Дъжд, висока скорост и............

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 06 Юни 2005, 18:40

ati написа:... и освен това намерих нов номер, който със сигурност ще ми спаси кожата и колата нееднократно - при първа възможност ще го пробвам ;)
Не те съветвам да го пробваш умишлено.Попаднеш ли на най-малката дупка или неравност,дори камъче,има да се пообръщаш бая.Историята е написана,за да се сетиш евентуално за тоя номер при подобна ситуация и с повече късмет да излезнеш от нея :D
Живота се измерва с моментите,когато сърцето ти спира

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 06 Юни 2005, 19:15

тшшшш, аз ако не се обърна по таван от глупост, то кой друг :mhihi:
и без това имам още едно БМВ за бракуване ;)
Ати
ПС - сериозно - ако е мокро и си си подбрал участъка и колата е ниска мисля, че не би трябвало да има проблем. Тая фигура за пръв път я видях изпълнена от един арабин, който на сухо въртеше колата окло 7- 8 пъти така, движейки с по магистралата и все се чудех как аджеба става.
Ма като тръгна да го правя ще викна Цъфти с камерата, какво и да излезе все ще го постнем като поука за другите ;)
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 06 Юни 2005, 21:00

vicho написа:питайте ме мене как карам на дъжд вече...
аварийни, отбивка :arrow: кафе, докато спре да вали и после на път!

колкото до заковаването", все си мисля, че върши работа само на писта, ама знае ли човек, и на тебе ти е свършило...

п.с. не карайте в порой... :help:


То верно то с тез големи локви :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 15.02.2005

Мнение от iuni » 06 Юни 2005, 21:24

ati написа:Страхотна история :yes:
и много поучителна :!:
хареса ми докато я чета (да ти призная рядко прочитам тук нещо по-дълго от 3 реда, но твоята история ме грабна) и освен това намерих нов номер, който със сигурност ще ми спаси кожата и колата нееднократно - при първа възможност ще го пробвам ;)
Това беше замисъла на този форум - не да си пишем за пернишки тунинг, а да си помагаме взаимно в това да станем по-добри в шофирането.
Поздрави
Ати


И аз, като Sasho 28 бих те посъветвал да не го пробваш на пътя освен, ако не ти се наложи. Знай, че освен умения има и доза късмет във всичко това.
Все пак искам да се обърна към теб и всички останали луди глави които като мен постоянно се заиграват със своите любими машини и да ви кажа следното:



Всеки от нас притежава неотразим стил на шофиране, който е строго специфичен в зависимост от манталитета на отделния индивид. Всички се стремиме да бъдем все по- добри и по-добри. Затова правиме всичко възможно да се усъвършенствуваме все повече.
Фенове!!! Маняци на екстрема!!!
Призовавам всички да станем по качествени шофьори. Да познаваме автомобилите си както механично, така и като поведение на пътя. Не може никога да не си си играл по грубо с колата и да искаш да я владееш винаги във всякаква ситуация.
Че боксьора само с крушата ли си мери силата, техниката и бързината на реакцийте? А може би бореца се бори само с чучела? Смятам, че при шофирането е същото. Ние "водачите на МПС" сме от едната страна, а от другата е шосето с неговите постоянни изненади.
Ние любителите на силните усещания не сме всезнайковци и всеможещи. Не агитирам никой да бъде безрасъдно луд на пътя между всички други участници в движението.
Аз приканвам всички които смятат , че наистина само с по екстремно натоварване може да се опознае по-добре автомобила да намерят време и място за тренировки.
НЕКА СТАНЕМ ПО-ДОБРИ ШОФЬОРИ, СЪОТВЕТНО ПО- БЕЗОПАСТНИ

Успех на всички.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook