Време е за дискотека

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Време е за дискотека

Мнение от Spoony » 10 Май 2010, 8:01

мнението е цезнурирано
Последна промяна Spoony на 05 Юли 2010, 18:45, променена общо 1 път
.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 161
Регистриран на: 1.01.2007
Местоположение: Стм РВ BG
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 330Cd и понякога RS6 1000hp

Re: Време е за дискотека

Мнение от devil_vas » 10 Май 2010, 8:32

историяте е разказана все едно телеграма пишеш и те таскуват за всяка дума :mhihi: може би е по действителен случай, но трябваше да се опомене. дори и така да е, пак е разказана постно. и определено не е страхотна :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 24.10.2008
Местоположение: Around The World...
Пол: Мъж
Кара: е30,е46,е60
Мечтае да кара: е30-ката си с турбо
Детайли за колата: лимузинкa

Re: Време е за дискотека

Мнение от angelBMW » 12 Юни 2010, 1:36

Колегата маи искаше да каже че голфаджия да се качи в бмв..се едно магаре и политика :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Re: Време е за дискотека

Мнение от Azidaha » 16 Юни 2010, 3:03

Напданахте човека безпричинно!
Първото нещо, което ми направи впечатление е, колко от тези които изкоментираха "бързата двайска" и нейните 150коня, карат коли със същата, или дори по-голяма мощност.
Е, малцина от включилите се в темата, както се и предполага....

Второто, вие ограничени ли сте, на тъпи ли се правите, или никога не сте карали кола с предно предаване, а цял живот коли със задно задвижване сте карали? Ако е така, то не коментирайте кога блокират колела и кога не...
На какви се правите, на интересни ли? Не сте...
Историята е добра и доста добре олицетворява "Голфаджийският манталитет", а именно - безсмъртността им.
5та-3та ...нямало как да блокират колелата......Вие, някога включвали ли сте 5та -3та от 120-130? Трябвало да бъдат гумите не знам си какви...ще ми ги обясняват тия, дето дебнат като хиени в продава, да изскочат гуми с над милиметър грайфер, снимани със стотинка за съпоствака, 'айде моля ви се ...

До автора на темата,
Историйте ти стават все по-добри и по-добри.
В предходната ти беше написал, че ти е първа, така че сега като я съпоставя с тази, прогрес се наблюдава - евала за което.
Продължавай в същият дух и въобще не се връзвай на хора, чийто манталитет е да си напълнят багажника с ракия. Под нивото са ти!

Поздрави!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Време е за дискотека

Мнение от Нено Б. » 16 Юни 2010, 12:37

Азидаха, много ми е забавно като някой така като теб се разпени във форум :mhihi: като че ли някой те е напсувал на публично място. Спокойно.
Аз казах, че трудно колелата ще блокират от 5та на 3та и стоя зад думите си. Дори при поставените от теб условия(120-130км) пак наай-много да изквичат. Ама да блокират... :no: Виж, ако вкараш 2ра
...с двойно амбриране и междинна газ до 4-5к оборота ще влезе.
И ти толкова ми се ядоса, че ме нареди че карам с гуми 1мм :mhihi: нищо, че съм дал хххх лв за 4 гуми.
Не съм имал кола с предно, няма и да имам.
Иначе за голфаджийството съм съгласен.
rwd фен

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Re: Време е за дискотека

Мнение от Azidaha » 17 Юни 2010, 19:17

Нено Б. написа:Азидаха, много ми е забавно като някой така като теб се разпени във форум :mhihi: като че ли някой те е напсувал на публично място. Спокойно.
Аз казах, че трудно колелата ще блокират от 5та на 3та и стоя зад думите си. Дори при поставените от теб условия(120-130км) пак наай-много да изквичат. Ама да блокират... :no: Виж, ако вкараш 2ра
...с двойно амбриране и междинна газ до 4-5к оборота ще влезе.
И ти толкова ми се ядоса, че ме нареди че карам с гуми 1мм :mhihi: нищо, че съм дал хххх лв за 4 гуми.
Не съм имал кола с предно, няма и да имам.
Иначе за голфаджийството съм съгласен.


Смтятам, че преди мен доста други се разпениха.
Евала, че не пестиш от гуми. Това е наистина похвално и рядко срещано явление в този форум.

Поздрави!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Време е за дискотека

Мнение от Делян » 22 Юни 2010, 22:59

Еее таман се чудех таз година на кого ще дадат орден "Стара планина",та ето 1-2 достойни кандидати,все пак карат с нови гуми :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: Време е за дискотека

Мнение от M2PR » 23 Юни 2010, 10:44

:OT:

devil_vas написа:историяте е разказана все едно телеграма пишеш и те таскуват за всяка дума


:mhihi: :mhihi: :mhihi:


Сега сериозно,
историята не е "страхотна", но за мен, е написана защото реално такава случка е имало, пък автора нека ме поправи ако бъркам :dunno:

Иначе за тоя форум разбрахме - все отявлени карачи, които на коли под 300 коня им е "под нивото" да се качват :mhihi: . Абе, смешни сте, бе, мамини сладки :winky: ;)

Иначе Азидаха е прав с постовете си, но най-вече за олицетворението на "голфаджийски манталитет" - не, че при другите марки го няма това, но просто това словосъчетание е станало нарицателно за великите драйвъри (съжалявам, че така като на по-плиткоумнички ви го обясних, ма иначе явно не вдявате).
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Време е за дискотека

Мнение от kdl » 23 Юни 2010, 10:55

Къв е тоя БМВ-ист да си даде едновременно и колата и жената ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Време е за дискотека

Мнение от vicho » 23 Юни 2010, 11:46

на мен пък ми хареса, кратко и ясно, доста по-добре от случая в който се описват 345 768 (триста четиридесет и петте хиляди седемстотин шестдесет и осем) звезди по небето в тази иначе толкова хубава нощ.

Моя най-добрър приятел също е Голфаджия ... и? Те по-малко хора ли са?
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Време е за дискотека

Мнение от Делян » 23 Юни 2010, 11:55

Много ясно,че са същите хората с голфари и аз имам приятели с такива и просто тва е още един повод да ги базикам,нищо повече :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Време е за дискотека

Мнение от bmw325tds » 23 Юни 2010, 14:10

devil_vas написа:историяте е разказана все едно телеграма пишеш и те таскуват за всяка дума :mhihi: може би е по действителен случай, но трябваше да се опомене. дори и така да е, пак е разказана постно. и определено не е страхотна :roll:


Малко, редактирах историята. Опитах се да не е като телеграма.
А дали историята е истинска или невъзможна фантасктика вие преценете.
В историята не пресъстват: скъпи и мощни коли, нито се описват готини мацки, няма екшън герои и антигерои, няма пачки с пари, пликчета с бял прах в жабката, то даже 320-ката CD няма...
Все неща, които впечатляват хорат и ги карат да се радват.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: Е36 M3
Мечтае да кара: Е30 М

Re: Време е за дискотека

Мнение от charli_compact » 29 Юни 2010, 20:13

Евала много добра история братле :smoke:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook