Олд скул ли, и аз не знам

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от bmw325tds » 09 Апр 2010, 13:40

TsvetanVR написа:Тъпо.... Най-вече заради следното изказване - "Иван си помисли, с какво това момиче беше заслужило да има BMW X6 M? Дали беше толкова кадърна или просто беше добра в духовите изпълнения? По-вероятно да е второто. Кадърните обикновено се возеха в градския транспорт, а в няй-добрия случай, караха Корса Б." и други подобни... :no:


Да, понякога истината звучи тъпо.
Много хора си задават подобни въпроси.
Истината - някои неща не се купуват с пари, за тях трябва да се погрижиш по друг начин.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от Toneloker » 11 Апр 2010, 15:46

bmw325tds написа:
TsvetanVR написа:Тъпо.... Най-вече заради следното изказване - "Иван си помисли, с какво това момиче беше заслужило да има BMW X6 M? Дали беше толкова кадърна или просто беше добра в духовите изпълнения? По-вероятно да е второто. Кадърните обикновено се возеха в градския транспорт, а в няй-добрия случай, караха Корса Б." и други подобни... :no:


Да, понякога истината звучи тъпо.
Много хора си задават подобни въпроси.
Истината - някои неща не се купуват с пари, за тях трябва да се погрижиш по друг начин.


Ми, ако е кадърна ко праим? Едва ли автора има представа кои хора са кадърни и кои не. И, че не всеки богат в България е измамник и бля бля, но на нашия мързелив народ е по-лесно да кажем ууу той е мутра, бандит шото аз съм мързелив и тъп и вземам по 400 лева заплата :clap:
Изображение

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от TsvetanVR » 11 Апр 2010, 18:18

Toneloker, евала! :) Четеш ми мислите. :)
Изображение

I wanna leave you far behind....

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 27.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Partner VTC/Mondeo
Мечтае да кара: E90 330Xd

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от valdesbg » 11 Апр 2010, 20:14

Ашколсун на старата барета ... И сам войнът е войн . Относно "кадърната" млада дама ... колко са такива бе джанъм , че те по-редки от бялата лястовица !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от Радо69 » 14 Апр 2010, 16:36

Нямам думи.. Страхотна история :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от BMWgiunter » 14 Апр 2010, 16:42

Евала ,много добра история ,продължавай в същия дух :clap:
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от saleen » 15 Апр 2010, 14:03

TsvetanVR написа:Тъпо.... Най-вече заради следното изказване - "Иван си помисли, с какво това момиче беше заслужило да има BMW X6 M? Дали беше толкова кадърна или просто беше добра в духовите изпълнения? По-вероятно да е второто. Кадърните обикновено се возеха в градския транспорт, а в няй-добрия случай, караха Корса Б." и други подобни... :no:

Баш си е вярно това за духовите изпълнения.
Историята е страхотна :yes:
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от Мордехай » 16 Апр 2010, 12:22

Историята е много добра и по детски наивна. Но мисля, че пишещият я е доста млад. Едно време и аз пишех подобни и скоро ги четох, направи ми впечатление същото наивно детско мислене. Дано не го приемеш за обида. А относно момичето - двайсетгодишна с Х6 М - ебати гениялната бизнесменка трябва да е. За мен е ясно и никога не бих си помислил за подобни хора с подобни коли, че парите им не са изкарани с честен труд. А този форум е пълен с хора, получили куфарчета с пари или перящи пари или децата им или подобни. Повръща ми се от такива. И не ме пращайте в чужбина, щото съм си скъсал гъза от работа тук и съм дал доста на България, макар да ненавиждам голяма част от българите.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F25 2.0d

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от Niki__ » 16 Апр 2010, 13:38

Много добра история просто я изчетох на 1 дъх. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от ferdy » 16 Апр 2010, 23:11

Не е истина колко сте ограничени. Ако беше младеж на 20 с Х6, изразът е "тати му я е купил", а ако е девойка 100 % е духала на някой.

Богатите нямат ли дъщери, бе?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от saleen » 17 Апр 2010, 8:14

Някои хора си познаха типажите в историята и побързаха да се обидят. :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от ferdy » 18 Апр 2010, 22:39

А някои хора пак не уцелиха щатите. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от gregorian » 23 Апр 2010, 13:32

Ми, ако е кадърна ко праим? Едва ли автора има представа кои хора са кадърни и кои не. И, че не всеки богат в България е измамник и бля бля, но на нашия мързелив народ е по-лесно да кажем ууу той е мутра, бандит шото аз съм мързелив и тъп и вземам по 400 лева заплата

Едва ли има българин или поне не са много тези,които ще повярват,че щом караш скъпа кола или най-малкото разполагаш със повечко пари, имаш нещо в главата и си изкарваш "хляба" по честен път.Както каза колега,по-лесно е да кажеш тоя е мутра,бандит и т.н. и да беснееш като видиш S класа или Седмица, защото еди-кой си е по-добре от теб,а ти да нямаш акъл за 2 стотинки :kuku:

Историята е страхотна :yes:
По-добре най-бавното BMW,отколкото най-бързият Golf

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: София
Кара: 740 li

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от bg20010 » 23 Апр 2010, 14:09

TsvetanVR написа:Тъпо.... Най-вече заради следното изказване - "Иван си помисли, с какво това момиче беше заслужило да има BMW X6 M? Дали беше толкова кадърна или просто беше добра в духовите изпълнения? По-вероятно да е второто. Кадърните обикновено се возеха в градския транспорт, а в няй-добрия случай, караха Корса Б." и други подобни... :no:



За това съм съгласен,но като цяло момчето надобрява. :mhihi: :yes:

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Re: Олд скул ли, и аз не знам

Мнение от BMWPetar » 10 Май 2010, 21:55

SASquach написа:Готиното старо ченге с много опит и перфектно семейство, скъпите софийски к***и и тъпите мутри, пистолети и бял пах :kuku: бла бла бла...

Батееее, тука сме във форума на БМВ - място, където се обсъждат РЕАЛНИ неща, свързани с марката, не подобни посредствени глупости... Марш към ебане точка нет. Когато четях форума преди 4-5 години и в последствие се регистрирах, нямаше подобни измишльотини... появиха се скоро... Марш към ебане точка нет.


Ей..смешко... Когато напишеш нещо на поне една десета от нивото на този човек, тогава си позволявай да коментираш.
Иначе... Отново много добре написано... Наистина не е много реалистичен сюжета, но пък реалността е навсякъде около нас...можем да я гледаме винаги, когато пожелаем.
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook