Ренде виорнер

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Re: Ренде виорнер

Мнение от t060 » 15 Май 2010, 10:15

Точно това е идеята. Той се надъхал да прибере някой лев, а ти си минаваш с 10км/ч под ограничението. Даже може да спреш да го помолиш за огънче, като се разминете. :smoke:
Изображение
От тогава русото не е на мода.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Ренде виорнер

Мнение от akula » 15 Май 2010, 15:23

_65536_kb_sec_ написа:
BMWgiunter написа:Хахах този номер е много як ,не беше ми се случвало досега ,но само като си представя.. чакаш си ти на светофара и някакъв пич спира до теб ,дава яко междина газ с което иска да покаже че много върви колата ,гледате едновременно страшно и подигравателно ,и когато светне зелено.... тръгва като 70 годишен дядо с жигулката.Този номер определено трябва да го пробвам :mhihi: :mhihi:


сега си представям как на светофара спират двама от читателите на тая тема, гледат се лошо, ръмжат с мотори и накрая...... завиват единия на ляво, другия на дясно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: винаги ме е радвало чувството за хумор на колегата :yes:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Ренде виорнер

Мнение от uricatoli » 15 Май 2010, 19:50

akula написа:
_65536_kb_sec_ написа:
BMWgiunter написа:Хахах този номер е много як ,не беше ми се случвало досега ,но само като си представя.. чакаш си ти на светофара и някакъв пич спира до теб ,дава яко междина газ с което иска да покаже че много върви колата ,гледате едновременно страшно и подигравателно ,и когато светне зелено.... тръгва като 70 годишен дядо с жигулката.Този номер определено трябва да го пробвам :mhihi: :mhihi:


сега си представям как на светофара спират двама от читателите на тая тема, гледат се лошо, ръмжат с мотори и накрая...... завиват единия на ляво, другия на дясно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: винаги ме е радвало чувството за хумор на колегата :yes:


:mhihi: на живо е още по-забавно
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 606
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Кара: E30

Re: Ренде виорнер

Мнение от zzuzi » 15 Май 2010, 23:48

И аз много обичам да го правя тва с бавното тръгване.Даже веднъж срещнах съмишленик с е36 купе-двамата сме през една лента на светофара ,а между нас пернишка мечта с черни джамове и регистрация София Остров,чиито мощен агрегат издава нечленоразделни звуци под иначе добре загниля капак.Всички се гледаме лошо,светва жълтото,голфа оставя пушещи късове от регенератките,а аз си тръгвам бааавно на полусъединител и гледам колегата с е36цата и той така и ме гледа и се смее.После сигурно във VW форума е иммало Важна тема "Скъсах две бмвта на светофара".
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ренде виорнер

Мнение от cod-cdbp » 16 Май 2010, 10:25

uricatoli написа: :mhihi: на живо е още по-забавно


Ако и То60 се включи мисля че ситуацията ще е много злокобна :mhihi: :mhihi: :mhihi:
А като се сетя че последния път не бяхме пили, не ми се мисли какво щеше да е ако имаше алкохол :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 16.02.2010
Местоположение: София,кв.Стефан Караджа
Пол: Мъж
Кара: E 30-ки
Мечтае да кара: с безплатен бензин
Детайли за колата: дърт бандит!

Re: Ренде виорнер

Мнение от Teodor40 » 17 Май 2010, 11:57

Евала колеги ,сцепих се от смях на тази тема барабар с коментарите! :bang: :lol:
Изображение
02.27.2007-05.01.2010-E30 316i '89 M40B16,Sedan,Schwartz
04.20.2010- ??? - E30 320i '88 M20B20,Sedan,Diamondschwartz

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 10.06.2008

Re: Ренде виорнер

Мнение от sk. » 17 Май 2010, 19:35

Колеги от както се качих на вървяща кола и се присъединих към клуба на VW.....
Осъзнавам че съм развил страшен механизъм за самоконтрол.. рейсърите си летят покрай мене.. аз си пампуркам с 45-50 на 5та.. и си свиркам.. Просто не виждам смисъл, може би одъртявам :D Последната ми читава улична гонка беше преди месеци! Дори непомня кога. А днес оборотомера за пръв път от по миналата неделя мина 1800 оборота и малкото охльовче се поразсъни... :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Ренде виорнер

Мнение от Нено Б. » 17 Май 2010, 19:41

sk. написа:Колеги от както се качих на вървяща кола и се присъединих към клуба на VW.....
Осъзнавам че съм развил страшен механизъм за самоконтрол.. рейсърите си летят покрай мене.. аз си пампуркам с 45-50 на 5та.. и си свиркам.. Просто не виждам смисъл, може би одъртявам :D Последната ми читава улична гонка беше преди месеци! Дори непомня кога. А днес оборотомера за пръв път от по миналата неделя мина 1800 оборота и малкото охльовче се поразсъни... :mhihi:

:mhihi: И аз съм така брато :bchug:
rwd фен

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Ренде виорнер

Мнение от uricatoli » 17 Май 2010, 23:36

sk. написа:Колеги от както се качих на вървяща кола и се присъединих към клуба на VW.....
Осъзнавам че съм развил страшен механизъм за самоконтрол.. рейсърите си летят покрай мене.. аз си пампуркам с 45-50 на 5та.. и си свиркам.. Просто не виждам смисъл, може би одъртявам :D Последната ми читава улична гонка беше преди месеци! Дори непомня кога. А днес оборотомера за пръв път от по миналата неделя мина 1800 оборота и малкото охльовче се поразсъни... :mhihi:


абе колега.. нека позная че караш дизел.. че иначе офлуха нямаше да може да мигне ако беше бензиново VW :mhihi:

То всичко живо наслагало толкова офлюви, че дори като мина до градинката пред блока след дъжд се чува от тревата "тсссс тссс"
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 10.06.2008

Re: Ренде виорнер

Мнение от sk. » 18 Май 2010, 5:57

Мне колега. Не си прав. Имам точно спящ бензинов охльов. Фабричен.. :) С пик 1.2 бара. Не е много но за сега толкова :winky:

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Ренде виорнер

Мнение от uricatoli » 19 Май 2010, 22:08

sk. написа:Мне колега. Не си прав. Имам точно спящ бензинов охльов. Фабричен.. :) С пик 1.2 бара. Не е много но за сега толкова :winky:


като падне дъжда пак ще си говорим :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Ренде виорнер

Мнение от SKISA » 20 Май 2010, 7:10

кратко ,ясно...и добро.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook