Ренде виорнер

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Ренде виорнер

Мнение от uricatoli » 12 Май 2010, 13:15

Случката ми е реална и стана вчера около 23 00 по Русенските пътища..
Та тъкмо оставих жената в тях и се прибирам с още едно приятелче в колата, когато ме разминава едно ренде виорнер и нещо ми се реже.. ама аз къде да му се слагам с моя дизел.. та викам я си кътам аз тука.. и си продължаваме да слушаме музика в колата..
На следващия светофар обаче тоя пак ми се стряска и настъпва рендето, което беще цялото в надписи Williams не че го знам кво значи ама се сещам за марка цигари.. :mhihi:
Та оня ми се кяри кяри (гледа мръсно под тъмни очила в 11 вечерта) :mhihi:
Викам аз айде.. да поопуша поне за комари, пък той да се изяви като рейсър в рено форума и да напише как е скъсал ИС-ка макар че отзад си ми пише 318тдс :mhihi: ..
И те така.. светофава отброяваше 5..4..3..2..1.. и Газ.. Гуми пищят, сажди хвърчат.. първа... след това втора.. Отзаде облаци дим, прах и още квот се сетите.. Рендето кара до мене.. до трета и след това нещо се бъгна и изостана.. И си викам ей това ТДС-а не е за подценяване.. та спираме на следващия светофар а оня стои и гледа мръсно ама някъде в далечината.. При което леко смъкнах прозореца и му викам да се обърне:
-Абе пич.. Да не си блъснал някоя?
Оня още с цайсите се обръща и вика..
-Не, що?
-Ми щото си и размазал половия орган по предния капак.. :mhihi:
При което дадох газ и го оставих замислен в облак дим..
Ей да знаете това 318тдс-а не е за подценяване :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Ренде виорнер

Мнение от vicho » 12 Май 2010, 13:48

:mhihi:

кратко и яко!

"светофава отброяваше 5..4..3..2..1.. и Газ.. Гуми пищят, сажди хвърчат.. първа... след доста време втора.. Отзаде облаци дим, прах и още квот се сетите.."

:driving:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Ренде виорнер

Мнение от Zagy » 12 Май 2010, 16:20

Добре се посмях :mhihi: :mhihi: :mhihi: евалата, заек :yes:
Si non confectus, non reficiat.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 828
Регистриран на: 27.07.2007
Местоположение: "ICO-BMW Performance Garage"
Пол: Мъж
Кара: E30 М62B44,Е30 M52B28 Drift Car

Re: Ренде виорнер

Мнение от ico-bmw » 13 Май 2010, 18:59

евала колега направо си го :bang:
Drive Only Cool Cars - E30 Baby :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Re: Ренде виорнер

Мнение от VT5602AK » 13 Май 2010, 23:43

хубава рейсърска историйка :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Ренде виорнер

Мнение от BMWgiunter » 14 Май 2010, 7:48

Браво колега ,добре си го наказал ,мен най - ми харесват такива "рейсъри" който са си пробили гарнето на иначе мощните си двигатели - " 1.4 - 1.6 " 90 кс. и когато чуят рева на изгнилата тенекия си мислят че карат кола поне 200 магарета, и на мен ми се случва не рядко да ги наказвам :dummy: :mhihi:
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Ренде виорнер

Мнение от Spoony » 14 Май 2010, 10:26

мнението е цезнурирано
Последна промяна Spoony на 05 Юли 2010, 18:44, променена общо 1 път
.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ренде виорнер

Мнение от cod-cdbp » 14 Май 2010, 10:31

Spoony написа:Момчета-наказвачи, наскоро едни пичове с точно такива тунинговани и ревящи коли ми разказаха за някакъв нов номер, който практикували: ръмжат си с колата и въобще все правят такива знаци, че искат да се гонят, а като светне зеленото лежерно вкарват първа и едва-едва потелгят без газ. Това било новото им "наказание" вместо да се гонят да се ебават с другите. Според мен това е много яко, ама внимавайте и вие да не останете с пръст в устата в стил: "къде изостана тоя бе"? ...хехе готино измислено :bowdown:


Моя номер е да амбицирам някой за дръпка и да завия на светофара :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Ренде виорнер

Мнение от ивчо » 14 Май 2010, 11:34

Spoony написа:Момчета-наказвачи, наскоро едни пичове с точно такива тунинговани и ревящи коли ми разказаха за някакъв нов номер, който практикували: ръмжат си с колата и въобще все правят такива знаци, че искат да се гонят, а като светне зеленото лежерно вкарват първа и едва-едва потелгят без газ. Това било новото им "наказание" вместо да се гонят да се ебават с другите. Според мен това е много яко, ама внимавайте и вие да не останете с пръст в устата в стил: "къде изостана тоя бе"? ...хехе готино измислено :bowdown:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Аз тФа отдавно го правя ... Най-вече като е зацепила перката ... Мамооо 700 коня поди капако са си сила!
И тури по-голем самолет,тоа манечък ... :mrgreen:
Или като Стоянчо ...
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Ренде виорнер

Мнение от uricatoli » 14 Май 2010, 11:59

ивчо написа:Или като Стоянчо ...


ние него го знаеме :mhihi: а иначе оня си тръгна с писъци на гуми "тайфун" с фешън тасове на тях :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 16.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Drag One
Мечтае да кара: Е39/E46 Automatic ;)

Re: Ренде виорнер

Мнение от eMoTuKoH4o » 14 Май 2010, 12:44

:D Интересна историйка... какви ли не работи съм чувал за емблемата на Рено, но това направо ме уби :lol: :lol: издухал си го явно щото е било некво сдухано,но ако се пробваш с истински Williams мога да ти кажа ,че нямаш шанс! Нищо лично просто изказвам мнението си! Лек ден
Жена без цици е като село без начално училище - няма откъде да започнеш ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Ренде виорнер

Мнение от BMWgiunter » 14 Май 2010, 14:13

Хахах този номер е много як ,не беше ми се случвало досега ,но само като си представя.. чакаш си ти на светофара и някакъв пич спира до теб ,дава яко междина газ с което иска да покаже че много върви колата ,гледате едновременно страшно и подигравателно ,и когато светне зелено.... тръгва като 70 годишен дядо с жигулката.Този номер определено трябва да го пробвам :mhihi: :mhihi:
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ренде виорнер

Мнение от cod-cdbp » 14 Май 2010, 14:16

BMWgiunter написа:Хахах този номер е много як ,не беше ми се случвало досега ,но само като си представя.. чакаш си ти на светофара и някакъв пич спира до теб ,дава яко междина газ с което иска да покаже че много върви колата ,гледате едновременно страшно и подигравателно ,и когато светне зелено.... тръгва като 70 годишен дядо с жигулката.Този номер определено трябва да го пробвам :mhihi: :mhihi:


сега си представям как на светофара спират двама от читателите на тая тема, гледат се лошо, ръмжат с мотори и накрая...... завиват единия на ляво, другия на дясно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Re: Ренде виорнер

Мнение от t060 » 15 Май 2010, 10:08

_65536_kb_sec_ написа:сега си представям как на светофара спират двама от читателите на тая тема, гледат се лошо, ръмжат с мотори и накрая...... завиват единия на ляво, другия на дясно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А погледа на добрия чичко полицай, който е скрил астрата зад контейнерите за смет 200 метра по-надолу и се е наточил да ги спре, та му пушат очичките представи ли си го... цял ден ще гледа после като небрулена слива. :mrgreen:
Изображение
От тогава русото не е на мода.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ренде виорнер

Мнение от cod-cdbp » 15 Май 2010, 10:10

t060 написа:
_65536_kb_sec_ написа:сега си представям как на светофара спират двама от читателите на тая тема, гледат се лошо, ръмжат с мотори и накрая...... завиват единия на ляво, другия на дясно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А погледа на добрия чичко полицай, който е скрил астрата зад контейнерите за смет 200 метра по-надолу и се е наточил да ги спре, та му пушат очичките представи ли си го... цял ден ще гледа после като небрулена слива. :mrgreen:


И за какво ще ме спре, заради хубавите ми кафеви очи ли :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook