Найс драйвинг ю.......

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Найс драйвинг ю.......

Мнение от SKISA » 26 Май 2010, 19:49

от много време нямам муза и ми е некво чоглаво да драсна некой ред....! за съжаление понякога може да се утепа мерака на някой с три думи и половина...
ма си намерих нещо от преди месец-два май ,а не съм го споделял...та реших да го драсна.....


не знам дали го правят другите -аз го правя...! чувал съм ,че и други баваристи го правят ,даже съм го правил с някои от тях. просто в един момент от 24те часа на денонощието се озъртам,грабвам ключовете и слизам в гаража. отварянето на вратата и жадно надникващите фарове и мигли на ...май прешъс ме карат да потръпвам и това не е само от времето. ръми леко и знам,че няма да се наложи много пауър ,за да тръгна да гледам през страничния прозорец.
измъквам се леко през портала и още с излизането на главния път ме ритва в задника 4000 оборотния ,на 2ра прекрасен ,мокър,нощен завой...! преди моста на околовръстното лежерно мърка Х1 на радара и виждам белия луноход в дясно-намалявам леко и музиката и скоростта и минавам без проблеми...! до края на симеоново няма възможност за много игра ,но след малко започва изкачването към бистрица. найс....! майк лаури и маркъс си бърборят нещо от пролоджика ,но почти не ги чувам. натискам едно приятно копче с надпис "спорт",волана се втърдява като мъж пред абитурентка,превключването на скоростите от перцата става твърдо и брутално ,гумите леко свистят върху мокрия асфалт. няма живо пиле в тоя час на пътя. усещам как кръвта нахлува в главата ми ,заварявам си ръцете на 9 и 15 и се почва...! предвидливо съм вързал няколкото джаджи в багажника с ластици,кутията със СиДитата е под седалката и няма какво да се мята ,освен погледа ми и сърцето ми. а то се мята . даааа....мята се. фаровете :на автомат,за да описват завоите пред мен,дълги-те пък не се въртят ,а осветяват дърветата направо,халогени,които пробиват парчетата мъгла на падовете по пътя...! 4та песен от диска с "лоши момчета2" ,полицейска сирена и две предавки надолу! усещам на места как купето излита във въздуха ,но гумите се опитват да останат на пътя,окачването ругае ,но върши работата си перфектно ,а горкият компресор на задното окачване съска злобно. настигам някаква фронтера,поглеждам в завоя през страничния прозорец-3та и съм вече отпред. минутите са като секунди и вече съм на разклона за Плана.спирам,поемам си дълбоко дъх,пръските дъжд се засилват,температурата е 2,5 и съвсем не е подходяща за летните дънлопи ,но никъд не съм усетил унасяне ,освен ако не съм го предизвикал нарочно. ДСЦ-то е на втора степен изключено -просто няма нужда от пълното,защото и видимостта не е от най-добрите. цигара време,няколко снимки,отново избор от диска на песен и тръгвам надолу...! тук вече летежите са още по-големи над пътя и на няколко места имам нужда от РВД ,за да се движа в областта. лекото гъделичкане в корема като усетя ,че пътя не е под гумите само помага да излея гнева и усещанията си в нощта.
светлините на софия вече озаряват небето,слизам през околовръстното,минавам отново покрай лунохода и прибирам комбинацията на сухо в гаража...! равносметка: 45мин,1цигара,много усещания и смръщените вежди отстъпват място на лека,полускрита усмивка! лягам в леглото и затварям блаженно очи...! найс драйвинг ю ,май прешъс!

Изображение

Изображение


Изображение


ако некой напише ,че съм осъзнал най-накрая истината за марката след като 19г вече го знам ше го псувам на врачански,на турски и на некои други злобни балкански езици..... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от 6per40 » 26 Май 2010, 19:57

Много отдавна ти бях написал, че пак трябва да си вземеш Е30-ка, ама ти си много "лаком" и искаш от 323 нагоре :mhihi: :mrgreen:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от SKISA » 26 Май 2010, 20:06

доста по-нагоре....! обаче има огромна вероятност да ме изфърлат от къщи...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... &picture=9

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от ///ivanE30 » 26 Май 2010, 20:58

тва ще ти е слабо :mrgreen: :mrgreen:
bedrock city racing

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8332
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от vicho » 26 Май 2010, 22:13

на един дъх :smoke: :bowdown:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от Zagy » 26 Май 2010, 22:33

Тъкмо си мислех, че си загубил форма и ти взе, че се отчете :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от 6per40 » 26 Май 2010, 23:39

SKISA написа:доста по-нагоре....! обаче има огромна вероятност да ме изфърлат от къщи...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... &picture=9



За тази 25-ца не си заслужава да те изхвърлят от вас, но за тази направо трябва сам да се изнасяш :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от SKISA » 27 Май 2010, 7:23

ми просто некой да търси да ме приюти....
тоя мотор от М-ково Е34 ли е...!? от кво иде тоя пауър 6-так...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от Feanor » 27 Май 2010, 10:18

Тъмбс ъп, Скис... много добре си предал едни... познати усещания. :mhihi:
А Е60-ката, колкото и да не и харесвам задницата през деня, през нощта отпред е просто убийствена. Страхотни снимки. :yes:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от steeN » 27 Май 2010, 11:43

bad boys... класика ;)
а този маршрут преди години го правех всяка седмица поне по 1 път... класика х2.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от SKISA » 27 Май 2010, 12:08

просто ми трябва нещо олекотено и мощно,леко шперирано и с много торкю!! и тва ше стане! ше има продължение....

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от POL_Starshi » 27 Май 2010, 13:35

И кво стана? Уж сме били минали времето на това.....! Май ти е бръмнала мухата и пак си решил да усетиш тръпката! :mhihi:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от DAEL » 27 Май 2010, 13:46

POL_Starshi написа:И кво стана? Уж сме били минали времето на това.....! Май ти е бръмнала мухата и пак си решил да усетиш тръпката! :mhihi:

Той как го е подкарал и други тръпки ще усети!? :mhihi:

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от MCar » 27 Май 2010, 16:12

DAEL написа:Той как го е подкарал и други тръпки ще усети!? :mhihi:

Точилка по главата? :D :mhihi:

Иначе историйката е супер, типично в Скиса стайл :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Найс драйвинг ю.......

Мнение от DanielzZz » 27 Май 2010, 19:20

Като вземеш леко шперираното МПС да няма някоя история,в която мутри те били с бухалките,пък то било жена ти с точилката. :mhihi:

П.С.Т'ва е в кръга на шегата. :mhihi:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook