Какво, БМВ ли?

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от D.Stanev » 25 Май 2010, 8:08

u`F`o написа:А да попитам за удара. Че е бил, челен- челен е бил, но с каква приблизителна скорост знае ли се? Аз предполагам 50-60км някъде е бил удара, но в какво се е ударила. Радвам се все пак, че при този вид на Фиата жена ти е добре ;) Както се казва: "Важното е да сме живи и здрави, другото ще го нагласим" ;)

Да, жена ми е карала с около 70 км, когато без видима причина (вероатно поради заспиване) в нейната лента навлиза Мицубиши Спейс рънър. Жена ми се опитва да го избегне в насрещната лента, но тоя след контакт в мантинелата я връхлита. При удара, който както е видно е поет предимно от дясната част, колата се преобръща по таван. Може би все пак това е било решаващо - при директен челен удар вероятно щеше да има два трупа (констатацията е на полицаите). Сле това колата е рязана от пожарникарите да извадят другата жена, която е пътувала със съпругата ми - тя беше по-тежко пострадала.
BMW Crash master

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от 6per40 » 25 Май 2010, 14:40

Да ти честитя и тук придобивката... за тези пари, които си дал колата е повече от невероятна. След като я видях просто останах без думи. А като видях копчето за АСЦ (нещо абсолютно ненужно в един автомобил според мен) и останах така :shock: . Пожелавам ти много безаварийни километри, по-малко италиански салфетки и още някое комбинизонче да попадне пред блока :mrgreen:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook