Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 03 Апр 2010, 19:00

ивчо написа:Потвърдената информация е че колата си е 2,0-ка!
Говорих с Наско и той ми каза 2-3 истини и защо Maxo се е заблудил!
Така че Е46-та си е М52B20 :)



Ок така да бъде! :yes: Благодаря за това,че си попитал и за отговора! :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Бимбо » 03 Апр 2010, 23:12

Замервах се в Овердрайв колко съм на колелата и показа 133.33к.с(момчето каза около 168к.с на валовете като се сметнат загубите и смотания диф)!Ако колата на Наско е сток 20-ка значи си върви доста прилично!(При замерването с неговата 20-ка моята колата беше запушена заради прекаляването от моя страна с добавките)!В момента колата и при дино теста колата работеше супер и всичко беше наред!Загубите в запушването бяха:
30км/ч-140км/ч-1.087сек (загуба на ускорението сравнено с дино теста)
140км/ч-190км/ч-0.753сек(загуба на ускорението сравнено с дино теста)
190км/ч-230км/ч-0.572сек(загуба на ускорението сравнено с дино теста)

Ето и резултатите от дино стенда. :yes:
http://vbox7.com/play:82f7281b
http://vbox7.com/play:bc33ef41
http://vbox7.com/play:938b179d -този резултат е по-слаб защото задържах до 6500об/мин(а постигам максимална мощност на 6150об/мин)


Поздрави!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от uCnaHeTcA » 04 Апр 2010, 1:34

1во... Бързо да се разучи какво е бутано по тая 20ска, за която Бимбо пита, че 100% не е сток, ако вЕрно е 20ска... :mhihi:
2ро... Отново поздравление на Бимбо за добрите резултати :yes:
3то... Относно клипа, за който се изписа 3 страници и въпросния бакшиш... Много критици, много нещо... Ясно се видя на клипа, че бакшиша нямаше голямото намерение да изпреварва буса, а просто си кибичеше м/у двете ленти... Ако искаше да изпреварва щеше да си мине в лявата, ма си седеше точно по средата... И чак като хондата му се заби зад гъза се сети да се дръпне... Ей такива много ги обичам, като ми киснат м/у 2те ленти... :dummy: Път нямат ли да си гледат или к'во...Странични огледала ли нямат...Кат ще кара, да кара, кат ще спи, да отбива и тва е... И много моля следващия, който ще ме контрира и ще ми изнася лекция с колко трябва да се движи по магистралата, да не се хаби :mhihi: нЕма смисъл :mhihi: :winky: Живи и здрави и все така в ограничението да си карате, ама поне 50% от хората, които все критикуват за скоростта и те да я спазваха, щеше да е много добре, ма както се казва... А дано, ама надали :mhihi: :bchug:
4то... И все пак... Христос Воскресе :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от ивчо » 06 Апр 2010, 13:58

Ми те и тез от Хондата са виновни ....
Ти не виж че са пишлемета на по 15 години!
Клаксон да му пускал!??!!?! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Амън и от такива шофери,не иска да оневинявам бакшиша,ама ти като знаеш че върчиш с 200+ гледай малко по-напред,
прецени го че е идиот тоя,помисли малко че таз Хонда е 200 кила със се тез вътре,и малко на спиране е интересно ... таа ми направи впечатление,че не му светна с фаровете,което определено щеше да му привлече вниманието доста по-рано!
Наско обаче упорито крие ко е магарено по 16-ката :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ама ще пусна една муха,да видим ко ще избръмка :mhihi: :mhihi: :mrgreen:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 1.12.2007

Re: Не мога да разбера какъв мотор е БМВ-то!

Мнение от Onqka » 10 Апр 2010, 19:05

ивчо написа:Ми те и тез от Хондата са виновни ....
Ти не виж че са пишлемета на по 15 години!
Клаксон да му пускал!??!!?! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Амън и от такива шофери,не иска да оневинявам бакшиша,ама ти като знаеш че върчиш с 200+ гледай малко по-напред,
прецени го че е идиот тоя,помисли малко че таз Хонда е 200 кила със се тез вътре,и малко на спиране е интересно ... таа ми направи впечатление,че не му светна с фаровете,което определено щеше да му привлече вниманието доста по-рано!
Наско обаче упорито крие ко е магарено по 16-ката :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ама ще пусна една муха,да видим ко ще избръмка :mhihi: :mhihi: :mrgreen:

Ако не чуваш му щрака с фаровете от 100м,ама нъцки бакшиш,бате.То че тия в хондата се напъват из трафика,ама кажете ми кой не го е правил?!Сега да не вземете да ми обяснявате как карате с по 110-20 на магистралата :lol: Ама все пак,всеки бакшиш е виновен.Те не са хора просто.Пресен случай от зимата.Един таксиджия ме вижда в огледалото вечерта как си влизам с вратите на един завой(да подчертая,в малките часове,без трафик и т.н.) и реши мамния да набие некви спирачки на заснежеия път,да отвори прозореца и да почне да ми ръкомаха колко съм бил луд :kuku: :lol: :mhihi:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook