БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 21.12.2007
Местоположение: Варна

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от kusho » 30 Май 2010, 17:09

the_matrix написа:Наистина ли вярвате в добрия и лошия късмет.
Моята баба едно време казваше: -Късмета - както си го накъсметиш.

Един колега тъкмо си купи кола, изкарвая от авто къщата и спира веднага пред нея за да изчака баща си, който е от другата страна на пътя. Спира на чакъла, не е на плътното, излиза да махне на баща си и.....един автобус на градския транспорт минава през колата. 2 минути след покупката колата е хармоника.
По-късно същата кола я откраднаха. Става дума за фиат уно.Кой краде уно? Ма на късмет. Откриха я оглозгана. Колегата хвърли сума си пари да я оборудва. Накрая я подари.
Имам още много истории, където отговора може да бъде само един-късмет.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от paneca » 19 Сеп 2010, 13:22

Е хора.Преди няколко дни се разделих с колата.Продадох я за 1000лв.
Мислех отново да си я стягам,но мерака към тази кола ме беше напуснал.И така кола която купих за 5000лв и след 4 години употреба ми бе стъпила на около 10000лв сега я подарих за тази смешна сума.
Ами така е живота си е такъв.
Сега обаче съм пред дилема.Мисля скоро време да си взема кола.
Чудя се каква.Няколко идеи ми се въртят в ума и ще помоля за съвет.
Една от идеите е Е36 - но този път мисля да търся точно това което искам да имам - черно или сиво купе със шест цилиндъра и работещо парно задължително :mhihi:
Другото моето бих искал е Е46 - без значение от каросерията само да не е компакт и макс 2.2 170коня
и третото което ми се върти в главата е някое Е30 купе с тройния стоп и хубав мотор под капака.
Просто немога да се реша.
В един момент ми идват мисли как пътувам примерно към морето или към някоя отдалечен точка със Е46,глася си градосите на климатроника,кефя се на возията и тишината в колата,но в следващия момент си представям как катеря заснежената узана с някоя Е30-ка и умирам от кеф.
А Е36 е просто компромистния варянт в който имам по малко и от двете.Но като се сетя за увисналите кори и теча в хидравликата и ми се зима тока.Но може пък да случа на добро Е36 не се знае.
Та наистина немога да реша.Варятна,който най-ме устройва е Е46 + Е30.Но немога да си го позволя.
Дайте съвет като се има в предвид че не бързам с покупката и така.В момента имам други неща на главата.Правя ремонт удома и в този момент за кола немога да мисля.
Благодаря!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 591
Регистриран на: 2.04.2010
Пол: Мъж
Кара: E30- 324 D, E30-318 i
Мечтае да кара: Автентична "М"-ка на верния модел.

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Stoqnov_ » 11 Окт 2010, 12:23

Колега, съжалявам за кофти късмета... След всичко преживяно отново ще купуваш БМВ?? И то Е36..?.. Честно, не те разбирам.... Както казва съседът ми- " Ако съм ти жена, отдаааавна щях да те напусна, твоята акъл няма, че седи при тебе". Не му се сърдя де, аз си знам що го казва. Ти си слезващият мазохист май... Или си земи петица, или Е30. Друго БМВ няма. Поне за мен. Сега карам 34-ка, но видя ли се с малко пари- пак 30-ка :D .. И тоя път май ще ме остави наистина :D И НИКАКВО 36 :evil:
С времето се уверих, че ако искаш БМВ-то ти да върви.., трябва да си го направиш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от JOGI » 13 Окт 2010, 16:02

аз пък как съм се прекарал с тая е36 `91 без никви проблеми откак е в бг 4г.. отделно кори, плат, таван сичко стегнато, ориджинал... ръжда няма никъде.. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от klintan66 » 13 Окт 2010, 16:51

Offline
paneca по- откровен човек от теб не съм срещал .

Карай бавно и иди запали една свещ в църква .
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Boyadjiev » 14 Окт 2010, 10:06

JOGI написа:аз пък как съм се прекарал с тая е36 `91 без никви проблеми откак е в бг 4г.. отделно кори, плат, таван сичко стегнато, ориджинал... ръжда няма никъде.. :dunno:

:yes: :yes: :yes: That's what we r talking about :yes: :yes: :yes:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Maxmadness » 15 Окт 2010, 23:25

Мен ако питаш приятел Е46 дизел и си свиркай към морето ;)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от ogata » 16 Окт 2010, 0:44

Зависи какво търсиш в колата :!:

Комфорт, лукс, гъзария - e46
Дрифт - е30
Недозавиване - е36 :mhihi:

Вземи си това което ти е най-най-най-присърце. И не бързай, изчакай, докато я намериш .. докосни я рано сутрин когато росата/скрежта е покрила нежно загладената и ламарина, погали я по волана,отпусни се в обятията на сатенено гладката и тапицерия, слей се с нея ... чакай, че много стана лиричното отклонения, но мисля че хвана идеята :ok:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 691
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше 325tds
Мечтае да кара: e46 330xd

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Coulthard » 16 Окт 2010, 11:47

недозавиване и Е36 - how interesting :)
paneca - дай боже някой хубава Е30 да ти гали окото всяка сутрин пред вас и да счупиш каръка, евала за ентусиазма
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от hell's angel » 17 Окт 2010, 1:53

Взимай го Бавареца, като ти легне на сърцето. И тоя път като се качиш вътре за сефте, караш я на прав и равен участък от пътя и както казваше един колега от тук навремето " и показваш кой е шефа " да не ти се дърпа като зелената мамба :D
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от boris_m » 20 Окт 2010, 13:03

Честно си казвам - не съм и подозирал, че е възможно такова нещо. Направо ме потресе тази история и Слава Богу колега, че явно имаш и чувство за хумор. Аз не знам на твое място как бих издържал подобно нещо! Поздравления за стоицизма и упоритостта!
Що се касае до избора ти в момента, съм съгласен с всички, които казват просто да 'почувстваш' че това е твоята кола...

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от boksioraE39 » 27 Окт 2010, 9:01

То повечето Е30ки са изгнили такаче стига глупости..
Събери парички и си вземи Е46 320d 150hp и не прави повече компромиси с колите си.
За мен да слезеш от Е36 (не че е кой знае к'во) и да се върнеш на Е30 е пълна безмислица пак зависи от Е30ката но като се има предвид в БГ повечето какви са и тези в мобиле по-скоро са за Вторични суровини защото повечето от този модел и може би 70% от тези в форума имат само една емблема и до там.. Никой не искам да засегна просто съм реалист.
Аз имах два броя Е36 (318is,320i) едната 94,другата 95 и не съм абсолютно никакви ядове а бая зор са видяли.. Другия вариант е Е34 вярна и сигурна кола (не можах да я строша толкова време и е от малкото ми коли който продадох на истинска печалба :mhihi: )
Успех! :yes:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook