Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Случки на пътя

Мнение от DanielzZz » 23 Юни 2010, 12:29

По-добре да не оцелееш...
М-у другото един приятел се вряза в стълб с 20 с една баничарка и двигателя влезе при него БУКВАЛНО.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Случки на пътя

Мнение от lowrider » 25 Юни 2010, 9:59

Със 150 на мокро... тоя не е за бой, ами за е*ане...
Те с над 100 6ци, 7ци и S-класи се въртят като пумпали на мокро, а какво остава за ниско бюджетни кенефи, ако ще и с чисто нови гуми. Но вина имат според мен и инструкторите. Тоя вече няма да кара така на мокро, но късно...
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Случки на пътя

Мнение от bmw325tds » 25 Юни 2010, 13:21

lowrider написа:Със 150 на мокро... тоя не е за бой, ами за е*ане...
Те с над 100 6ци, 7ци и S-класи се въртят като пумпали на мокро, а какво остава за ниско бюджетни кенефи, ако ще и с чисто нови гуми. Но вина имат според мен и инструкторите. Тоя вече няма да кара така на мокро, но късно...


Да, инструкторите...
Аз като карах шофьорския курс се случи следното:
Карам с 40км/ч зимата на сняг и трябва на следващия светофар да завия на дясно. Карам и гледам как секундите намаляват, давам газ, наближавам завоя, намалявам и на оранжево завивам на дясно. Изведнъж задницат на Golf II тръгва да ме изпреварва, аз навивам волана на ляво и давам газ. Едвам изправих колата и спрях по средата на платното. Инструктора ми вика: така на оранжево няма да се учиш да минаваш. Аз му отговарям, че карах бавно в завоя. А той: "Другия път като си сам и с книжка, ще караш по-бързо и без да ти опъна ръчната ще се завъртиш и удариш някого. Не очакваше да се завъртиш нали?"
Аз гледам и се пуля. Инструктора верно ми дръпнал ръчната в завоя.
Имаше и други изпълнения с тоя инструктор, но всичко беше за добро.
После нека ми разправят, че на курса нищо не се учило. Учи се, даже и полигоните трябва да върнат и нощното шофиране и извънградското. Става на въпрос за човешките животи в крайна сметка.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Случки на пътя

Мнение от SKISA » 26 Юни 2010, 15:06

тия па мноу обидчиви.....!!!
заобикалям пловдив откъм хасково и минавам на моста над магистралата! от далече ми светнаха за куки,антирадара работи ма си трае,намалявам чинно,гледам на слизането синьо-бялото БМВ...! и наближавам аз и ...земи таа палка! спирам!.....:
-добър диьен!
-добър ден!
-знайти ли за какво ви спирами!?
-не. не знам!
-долу прьиеди моста задминахтьие!!
викам:
-не съм задминал,коли излизаха от път без предимство и се показаха и просто ги заобиколих!
-ньие! задминахти!
-ма не съм задминавал,заобиколих им носовете ,щото се беха подали.
-ако карахтьие бавно щяхтьие да можитье да намалитиье!
-ма що да намалям -аз съм на път с предимство!?
-ън како ми са праити ,чье ние разбирати!?!?илати сига да видим како ша праим...!!!
отиам аз и виждам ,че нема да се размине и викам:
-дайте да почерпа и да бягам!
-ма нидейти така.... !
-е аре са ! да остаа да се почерпите и да бягам!
........
-върви ли туй!?!? и сочи тюрана.
-тцъ! не върви! вашто по-върви! и соча 330-ката Х-ова!
бъркам аз да остаа ,ма нъцки! само 2х2лв -останалото по 50 и по 100! викам-баси! ...ма сгънах 4те лв и ги мушнах у вратата ,оня ми даде документите и тръгвам към турандота....! и в тоа момент се оказва ,че чингьето много бързо е развило фунийката и е видяло омразните 2х2 и излита от баварката и дотичва в слонски тръс и вика:
-чакайти!
чакам аз.....
-взимьети си парити и си купьиети кафие!

зимам аз,врътвам се и си се качвам в турандота и чао.....!
обидих ги един вид ,ма кво да напраа като нямах дребни.....!
та да знаете ,че на 4лв не кълват ,ма и акт немаше! а се бех приготвил с айфончето ако почне разправия да напраа едно прекрасно клипче за господари на ефира.......и те така!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Случки на пътя

Мнение от Нено Б. » 26 Юни 2010, 22:30

Skisa, след гласна не се пише "ь". Кво толкова натъртваш, че говорят на меко...
rwd фен


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Случки на пътя

Мнение от SKISA » 26 Юни 2010, 22:37

Нено Б. написа:Skisa, след гласна не се пише "ь". Кво толкова натъртваш, че говорят на меко...

що да не натъртвам...!? беше ми смешно. и се опитвам да го предам ,,а нямам запис,така че го предавам да ме разберат. виж как си ме разбрал ,че обяснявам за миьекото....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Случки на пътя

Мнение от vlad0 » 28 Юни 2010, 12:59

не работеше светофара и се движа в час пик зверски задръствания/преди 1-2г./ и колите пъплим бавно, защото влизат коли които са без предимство и ги пускаме и идва моя ред да премина с колата кръстовището, обаче нервните пешеходци тръгнаха рязко и аз спрях при което след 4-5 секунди нпкой ме удари отзад ...

Лек удар в задръстване...

Слизам да видя и щети минимални. В един голф 3ка седи някаква кака. Отивам и я питам културно: "добре ли сте? Всичко наред ли е?"
Тая в първия момент седи и ме гледа празно няколко секунди и аз пак: "добре ли сте?" и тя: да, добре съм!
Аз и казах дай да отбием встрани да не пречим. Тя през цялото време си седи в колата. Както казвам това с отбиването и се обръщам да отивам към моята кола и оттам тая почва да вика от прозореца:

"Абе кво ми спираш тук бе? Ти луд ли си ?...." Аз само се обърнах и още спокойно я попитах: "Ти караш ли ми се? Нещо ми викаш или така ми се струва"

Идеята е: Виновна е отвсякъде, слизам да видя как е все пак ПТП, колкото и да е малко може да има нещо и в следващия момент решава незнайно за мен защо, че нещо ще ме ебава ...

Отбиваме и слиза и ми разправя -аз имам каско ти имаш каско давай да си ходим?! И аз и казах, че това, че имам каско нея не я интересува, защото не може да ми плати времето което ще вися по застрахователи, бояджии и т.нат.

Наглеци много!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: си бмв
Мечтае да кара: на празен резервоар

Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от speedfreak__ » 30 Юни 2010, 13:34

Снощи с приятели отидохме извън града до едно място да подрифтим, наблизо имаше няколко къщи и явно от мощният звук на мотора и вакумен катализатор + спортното гърне което ръмжи и гърми на секи 5 хил обороти, от шума е явно са се събудили живущите, 5 минути след това виждам в далечината фарове и някаква кола се задава към нас, и ние викаме айде ще си ходим, Тръгваме ние и въпросната кола спира и ни запушва пътя, видях я отблизо беше черно Ауди А6 от новите, ние си викаме не е добре положението - задна, обръщаме газ и по другия прашен път. Аудито тръгва след нас, признавам поизплашихме се и настъпах колата почти до долу, аудито също набра скорост, но аз не го пуснах, карах на зиг заг, но той и да искаше не можеше да мине пред мен, и така след 3-4км гонене и много неуспешни опити да ме изпревари не успя, и така бандитите се отказаха и си поеха по пътя.

Случката е реална без капка преувеличение, дано ви хареса.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от vicho » 30 Юни 2010, 15:29

отървали сте по няколко шамара, радвайте се :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от Toneloker » 03 Юли 2010, 11:51

Ако аз бях в аудито така хубаво щях да те блъсна. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: си бмв
Мечтае да кара: на празен резервоар

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от speedfreak__ » 03 Юли 2010, 19:49

Toneloker написа:Ако аз бях в аудито така хубаво щях да те блъсна. :mhihi:

Ти ако беше аудито нямаш толкоз повер за блъскане :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от Радо69 » 03 Юли 2010, 22:13

Изкарали сте късмет колега.. :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от Toneloker » 05 Юли 2010, 9:38

30-ката е бегачка. :mhihi: :ahah:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от bmw325tds » 05 Юли 2010, 10:41

speedfreak__ написа:...

Незнам къде и колко сте дрифтили, Но знайте че винаги ще се намери един малко по голям/силен от вас и ще има ядове.
Радвайте се, че не са стреляли по вас. Радвайте се че на са ви блъснали.
Карайте внимателно и умната, утре няма да се измъкнете...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 7er E38 740iA 4,4l., '99, 286h.p.
Мечтае да кара: M5 400h.p.+ / 500 h.p.+
Детайли за колата: V8, S EDC, ASC, TV/Navi 4:9, 17" 245/55/17...много хубави неща...

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от yuliancho » 05 Юли 2010, 13:33

Крайно време е, да надживеете тия изпълнения или дотогава избирайте по-умно къде да го правите. Там където аз живея, също идват момчета с Е30ки и всякакви други, даже и разно кочини разпаднали се и газ до дупка. Винаги са спирали навреме, преди аз да загубя търпение, щото начини 100 да им направиш мръсно. Бях виждал преди време как един полудял от гадното каране на един кадет с "цигански" ремус, го изчака докато се задаваше по улицата и бутна пред него кофа за боклук от тези големите на колела...удара беше впечатляващ, направо хетрик за кофата - кадета се разгради отпред. Така че, разбирам че сте фенове, радвате се на Е30, и аз съм се радвал когато имах такава преди 8-9 години, НО мислете повече за да нямате сериозни ядове. По конкретния случай, наистина са прави колегите, със сигурност такъв бой щяхте да ядете за няма нищо, а недай си Боже бяхте ударили и аудито.... :bang:
Бъди възторжен идеалист, смел до безумство, влюбен в България до фанатизъм, честен до самопожертвуване[album][/album]

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook