Нелепа история

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Нелепа история

Мнение от speedhokk » 25 Апр 2010, 19:18

Значи прибирам си се аз от кафенце и завивам да влезна в кварталната уличка на блока ми. Гледам някъв със един супер очукан Форд(целия очукан, китван ама не боядисан, абе ужас).И спрял нашия човек, двете гуми ги качил там където се паркира назаден а другата част на колата си е на пътя, а отстрани са другите паркирани коли(просто не мога да го обясня добре, дано се сещате за какво ги говоря) и няма място да мина покрай него и най-културно спирам на 2 метра от него и му присвятквам. А той май се целуваше с гаджето си и я изпраща. Момичето си тръгна тоя пусна чалгията и не знам задника и ли гледаше, къде гледаше ръгна задна и аз докато перна клаксона и намеря и аз задната ме перна.Седя в колата и се опитвам да се успокоя, щото ще го утрепя тоя просто. Излизаме двамата от колите и тоя с някъв супер нагъл тон ми вика-къде ми си са наврял тука. Тука за съжаление не издържах и му вкарах една тупалка стил 300 ония като ги мяташе в пропастта. Тоя като взе да се превива, гаджето му дойде взе да ми вика как може така, ние тука сме комшии.Аз въобще не я слушам и си звъня на КАТ :D .Как да е екшъна продължава. Отиваме при застрахователите и тея гледат двете коли и ми викат-тва ми изглежда нагласено :mhihi: :mhihi: То между другот найстина изглеждаше съмнително, щото неговата кола цялата изпочукана а и ме е ударил на 1см от фара и ми е нагънал калника. Скъсах им на тия нещастници документите и им викам на тия да идват в някъв сервиз с мене да не ми се правят на важни щото ония като се запъна и им дойде куража на тия двамата,забравиха как ги търкалях преди 1 час .Плюс тва забравих да кажа че след като там се успокоихме преди да дойде полицията тоя ми вика може ли да кажеш, че е карала приятелката ми че съм пил. И като му го припомних това и тоя вика добре, казвай в кой серви да ходим. Отидохме, на другия ден тоя дойде, даде ми там 180лв и тва беше. Елате го вижте обаче след 2 седмици пак по същия начин спрял, ама вече плътно до тия дето са паркирали назаден и такъв му мигам с фаровете и той се оглежда като гърмян заек :D :D :D .Абе боя му е майката.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.11.2008
Пол: Мъж
Кара: e46 320 Ci
Детайли за колата: Black, M6 Rims

Re: Нелепа история

Мнение от Xscape » 26 Апр 2010, 12:04

Хаха браво... тупаник му е майката, иначе не става в тая държава
Think. Believe. Dream. Dare...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 4.01.2010
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: е46
Мечтае да кара: x6

Re: Нелепа история

Мнение от malkiq utd » 26 Апр 2010, 12:16

Това му е майката.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Нелепа история

Мнение от benzin » 26 Апр 2010, 12:19

от кога се ходи при застрахователите с две коли :mhihi: да знам ако някой ме удари в Бургас, да го водя с мене до застрахователите ми в София :mhihi:
www.bmwпрофесори-bg.net

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Нелепа история

Мнение от Runnaway » 26 Апр 2010, 15:24

Колега, само внимавай с пенсионерите, че и те налитат на бой по пешеходните пътеки.
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 22.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 318is
Мечтае да кара: 350i

Re: Нелепа история

Мнение от ducky » 26 Апр 2010, 16:55

добре, че те има теб и нелепите ти истории та да се усмихна .... всички ми скъсаха нервите ама ти ме спаси :bowdown:
:kuku:


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Нелепа история

Мнение от dimithur » 27 Апр 2010, 6:21

Runnaway написа:Колега, само внимавай с пенсионерите, че и те налитат на бой по пешеходните пътеки.


Па ходят с препасан на кръста я некой макаренко, я ТТ :shock:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Нелепа история

Мнение от Runnaway » 27 Апр 2010, 9:04

dimithur написа:
Runnaway написа:Колега, само внимавай с пенсионерите, че и те налитат на бой по пешеходните пътеки.


Па ходят с препасан на кръста я некой макаренко, я ТТ :shock:


Споко, нали си имаме "пенсионер-килър" във форума. :mhihi:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Нелепа история

Мнение от Spoony » 27 Апр 2010, 12:56

мнението е цезнурирано
Последна промяна Spoony на 05 Юли 2010, 18:47, променена общо 1 път
.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Нелепа история

Мнение от benzin » 27 Апр 2010, 13:00

Spoony написа:Не си прав да го биеш за такава глупост. Така си паднал дори под неговото ниво и незнам защо си мислите, че боя е полезен за нещо.
Все едно да ви ухапе/издере улична котка и после да я прибиете.

Та дано някой път не си намериш сам майстора с тези селски изпълнения :dunno:

то и без тва тая история доста прилича на свободно съчинение :mhihi:
www.bmwпрофесори-bg.net

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Re: Нелепа история

Мнение от speedhokk » 27 Апр 2010, 14:20

Може би не уточних някои работи, за да не става прекалено дълго. Тия застрахователите гледаха колите от тия рисунки където описвахме какво е станало, а като му видяха очуканата кола и са решили че съм му дал некой лев за да ме блъсне и после да взема повече пари от колкото ще са ми нужни са поправяне. А другото което не казах е че като дойдоха полицаите по незнайни причини решиха че ще е по-добре да кажем че ме е ударил при паркиране на заден и така изглеждаше крайно съмнително че не ми е счупил и фара ами на 1см от него ме ударил. Иначе после и на мене не ми стана хубаво че съм го ударил, най-малкото че почти всяка седмица се засичаме ама тогава като ми се направи на важен...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Re: Нелепа история

Мнение от VT5602AK » 27 Апр 2010, 23:40

Кофти колега,просто си бил на неподходящото място в неподходящ момент :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 27.08.2009
Местоположение: София

Re: Нелепа история

Мнение от MaNiNC » 28 Апр 2010, 21:26

Аз от тая история разбрах, че има срашни идиоти и ти колега си страшно спокоен човек :D

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 9.09.2009
Местоположение: plovdiv

Re: Нелепа история

Мнение от vladohist » 29 Апр 2010, 13:33

боя не решава нищо по принцип но някой път човек не се сдържа и къса синджира и:dummy: , но това си има и положителна страна щото в БГ е пълно с такива

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook