Re: Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Мнение от Яро » 10 Юни 2010, 9:12

Само ще кажа, че моята кола съм я търсил повече от 1 година :roll:
Всеки шут в задника - крачка напред!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d

Re: Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Мнение от boris_m » 11 Юни 2010, 10:39

Аз моята я търсих повече от 7-8 месеца и в крайна сметка я взех от познат. Хубаво и евтино наистина няма, но проблема в БГ автокъщите според мен е, че често съотношение между цена и качество липсва :mhihi: :mhihi: :mhihi: Слагат надути цени на някакви абсолютни трошки и после се кълнат, че всичко било ОК. Аз също бях навит да дам добри пари за кола, но така и не намерих нищо читаво по автокъщите :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Мнение от DiMIcha84 » 13 Сеп 2010, 17:09

Проблема със намирането на читава кола в Бг. е наистина сериозен, вчера обиколих всички автосалони във Варна една кола не можах да си харесам, просто колите са в ужасно състояние а цените надути.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Поучителна история: един ден на лов за автомобил

Мнение от Nikolay86 » 14 Сеп 2010, 0:27

Незнам,какво трябва да се направи..,но определено трябва да се вкара някакъв закон,който да забранява пипането на километри или живото застрашаващи агрегати по колата..Миналата вечер,по-някоя телевизия от тия Discovery гледах,как в Америка някакъв човек осъди жената,която му е продал кола 2ра ръка.И то я осъди,защото тя му била казала,че била сменила скорстната кутия и още некви гарнитури по-мотора и колата и била перфекна-"качваш се и караш"Обаче това не било точно така в последствие се оказало,че колата не била толкова перфектна и оня я осъди за една камара долари,защото застрашила неговия живот и тоя на семейството му.. :mrgreen: Трябва и тука да се прокара някакъв такъв закон..Тия джамбази много се научиха да барат по-км. на маймуни ни направиха..Затвор за такива и парични глоби :bang:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook