Как може да има такива малоумници?

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Как може да има такива малоумници?

Мнение от [FF]GODFLESH » 14 Мар 2003, 21:22

Та патувахме оня ден за София 11.04.03 имаше страшна мъгла на 20 метра нищо неможеше да се види и на 10-на километра след Луковит настигаме едн ван.Караме зад него с 80км и явно ще го изпреварваме,баща ми дава ляв мигач и се изнася малко в ляво от вана за да види дали идва кола.Вижда че идва кола с ВКЛЮЧЕНИ фарове и в последниа момент се появява една Toyta Avensis без вклучени светлини т.е баща ми забеляза колата която беше зад Avensis-а със включените фарове и в последниа момент рязко заварта волана на дясно да се прибира и си ударихме огледалата.Нащо цялото се прибра без никакви видими повреди сичко си беше 6 пак на оня с Avensisa меко казано му отнесахме цялото огледало барабар със дръжката кам която е закрепено.Е кажете ми как може да има такива кретени които застрашават живота на другите учасници в движението.Чудно ми е кви са тиа збарканите дето карат без включени светлини особено когато има мъгла?волбще как тръгват на път.А пък наи страшното беше че тои небеше единствен които караше без светлини :evil:

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Re: Как може да има такива малоумници?

Мнение от Alpina » 14 Мар 2003, 21:43

[FF]GODFLESH написа:Та патувахме оня ден за София 11.04.03 ...

:shock: Ужас! Зоната на здрача!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Re: Как може да има такива малоумници?

Мнение от KEVIN-30 » 15 Мар 2003, 1:33

Zdraveite,nese naduvam 4e karam BMW ,no vinagi karam s vklu4eni FAROVE.Taka oshti ot dale4 se povi6ava vnimanieto na nasre6tnja u4astnik v dvizenieto.Pak i nese znae voda4a koito se dvizi sre6tu teb ot
kolko casa e zad volana,i dali nee nastapila umora.Sledovatelno vklu4enite farove mu povi6avat vnimanieto.A i ot KAT nemogat dati napra-
vqt problemi zashto karash s pusnati farove :?: :?:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

Мнение от 3C » 15 Мар 2003, 4:45

Onzi deto e karal bez farove e bilo "gore-dolu" ravnostoino na samoubiistvo - pak dobre che e imal kusmeta da se e uturve samo s edno schupeno ogledalo okolo $50 ... i tova pone da mu e za urok.



ps: btw: ( No offence ot kakvoto shte napisha po dolu) .................., - no spored mene tova susto taka ne e bilo dosto razumno deistvie t.e. kato se vzemat pod vnimanie dadenite obstoiatelstva i situacia pri 80km/ch skorost, ne dobra vidimost (v tazi mugla), dvuposochen put >>>>> i da se NADMINAVA .... :shock: (pri takiva momenti/situacii "prosto burzai~bavno") !

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 15 Мар 2003, 10:45

Аз винаги карам със запалени фарове, дори и през деня. Ако не се лъжа в някои страни има закон да се кара на фарове винаги.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 15 Мар 2003, 13:37

ne se lujesh v skandinavskite strani ima i dnevni farove kakvoto ste da re4e tova taka pone pi6e v knijkata na opela :shock: :shock:
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 15 Мар 2003, 14:32

Aman ot izrodi.... :twisted: :twisted: :twisted: ot tia spasenie niama. Ami kakvo da se pravi hodi im obesniavai che toka v kolata ne se plashta v nachionalnata elektricheska kompania, ili pak che edna kryshka e 1lev a zivota my e po chennen.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 15 Мар 2003, 16:17

Ne samo tova be:)
Na mene li4no ne mi se e slu4valo , no edin priqtel po sustiq na4in go shibna nekuf golf 2ka. Onq kato izleznal , pa dori nagul da se kani na moq aver. Onq moq ogledal go , videl 4e e dobre i hvanal i go vkaral v bolnica.
ta karaite vnimatelno , 4e nestiga 4e moje da se otrepete po4ti do smurt s kolata , puk i da vzemat + tova da vi teglat edin perdah....
Toq s Avensisa si go e zaslujaval... Takiva nai gi mrazq...

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 15 Мар 2003, 16:58

Viktor написа: Onq moq ogledal go , videl 4e e dobre i hvanal i go vkaral v bolnica.

само така може да се процедира с такива,то теле да беше,щеше да съобрази да си пусне фаровете :evil:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 17 Мар 2003, 10:03

loshoto beshe 4e toa s avensisa nebeshe edinstven imashe pone o6te 3 -4 ma deto karaha bez farove ili na nekvi shibani gabariti....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Svetoslav » 17 Мар 2003, 19:25

Dokolkoto sam zapoznat - IZPREVARVANETO PRI OGRANI4ENA VIDIMOST E ZABARANENO.Da ne govorim za 20 metra.Riska si e za tozi,koito izprevarva.Lo6oto e,4e mogat da zaginat nevinni hora.A to postojnno stava taka.Taka 4e ba6ta ti si e vinoven>Za men toi izli6no e riskuval.

Po-dobre 5 minuti po-kasno,otkolkoto predsro4no v nebitieto.
БМВ-любов ли е или как да го опиша?!
Вие си знаете!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 18 Мар 2003, 5:39

Otnovo sam saglasen sas Svetlyo (nadiavam se ne se sardish che te naricham taka)?

Izprevarvaneto pri takava vidimost si e napravo ludost, v garchia kato karam sam zabeliazal che tam se odrapvat v kraino diasno (v avarianata lenta) za da te pysnat da minishe bez da vlezesh v nasreshtnoto. V BG e tochno obratnoto. A che onya si e zirod za bez farovete spor niama.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 18 Мар 2003, 17:30

Pak kazvam 4e 6teshe da izprevari busa....no nemoja.Pak i sled tova go izprevari bez problemno...ako Avensisa si beshe vklu4il farovete 6tqhme da go vidim...i nqmashe da se stigne do tozi lek incident...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 24.02.2003
Местоположение: Sofia, BG

nakratko

Мнение от Pepsun » 26 Мар 2003, 19:03

mislia,4e pri 20m vidimost 80 km/h sa napulno dostatu4ni... i az li4no mnogo bih se 4udil dali da izprevaria.
6ofiorut na Avensisa e bil gei, i az sum vijdal takiva nenormalnizi, predimno mladi 6ofiori, na koito nikoi ne im e obiasnil za mugla i za farove...

P.S. I razbira se mladi dami, koito ne iskat izli6no da se zatormoziavat s razni tam kop4eta, ru4ki, lostove i t. n.

PEACE, PEOPLE
Pepsun
"По-добре богат и красив, отколкото грозен и беден!"

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: nakratko

Мнение от ati » 26 Мар 2003, 20:23

Pepsun Ribaria написа:mislia,4e pri 20m vidimost 80 km/h sa napulno dostatu4ni... i az li4no mnogo bih se 4udil dali da izprevaria.

мисля,че искаш да кажеш,че НЕ са достатъчни :wink:
Pepsun Ribaria написа:PEACE, PEOPLE

и на теб,Pepsun :D
добре дошъл на борда :D :D :D

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook