Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от VesoPesa » 24 Май 2010, 23:31

От доста време не бях писал истории, но таз вечершната просто нямаше как да не я опиша :mhihi:
Надявам се да се посмеете хубаво :mhihi: :lol:


Абе карам си аз пича, на свалени предни прозорци и отворен шибидах от Балкан Стар към Шела в Х.Димитър и на светофара на пазарчето седи патрулка. :paranoid:
При мен се возят видните столични мутри Иван Гарванов - Колбаса, Виктор Петров - Колчо слепеца и аз Веселин Петракиев - Весо Песа. :smoke:
Обзети от абуригенска треска, така де, абитуриентска, започваме да броим както си му е реда:
-1! 2! 3!... 12! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!. :guitarist:
На 50 метра от Т-образното преди Шел-а се случи нещо което беляза тази вечер с много тъмно петно - в огледалото за обратно виждане зърнах силуета на примигващи сини лампи и чух звук на полицейска сирена... :censored:
За секунда обмислих да бягам ли или да се направя на ни лук ял ни лук мирисал, надявайки се да не забележат късите панталони, прясно взето от поредния дилър. :roll:
Със светкавична реакция, цъкнах аварийни и спрях най-вдясно и зачаках гледайки в страничните огледала. :driving:
Забелязах как шофьорът на патрулната кола приближаваше към мен с ръка на пистолета, явно бяха разбрали че се опитвам да превозя късите панталони от магазина до нас - мамка му - явно имат вътрешни хора! :banghead:
Опитвайки се да запазя самообладание погледнах през прозореца към униформения който се обърна към мен с треперещ глас и изстреля следните слова:
-Добър вечер, !@$#%$%^!@(чин и име), моля личните ви документи, документите на автомобила и документите на пътиците! :cop:
Учтиво му отвърнах подавайки документите, докато със периферното зрение видях и другия полицай. :paranoid:
- Аз не си носа личната карта...! - промълви Колбаса - очевидно сдухан, знаейки че превозваме къси панталони. :ranting:
В този момент 2-ят полцай - по лицето му се четеше страхотно напрежение, знаеше че са попаднали на нещо сериозно - изхвърли думите:
-Какви са тия панталони?! - поглеждайки на задната седалка докато я осветяваше през прозореца с фенерчето.
-Мамка му - казах си аз на ум и мигновенно изстрелях отговора: :confused:
-Еми... къси! :mrgreen:
Тук последва секунда мълчание, леко пронизвано от кикота на Колчо, Колбаса и моя милост. :mhihi:
Слава богу куката не вдена за панталоните, или по-скоро реши че има още хиляди в багажника, заповядвайки ми да го отворя. :dummy:
Естествено аз слизам учтиво, отварям багажника, той поглежда, вижда че няма нищо и решава че може би съм по-хитър от колкото очаква и отново заповядва:
-Вдигни кората(след като 2 пъти го попитах коя се оказа че говори за пода) :mhihi:
Вдигайки кората на пода, той не видя нищо друго освен текстилената кора покриваща резервната гума и изнервено възкликна:
-АБЕ ТАЯ КОЛА КОЛКО КОРИ ИМА БЕ?!!!?!!?! :censored: :ranting: :banghead:
Последва поредният ми едва сдържан смях изразен във кикотене. :mhihi:
Видимо вече без идей реши да ме попита пил ли съм нещо, на което аз отговори с подканване да ме провери с дрегера(не карам пил). :nono:
След като реши че явно найстина не съм пиян, попита дали сме употребили "някакви треви", е тука не се сдържах и се засмях и през смеха ми Колбаса каза със супер сериозен глас:
-Неееее! Ние такива неща не взимаме! :weed:
При което аз се още повече се засмях. :ahah:
Вече явно разбрали че ставят за посмешище, 1-ят полицай ми зададе култовият въпрос:
-Тоя акт от кога е? - карам с акт за превищена скорост :angel:
Вече през сълзи на очи му отговарям че е от 3 седмици. :mrgreen:
Тук вече тотално се изчерпиха и ни върнаха документите и видимо угорчени ни пожелаха лека вечер както и ние на тях... :wave: :mhihi: :ahah: :owned:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от saleen » 25 Май 2010, 11:12

И кое точно и беше смешното? Че са спестили акта на този, дето не си носи личната карта предполагам?
Никой не мое ма връне на селу!


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от dimithur » 25 Май 2010, 18:36

Aбе ти човек нямаш чувство за хумор :mhihi: Мен така преди години са ме спирали със служебната кола, когато още работих в интернет доставчик. Колата пежо партнер ама пътнически с прозорци, цялата брандирана с големи надписи ИНТЕРНЕТ :mhihi:

Като ме спря ушевия, зяпа в багажника и започва да задава въпроси - какви са тея кабели толкова много са там :mhihi: :mhihi: :mhihi: После явно, за да изтъкне гения си, зададе втори въпрос, чрез който риторично си отговори на първия - Вие интернет ли сте нещо, какво ? :mhihi: :mhihi:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Re: Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от BorisBMW » 29 Май 2010, 21:37

Ееее добре, добре.. :mrgreen: Бая са се поизложили ушевите. :weed:

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 1.12.2008
Местоположение: Димитровград
Кара: BMW E36 m52b20
Мечтае да кара: същата кола с s50
Детайли за колата: D2 Racing Coilover, ALPINE, DSP Processor, GROUND ZERO components = 2400W.

Re: Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от bored » 02 Юни 2010, 17:54

Който има прясни спомени от малоумни въпроси задавани от униформени ще разбере кое му е смешното. Наскоро един ме изкара престъпник заради собствената си неграмотност!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Заподозрени в контрабанда на... къси панталони

Мнение от Радо69 » 07 Юни 2010, 15:14

Mbass написа:Ееее добре, добре.. :mrgreen: Бая са се поизложили ушевите. :weed:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook