Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 28 Мар 2010, 1:14

Направихме сбирка и се дърпахме(в общи линий)и след като паднах от една доста напомпана Алфа(156 2.4jtd 150к.с 2003г+чип,филтри,и т.н)ми предложиха да се замервам с едно БМВ(сива Е46-ца)320-ка кара я един Наско(пичага пада си по гонки знам го от много време),та дърпах ме се и абсолютен кантар до 190км/ч и после дърпам(постепенно)!Мина се време и се загледах в този клип
http://www.youtube.com/watch?v=ee16U6Cy_7w (това БМВ-което задминава Рибата е колата за която говоря) и си викам бе тази кола ми е адски позната хахахахахахаха :mhihi: и пращам лично на Рибата(след тези писания от негова страна и от на Maxo в посочения от мен ФОРУМ) http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=77149 по надолу ще разберете за какво говоря "твърдо 328"


Рибата ми връща следното лично-"Хаха .... то е ... ,а знаеш ли ,че е 328" и си викам ебати хахахаххахаха :mhihi: :mhihi: :mhihi: стана ми готино,не задруго а просто за това,че съм се замервал с 328(като никой не знае колко газ е давал и изобщо давал ли е докато се е замервал с мен :driving: ),но фактите са налице!



Един приятел ми праща снимка на 2-БМВ-та и същата УЖ 328 седи отляво и му викам-

"Бе колата която седи отляво с какъв двигател е..........?"
И той вика
"Ми доколкото знам 328"(момчето си няма и напредстава за какво го питам и не е в течение за какво става въпрос)!



Обаче едни други викат,че колата си била 320и ма си вървяла прилично за Е46!Във форума има колеги които доста добре познават колата ми и знаят колко върви(според мен е далеч по-бавна от 328 независимо в кое купе)и не си правя никакви надежди,че колата ми върви кантар с 328 или повече от 328,просто ми стана интересно и реших да ви споделя :yes:
!


Дано темата да е за този подраздел и да разбулим мистерията :mhihi: ,че ми стана интересно кой ме прави на глупак в добрия смисъл на думата разбира се!Ако някой знае за какво става въпрос да драсне 2-реда!


Поздрави и се надявам да стане интересна тема! :D


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от dimithur » 28 Мар 2010, 18:27



:OT:

Браво на колегата с е46цата , че кара в аварайната с 200 + :clap: Браво и на малоумниците с хондата, как хубаво щяха да се натресат в бакшиша :clap:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от BiTurbo » 29 Мар 2010, 9:47

браво и за темата :mhihi:

аз лично нищо не разбрах............ прозвуча ми като> ония пичове с 320ката казват, че тия 2мата и оня 3тия са били с 328 ама Гошо вратарчето и рибата не знаели изобщо за кво става въпрос :mhihi: .........аа кажи са........ да си беше дал поне малко зор да я напишеш като хората историята....
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от ивчо » 29 Мар 2010, 14:26

Е той Наско ми е съквартирант ...
Ще му дръпна едно конско довечера :dummy:
Вика 230-40 били дигнали ...
Иначе тоз с таксито е потенциален причинител на катастрофи!
Без причина си кара на средата .... :dummy: :dummy: :dummy: :dummy: :dummy:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от dimithur » 29 Мар 2010, 14:51

ивчо написа:Без причина си кара на средата .... :dummy: :dummy: :dummy: :dummy: :dummy:


Ами не мисля, човека просто тръгваше да изпревара от рано, с разрешените 130-140 на магистралата. Да не е врачка, че да знае с колко са се насветкали малоумниците зад него. :bang:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Мар 2010, 14:56

dimithur написа:
ивчо написа:Без причина си кара на средата .... :dummy: :dummy: :dummy: :dummy: :dummy:


Ами не мисля, човека просто тръгваше да изпревара от рано, с разрешените 130-140 на магистралата. Да не е врачка, че да знае с колко са се насветкали малоумниците зад него. :bang:

Е те на магистрала са разрешени 120 ама айде за 10-20км проблем няма да правим,да не говорим,че той е длъжен да изчака да мине хондата и тогава да предприеме изпреварвне.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от ивчо » 29 Мар 2010, 15:02

dimithur написа:
ивчо написа:Без причина си кара на средата .... :dummy: :dummy: :dummy: :dummy: :dummy:


Ами не мисля, човека просто тръгваше да изпревара от рано, с разрешените 130-140 на магистралата. Да не е врачка, че да знае с колко са се насветкали малоумниците зад него. :bang:

Кажи ми че и ти правиш така .... :shock:
Тез огледала за какво ги ползвате!?
Не че съм голем рацер или нещо такова,напротив,ама знаеш ли ко ще стане като те думне един като този с хондата,докато си караш със 120 ... Всите ще ви опяват по новините,така беше станало и със 7-цата по Тракия,дето е летяла със 250++++,Хасан не е гледал и резултата е трупове!
Въобще не мислите с тез глави,като иска да си карат,да летят все си ми е тая,ама ако ще правя нещо или ще изпреварвам,първо гледам дали няма някое НЛО зад мене,а и като знам как се избиват да си купуват накладките за 30 лева,и през ум ми не минава да засека някой ...
Айде със здраве,и нищо лично! :) :bchug:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

селянина с колелото
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 14.08.2006
Местоположение: В колата Град: Враца/София
Пол: Мъж
Кара: тролей
Мечтае да кара: влак

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от b0k0 » 29 Мар 2010, 15:05

LiTtLeRoCk написа:Е те на магистрала са разрешени 120 ама айде за 10-20км проблем няма да правим,да не говорим,че той е длъжен да изчака да мине хондата и тогава да предприеме изпреварвне.
Прочети си закона за движение по пътищата отново и ще откриеш, че е 130км/ч по магистрала :mhihi:
02' BMW E39 530d
96' BMW E36 316i coupe
95' Mercedes-Benz W202 C220
94' LADA 2104 (Червения лебед)
93' BMW E36 316i
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение БМВ във Facebook | www.kUkUrUkU.eU

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от HeBePeH » 29 Мар 2010, 15:16

Ники аз горе доло следя темата в другия форум (тунинг.бг)Та е46-ца е тази която си се дръпнал когато си мислел , че ти се е запушила колата и когато си се пуснал с Ролвъра нали.
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от dimithur » 29 Мар 2010, 19:20

ивчо написа:Кажи ми че и ти правиш така .... :shock:
Тез огледала за какво ги ползвате!?
Не че съм голем рацер или нещо такова,напротив,ама знаеш ли ко ще стане като те думне един като този с хондата,докато си караш със 120 ... Всите ще ви опяват по новините,така беше станало и със 7-цата по Тракия,дето е летяла със 250++++,Хасан не е гледал и резултата е трупове!
Въобще не мислите с тез глави,като иска да си карат,да летят все си ми е тая,ама ако ще правя нещо или ще изпреварвам,първо гледам дали няма някое НЛО зад мене,а и като знам как се избиват да си купуват накладките за 30 лева,и през ум ми не минава да засека някой ...
Айде със здраве,и нищо лично! :) :bchug:


Ами не , не правя ;) Първо избягвам да се вра много в лявата лента и да се задържам там повече, отколкото е необходимо, точно е заради такива хонда рацери ;) И ми се е случвало да ми изникват пак отзад, колкото и да съм гледал огледалата ;) Примерно на завои, каква видимост имаш назад ? Не е много голяма и няма как да видиш летящия малоумник ;)
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Toneloker » 29 Мар 2010, 19:46

HeBePeH написа:Ники аз горе доло следя темата в другия форум (тунинг.бг)Та е46-ца е тази която си се дръпнал когато си мислел , че ти се е запушила колата и когато си се пуснал с Ролвъра нали.



Ти уби и малката яснота в тази тема. :shock:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от kronos » 29 Мар 2010, 20:23

Няма как 320и да върви повече или на равно с 328. Щом падаш от Алфа 2.4, пък знам кви са изсипани даже и със чип, просто няма как да биеш 328.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 29 Мар 2010, 23:38

kronos написа:Няма как 320и да върви повече или на равно с 328. Щом падаш от Алфа 2.4, пък знам кви са изсипани даже и със чип, просто няма как да биеш 328.




Аз съм бил доста Алфи(2.4jtd,1.8t-spark,2.0t-spark,1.9jtd и т.н)с чипове и без,просто тази е много добре направена и настроена и е нвия мотор(150к.с)и е около 50кг по-лека,с чип от Екстреем тунинг(по-точно Бобо я е човъркал),и ми е малко трудно даа бия кола с 340Нм и 150к.с на колелата http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=46122 (като е имало проблем с колата)след като я оправят очакват около 160к.с на колелата! :yes: Относно неяснотата по темата,мой познати ми казват едно,съвсем други хора друго,исках просто ако някой е запознат да драсне два реда!
За колегата който тотално се обърка,в тунинг форума си оговарям замервания,и затова приятелчето ми ме пита за това което си мисли ли става въпрос(въпросното замерване с Роувъра и 320/28-цата)!Извинявам се ако темата е тъпа и неразбираема!
Според мен колата ми върви прилично за 20-ка,а при въпросното замерване се беше спънала по моя грешка(прекалих с добавките и Nitro Power-а)!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Мар 2010, 23:41

b0k0 написа:
LiTtLeRoCk написа:Е те на магистрала са разрешени 120 ама айде за 10-20км проблем няма да правим,да не говорим,че той е длъжен да изчака да мине хондата и тогава да предприеме изпреварвне.
Прочети си закона за движение по пътищата отново и ще откриеш, че е 130км/ч по магистрала :mhihi:

Може и да са го променили когато вземах книжка си беше 120км,не ми се налагало скоро да го чета,и не е лошо като идея.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от vicho » 30 Мар 2010, 0:00

b0k0 написа:
LiTtLeRoCk написа:Е те на магистрала са разрешени 120 ама айде за 10-20км проблем няма да правим,да не говорим,че той е длъжен да изчака да мине хондата и тогава да предприеме изпреварвне.
Прочети си закона за движение по пътищата отново и ще откриеш, че е 130км/ч по магистрала :mhihi:


защо трябва да се чете такава "ненужна" книжка :bowdown: :mhihi:

колкото до гонката на магистралата, хич не искам да коментирам, абсолютно самоубийство, че и с 3ма в колата :kuku: :paranoid:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook