БМВ-то

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: БМВ-то

Мнение от bmw325tds » 27 Май 2010, 11:34

Много добре казано!
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
BMW е уникална кола. В нея няма компромисни решения!
Карайте си BMW-то и не обръщайте внимание на изрази от типа: "...това задно...", "...тоя 6-так колкко харчи...", "...тая верига като и дойде времето за смяна..."
Истината е че едно добре поддържане BMW е много добра инвестиция.
Шофирайте с удоволствие.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 1.07.2010
Местоположение: burgas
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Bmw M3 2009

Re: БМВ-то

Мнение от mitaka:P » 02 Юли 2010, 14:34

Незнам просто останах без думи като го прочетох , накара ме да се замисля върху много неща :) Докато го четях изпитах някакво небяснимо приятно чуство... Доста добре е написано, браво ПОЗДРАВЛЕНИЯ :clap:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 24.08.2007
Местоположение: Бургaс\София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: пил

Re: БМВ-то

Мнение от EcLipSeR » 18 Юли 2010, 16:18

Сигурен съм,че много от нас се виждаме в тази история! Евала :yes:
Изображение
a b c d e f g h i j k l, but M is something Special ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: БМВ-то

Мнение от SpeedyMan » 19 Юли 2010, 11:24

E кво сега, БМВ да не е единствената марка? Много интересно Порше, Ауди, Мерцедес, Волво къде са? :P
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: БМВ-то

Мнение от saleen » 19 Юли 2010, 13:57

:yes: Супееееееррррррр
Никой не мое ма връне на селу!


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: БМВ-то

Мнение от kemakozeE36 » 01 Авг 2010, 22:51

Уникално написано, просто всяко едно чувство към колата се усеща.Поздравления към автора.Жалко само че мойто бмв е такъв боклук че просто няма накъде повече, в смисъл не е от колата,а от предните и стопани :(
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 27.07.2010
Местоположение: София
Кара: '09 E92 N47; '08 E60 N53B30
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: RIP E39 2010-2019 :(

Re: БМВ-то

Мнение от goguma » 08 Авг 2010, 15:28

Браво на Ryapoff, чудесно написано :) Наистина няма какво да се допълни, аз лично карам е39, и аз като вас чувам приказки от рода на ''Ама то това много ща харчи"', "За какво ти е толкова голяма кола", "Защо си взел 6-цилиндров бензинов двигател". На такива мизерници мога само да им кажа да си гледат работата, и да се радват на 3-цилиндровите си дизеларки по 1200 кубика, и да си мислят че са голямата работа, защото колата им харчи 5/100 в града. Те никога няма да имат усещането какво е да караш мултифункционална кола, която в един момент я караш бавно и ларж като баровец, а в другия я настъпваш и за отрицателно време да издухаш всякакви натегачи. Защото точно това е БМВ - инстинска, мултифункционална кола. Тези същите хора никога няма да усетят тръпката от скоростта, защото на техните коли им трябват 2 минути за да вдигнат 90 км/ч, а скорости от 130 нагоре са непонятни. БМВ е нещо повече от кола, тя е твоят втори дом, твой истински приятел. Който желае да притежава БМВ знае че тази кола не е евтина за каране и поддръжка, но човек който знае какво иска няма да се притесни от това, защото насреща го очаква нещо наистина уникално. БМВ е кола за хора, които не правят компромиси със себе си, които искат да се чувстват спокойни и сигурни, който искат отвреме на време да могат да настъпят педала на газта и да се почувстват 'лоши момчета' на пътя. А шумоизолацията - о, това е мана небесна, няма друга кола с толкова добра шумоизолация, едвам се чува двигателят, и то чак при 4000 оборота и нагоре.

Така че, драги колеги, мисля че и от собствен опит вече сте разбрали че в ръцете си имате нещо повече от кола. В тази марка има магия, нещо свръхестествено. Затова, грижете се добре за своите екземпляри, и всеки път когато някой прост злобар ви каже нещо лошо за БМВ, просто го отминете, и си кажете наум че това е поредният нещастник, който никога не е имал щастието да се качи и да усети тръпката от това да се возиш или да караш БМВ.

Отчасти повторих написаното от Ryapoff, но той е описал доста обширно всичко, затова нямаше как да не го повторя. И както баба ви Тина Търнър е изпяла преди доста време - БМВ е "simply THE BEST''

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 23.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '96 BMW E39 520i

Re: БМВ-то

Мнение от Mapuo » 23 Авг 2010, 13:00

И аз всеки ден чувам: "Много се прееба с тая кола... скъпи части, голям разход" и тн. Един колега всяка седмица се хвали как хвърлил по-малко от 50 лева за да си ремонтира стария френски дизел, докато аз наум си смятам единствено консумативите.
Честно казано нямах намерение да си взимам баварец, но един ден мой познат ме повози и искрата просто пламна. От тогава не се чудя какво да правя а къде да го направя :)

Поздрав с ABBA » Mama Mia :D

"Mamma mia, here I go again
My my, how can I resist you?
Mamma mia, does it show again?
My my, just how much I've missed you
Yes, I've been brokenhearted
Blue since the day we parted
Why, why did I ever let you go?
Mamma mia, now I really know,
My my, I could never let you go"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: БМВ-то

Мнение от DiMIcha84 » 29 Авг 2010, 13:14

SpeedyMan написа:E кво сега, БМВ да не е единствената марка? Много интересно Порше, Ауди, Мерцедес, Волво къде са? :P

Съгласен съм, само че и изключение на Волвото, то отдавна не е това което беше.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 1.02.2009
Местоположение: Coфия
Пол: Мъж
Кара: 320i m52

Re: БМВ-то

Мнение от niki0007 » 29 Авг 2010, 15:43

Браво! :bowdown: :clap:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 31.10.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Bmw 318 e30
Мечтае да кара: Bmw M3 E36

Re: БМВ-то

Мнение от HammanM3 » 03 Сеп 2010, 13:50

Браво за темата успя да ме разчувсва.Всеки покрай мен се прави на разбирач и вика продай я таз е30-ка но те не знаят какво е да притежаваш нещо толкова старо но въпреки това по красиво от 70% от новите коли.Не знаят каква е тръпката да седнеш зад волана и да си сложиш крака на дългия педал за газта и това да те прави най щасливия дори и за миг.Евала за темата :clap: :bowdown: :lalala:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 29.12.2009
Пол: Мъж
Кара: E60 M5
Мечтае да кара: F117a Stealth
Детайли за колата: BMW M5 E60 2008

Re: БМВ-то

Мнение от repibg » 01 Окт 2010, 1:48

Поздравления и от мен.
не мога да опиша с какво удоволствие четях редовете.
беше като дрога в вените ми.вълшебните изписани думи ме караха да се наслаждавам,просто опиянен летях.
едвам се съвзех.накаре ме да се влюбя отново и отново в стара ми ис'ка.
един колега ме попита в една от моите теми:защо като имаш М5 правиш разходи за Е36.
надявам се да прочете тази тема и разбере какво е първа любов.

Благодаря Ти от сърце. (отивам да спя в колата.)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: с два километража
Мечтае да кара: e36 М3 COUPE

Re: БМВ-то

Мнение от choki_pk » 12 Окт 2010, 0:39

Ще кажа само едно.Темата е УНИКАЛНА!!! Накара ме да осмисля защо карам БМВ,еми защото просто я няма тръпката от която и да е друга кола и второ дето се вика "няма коли вече" то колкото по ново толко по зле.Затова нека си караме каките на по 20 години а другите да ти викат "ма падна ли ти разходо от 20 на 15 бе" или пък нещо от сорта на "мани го това бе,земи го продай и си купи некоя голф 4-ворка ноо върви" е да ма тая голфоретина (верно има некаф вървеш нова е туй онуй) ама пък като се качих да карам НИКАКВА ТРЪПКА се едно си карам ей така без да усещам че карам нито има агресията на БМВ нито кефа нито нищо.Абе голф с една дума.Та така колеги нека си караме колиците докато душа имат и хич да не им цапим басма на тея дето искат да им харчи 5 6 на 100 а да се радваме на колите си до последно :yes: Пак ще кажа че темата е страшна направо ми потекоха сълзи от кеф :bowdown: айде със здраве!!!
Изображение

Марката е една и това е BMW,другото вече е избор на модел.. И винаги съм казвал че е по-добре да ревеш в BMW с тъмни стъкла от колкото да се смееш в някоя хонда.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 25.03.2008
Местоположение: София

Re: БМВ-то

Мнение от michi69 » 12 Дек 2010, 0:11

става
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 23.07.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е34
Мечтае да кара: М5 Е34 Touring

Re: БМВ-то

Мнение от Bavariqtamniska » 14 Дек 2010, 13:55

Много яка история! :bowdown:
Вземи туй кръгово на вратиииииииии! Изображение
http://farm3.static.flickr.com/2722/442 ... 853709.jpg

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook