Най добрия приятел на човека

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: e36 318is,е46 320Ci,e38 730d
Мечтае да кара: 850 Csi

Най добрия приятел на човека

Мнение от MAGARETOOO » 24 Май 2010, 22:43

Най добрия приятел на човека поема писана от мой приятел и също е малко откачена но мн забавна

Kaк ли е започнало всичко много ми е интересно, става дума за това как човека и кучето са станали „приятели“ и то не какви да е приятели а първи или по точно само кучето е станало приятел на човека. Вероятно един ден човека Pi (Pi – защото ми писна по всички възможни писания да слагат „Х“ като неизвестно, според математиката всяка буква може да бъде дадена за неизвестна в едно произведение или др.). та разкарвал се нашият човек и незнайно как бил нападнат от диви зверове (представи си сцената в "Аватар" с многокраките кучета-невестулки) и тогава незнайно защо от някъде изsкочило едно създание на четири крака и бутнато от некъв първичен инстинкт то излало и вероятно ще да е уплашило тези зверове, както и да е, човека Pi решил, че е добре да го вземе с него си да го пази от подобни атаки а той в знак на тяхното „приятелство“ да му дава останките си от храната и може би така се е зародило това приятелство между двамата, че чак разни вероятно философи заключили, че кучето е най-верният приятел на човека! Няма спор!
Всичко си било в обичайната хармония до един злощастен за кучето ден, в който се пръкнали от някъде китайците и около 100-те нюанса на жълтият цвят, разбира се посегнали веднага на това приятелство – как нямат срама тия изверги, да посегнат на най-добрият си приятел, от тук веднага се сетих за един виц в който 2ма канибали – баща и син стояли на една пресечка и чакали някой да дойде да го изядат, първо дошло едно дядо, видяло им се прекалено кльощаво и го пощадили, след него минал некъв шишко, от него се уплашили, че ше ги хване инфаркт щото е много мазен, не след дълго минала готина мадама и единият казал на другият: „абе татко тази вече мисля, че става за ядене“ и бащата: „Абе сине аз като стоя и се чудя, дай по-добре тая да я вземем в къщи а пък да изядем майка ти“ - абе нали уж за кучета говорехме тзтзтз. Та мисълта ми е, че китайците нямат най-добри приятели защото ги ядат без капка свян, но някой ден като попаднат в гората сред дивите зверове ше ги питам аз кой ше ги спаси – плужеци!
До тук не съм казал нищо ново – хем знаете за китайците, хем знаете вицове с канибали, по интересното е, че тия дни открих някой неща за нас българите и китайците по пътя на логиката, щом китайците се хранят с най-добрият приятел на човека, ние българите се храним само че с прасета, следователно те са нашият най-добър приятел, да смяхте се по-горе на жълтурковците нали ? Хахах! Само ми е чудно ако сме били такива големи приятели с прасето как е станал самият процес на сприятеляването, далеч съм от мисълта, че при появата на дивите зверове, прасето е изскочило от някой храст и е почнало да грухти.
Ето и един аналог на поговорката „Храни куче да те лае“ - „Пази човека да те изяде“. Това писание не е ориентирано в защита/нападение на кучета/китайци, бездомни, с дом, че дори и с кола и джип – просто ей така ми дойде на ум да напиша 2-3 реда.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 16.03.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW и още нещо
Мечтае да кара: турбо-колело

Re: Най добрия приятел на човека

Мнение от philio » 24 Май 2010, 22:46

:wave:
Изображение

0878 818 983

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook