Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 30.03.2010
Пол: Мъж

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от vanko_xe » 30 Мар 2010, 2:32

Мноо са смели тия с оризовото легенче

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 16.03.2006
Местоположение: Shumen

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от alter » 30 Мар 2010, 2:46

На видеото си вижда, че таксито просто си блееше по средата на двете ленти. Това ако не е предпоставка за ПТП.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от vicho » 30 Мар 2010, 3:09

alter написа:На видеото си вижда, че таксито просто си блееше по средата на двете ленти. Това ако не е предпоставка за ПТП.


Според теб, да караш между двете ленти със 110 км/ч на магистрала е по-опастно и създава по-голяма предпоставка за ПТП от това да караш с 240 км/ч (110 над ограничението) :paranoid: :kuku:

Вие нормални ли сте, какво ли :mhihi:

Стегнете се, малко :wave:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 8.10.2006

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от SASquach » 30 Мар 2010, 5:54

Не беше ли отдел Стрийтрейсинг закрит точно поради тази причина - за да се разграничи БМВ клубът от малоумните прояви на шепа дебили??? Някой да каже греша ли??? Това е абсолютна простотия... тея неща се правят ПРИ ЗОРИ... като няма движение... макар че и тогава има рискове, всичко се случва. За огромно всеобщо съжаление в скапаната ни държава няма условия за нашата страст, но какво по дяволите ти пречи бакшиша, със Фабията си 1.2 на газ... той толкова си може... той няма Хонда като твоята, дето вдига 240... на него му трябва повече време и място. Има неопитни шофьори, които сигурно биха се побъркали в подобна ситуация... Очевадно е че човека започна да изпреварва белия микробус по-рано... откъде да знае, че ти грам не мислиш и му налиташ с 200+ и след няколко секунди ще си му на задната броня... ПРОБЛЕМЪТ ПО ИЗПРЕВАРВАНЕТО Е ПРОБЛЕМ НА ИЗПРЕВАРВАЩИЯ - като е тръгнал, ще го изчакаш!!! И БМВ-то те би и ти продължаваш да натискаш. Абсолютна малоумщина. Пушел си цигара човека... а какво, по цял ден да гледа за идиоти в огледалото ли???
Вие не сте истински авто-фенове - истинският ентусиаст никому нищо не трябва да доказва, той знае какво харесва (задно, предно, четворно, обороти, нютони, японски, немски, италиянски, шведски, американси), знае машината му колко върви, в коя дисциплина е силен и в коя слаб - той просто обича колата, сама по-себе си и никакви БМВ-та или Хонди или Опели или Аудита или Мерцедеси не го интересуват колко повече вървят - той си е взел определена кола за да й се кефи и да я обича, не за да се състезава или да доказва как неговата малка бегачка е по-бърза от еди си кой по-скъп автомобил. Да се свериш веднъж, два, три пъти - ок, хубаво, разбери колко ти върви колата срещу основните й съперници, но това момче с Хондата... от доста време му следя глупостите... нещо не ме кефи неговият ентусиазъм. Дано да си намери майстора скоро... преди да напсува за нещо подобно някой примерен като мен, дето ще кара зад него колкото трябва, докато не спре за да му плесне един задвратник и не го попита: "Батка... кво праиме бе батка?" Знам, че дотегнах на много хора затова приключвам, но докато има такива абдали по пътищата, ще ме има и мен да проповядвам правилното шофиране.
make bitches make me sandwiches!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от bmw325tds » 30 Мар 2010, 10:59

На нашите магистрали ограничението е 130км/ч.
Карайте по правилата!
Тоя от клипчето със сивото BMW няма мозък.
Не карайте в аварийната лента, и не изпреварвайте от дясно!
Бакшиша от клипчето с нищо не нарушава ЗДП!

Един приятел ми каза: "То хубаво караш BMW, но нали знаеш, че 90% от притежателите на BMW развалят мнението за страхотната марка."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 30 Мар 2010, 16:00

Аз немога да разбера за какво обсъждате клипа,а не самата тема!Незнам някой от вас ходил ли е по чужбина,но аз съм ходил и там в лявата лента прелитат с доста повече от 240км/ч,огледалата за обратно виждане са за това да се гледа!

Точно в Германия преди около година загина една жена по този начин,не погледнала в огледалото като тръгнала да изпреварва,а като вече изпреварила и в този момент видяла бързо настигащия я Мерцедес,който намалил,но жената се стреснала и кривнала много рязко!От маневрата се поднесла и се ударила,след което по таван и...................(тя и децата и са мъртви) :( !


Сега всеки му се кара бързо,и когато всеки се съобразява с другия няма инциденти(или поне се намаляват драстично)!
С това си мнение не оправдавам по никакъв начин такова каране ОПАСНО Е,но никой няма да спре да кара така само защото е незаконно,това си е до човек! :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от bmw325tds » 30 Мар 2010, 16:36

Бимбо написа:Аз немога да разбера за какво обсъждате клипа,а не самата тема!Незнам някой от вас ходил ли е по чужбина,но аз съм ходил и там в лявата лента прелитат с доста повече от 240км/ч,огледалата за обратно виждане са за това да се гледа!

Точно в Германия преди около година загина една жена по този начин,не погледнала в огледалото като тръгнала да изпреварва,а като вече изпреварила и в този момент видяла бързо настигащия я Мерцедес,който намалил,но жената се стреснала и кривнала много рязко!От маневрата се поднесла и се ударила,след което по таван и...................(тя и децата и са мъртви) :( !


Сега всеки му се кара бързо,и когато всеки се съобразява с другия няма инциденти(или поне се намаляват драстично)!
С това си мнение не оправдавам по никакъв начин такова каране ОПАСНО Е,но никой няма да спре да кара така само защото е незаконно,това си е до човек! :yes:


В Германия нямат ограничение на магистралите. Знаеш ли колко ленти за движиние имат? При положение че в дясната лента се движи камион с 90км/ч, а аз карам с 130км/ч, повярвай ми че няма да се съобразя въобще с колко караш. Ако не си ми от ляво давам ляв мигач и изпреварвам.
Някои хора не се съобразват и си карат както искат. Ами има хора които не се съобразват с тях!
Много неща са незаконни, но ти едва ли си позволяваш да ги правиш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Делян » 30 Мар 2010, 19:41

Аз такива амсалаци дето много бързат си ги лекувам,като не им давам път.Как може аз да си карам примерно със 130 макс разрешената скорост,няккъв повярвал си мухал ще се засили с 200 и пред мен кола и аз да набивам спирачки до 80,да го пускам,ми изпреварвам си и после се дърпам в дясно.Пък като е много сербез,нека ми се забие отзад...

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от HeBePeH » 01 Апр 2010, 9:23

Добре де , момчето пусна тема , не да се хвали колко му върви е46-цата , нито да показва кой как кара по магистралата, нито иска да знае с колко се кара по магистрала , то е нормално , че всеки знае ограничението но едвали някой го спазва. Темата няма нищо общо с заключения раздел. А е пусната с една единнствена цел дасе разбере е46-цата с какъв мотор е последно :bchug:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 01 Апр 2010, 11:18

HeBePeH написа:Добре де , момчето пусна тема , не да се хвали колко му върви е46-цата , нито да показва кой как кара по магистралата, нито иска да знае с колко се кара по магистрала , то е нормално , че всеки знае ограничението но едвали някой го спазва. Темата няма нищо общо с заключения раздел. А е пусната с една единнствена цел дасе разбере е46-цата с какъв мотор е последно :bchug:



:yes: Мерси за пояснението!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от ивчо » 01 Апр 2010, 16:25

Потвърдената информация е че колата си е 2,0-ка!
Говорих с Наско и той ми каза 2-3 истини и защо Maxo се е заблудил!
Така че Е46-та си е М52B20 :)
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от \MITETO\ DSB » 01 Апр 2010, 18:01

В Германия нямат ограничение на магистралите. Знаеш ли колко ленти за движиние имат? При положение че в дясната лента се движи камион с 90км/ч, а аз карам с 130км/ч, повярвай ми че няма да се съобразя въобще с колко караш. Ако не си ми от ляво давам ляв мигач и изпреварвам.
Някои хора не се съобразват и си карат както искат. Ами има хора които не се съобразват с тях!
Много неща са незаконни, но ти едва ли си позволяваш да ги правиш.


В Германия само една единствена магистрала няма ограничение на скороста другите имат.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от slav4o1 » 01 Апр 2010, 18:18

Нямат има знак препоръчителна скорост 130 май беше не ограничителна :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 16.03.2006
Местоположение: Shumen

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от alter » 02 Апр 2010, 22:24

Има участъци на аутабана в Дойчланд където скоростта е отраничена на 120, всички останали участъци можеш колкото си искаш да караш, стига по някакъв начин да не застрашаваш останалите участници в движението.
Този с таксито отделно и мигач не даваше, колегата дето казва че той не е в нарушение да си припомни закона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от vicho » 03 Апр 2010, 1:45

alter написа:Има участъци на аутабана в Дойчланд където скоростта е отраничена на 120, всички останали участъци можеш колкото си искаш да караш, стига по някакъв начин да не застрашаваш останалите участници в движението.
Този с таксито отделно и мигач не даваше, колегата дето казва че той не е в нарушение да си припомни закона.


има някой, който трябва да си припомни закона, ама не съм аз :mhihi: :wave: :yes:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook