Една малоумна случка по пътищата в СФ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Fear » 21 Фев 2010, 19:40

Spoony написа:
chl написа:[ Ако някой реши и с 5км/ч може да си кара, тва си е негова работа, заобикаляш го, трайш си и тва е... освен ако няма ограничение за минимална скорост.


Не и според ЗДП (ако изобщо някой го спазва):

Чл. 22. (1) Водачът на пътно превозно средство не трябва да се движи без основателна причина с твърде ниска скорост, когато по този начин пречи на движението на другите пътни превозни средства.

Наличието на кратери 3х2м. и с дълбочина 20см., стърчащи/хлътнали 10см. трамвайни релси или шахти или липса на капаци на последните, "легнали полицаи" с височина 25см., просто засипани изкопни работи, достойни за марсиански пейзаж и т.н., са достатъчно основателни причини според мен! :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от M2PR » 22 Фев 2010, 0:19

radio_manbg написа:П.П.
Едно лирическо отклонение.
Едно че не подхожда на жена да се държи по този агресивен начин, но това което повече ме фрапира е че говори за адекватност а въобще не съзнава че да си адекватен на пътя означава да се съобразяваш и ако това не е според твоите разбирания то мястото ти не е на пътя. Защото да смяташ че всички са длъжни да си трошат колите само защото ти го правиш не е просто егоизъм ами граничи с ...... и ако някой друг дава пари за ремонт на твоята кола то при останалите не е така. Когато разбереш тези неща ще се научиш какво е съобразяване и няма да храниш хората които намаляват та дори спират било заради дупки било заради животинки или защото им е прилошало примерно !


Едно лирическо отклонение - вместо да ми развиваш теории, че се държа по "агресивен начин" и това какво съзнавам и какво не - ще те помоля, следващият път когато решиш да ме цитираш и да ми даваш съвети, поне да си си направил най-малкото труда да прочетеш всичките ми мнения по въпросната тема. Защото и ти, както другите колеги, тактино пропускате по-съществените писания а директно се вкопчвате за това как съм хранела всичките хубостници ;)

Горното важи и за двамата професори ivo098 и chl

Koko Loko написа:П.П. Малко настроение без никакви лоши помисли :mhihi: :mhihi: :mhihi: Не Ви ли се струва, че има :angel: някякви искри между Pitbull_Germany и M2PR ??? Аз лично неразбрах, кой кого ще скъса????? Става въпрос на права и на слалом :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Повече няма да пиша тук и с Бога напред :wave:


:mhihi: :mhihi: :mhihi: той на слалом няма шансове, а аз - на права, сега изясни ли ти се :mhihi:
И м-удругото прав си - изказването на иво098 наистина беше най-малкото не на място :lol:


Fear написа:
Spoony написа:
chl написа: Ако някой реши и с 5км/ч може да си кара, тва си е негова работа, заобикаляш го, трайш си и тва е... освен ако няма ограничение за минимална скорост.


Не и според ЗДП (ако изобщо някой го спазва):

Чл. 22. (1) Водачът на пътно превозно средство не трябва да се движи без основателна причина с твърде ниска скорост, когато по този начин пречи на движението на другите пътни превозни средства.

Наличието на кратери 3х2м. и с дълбочина 20см., стърчащи/хлътнали 10см. трамвайни релси или шахти или липса на капаци на последните, "легнали полицаи" с височина 25см., просто засипани изкопни работи, достойни за марсиански пейзаж и т.н., са достатъчно основателни причини според мен! :roll:



Абе мой човек, я ходи покарай във Варна сега, а после ми се обяснявай за дупките тука ;)
А конкретно в случая говорим за релсите и дупките около тях на Борис и Околовръстното, та ако искаш ходи ги премери с една линийка и пробвай пак да ми обясняваш, че са 3х2
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Fear » 22 Фев 2010, 9:21

M2PR написа:Абе мой човек, я ходи покарай във Варна сега, а после ми се обяснявай за дупките тука ;)
А конкретно в случая говорим за релсите и дупките около тях на Борис и Околовръстното, та ако искаш ходи ги премери с една линийка и пробвай пак да ми обясняваш, че са 3х2

Виж сега, моето момиче, дупките във Варна и на Борис и Околовръстното не ме засягат много, оттам не минавам. Това не означава, че одобрявам наличието им.
Обаче местата където карам, се срещат "препятствията", които съм описал и въобще не преувеличавам. Да те "посъветвам" аз, да минеш на кръстовището на Баучер и Св. Наум или през Руски паметник, какво ще кажеш? :roll:

И да, държиш се повече от арогантно и най-вероятно не спазваш дистанция, щом толкова те нервират колегите, които намаляват пред въпросните препятствия.
Следващият път, когато не успееш да намалиш и влезеш в нечий багажник ще ми е интересно, как точно ще обясниш на КАТ-аджиите, че този пред теб е виновен, защото е намалил заради някой кратер. :mhihi:

Хайде със здраве. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 330d
Мечтае да кара: F80 M3

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от ivo098 » 23 Фев 2010, 0:58

Koko Loko написа:Мислех да не пиша, но се изкуших след изказването на ivo098. Моят 20+ годишен кенеф може да кара и с 80 :lol:


Колега има разлика между 20 годишен кенеф (Ескорт, Голф, поизронила се Вектра или Кадет) и 20 годишно BMW ;)
Its an M. The fuel mileage is Sh!tty.

Your Sh!ttiness may vary.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Нено Б. » 23 Фев 2010, 11:39

Верно ли бе иво :mhihi:
И каква е тя?
rwd фен

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Pitbull_Germany » 23 Фев 2010, 13:26

Нено Б. написа:Верно ли бе иво :mhihi:
И каква е тя?


Ако искаш я прикарай тая Омега и ще ти покажа от първа ръка каква е разликата :mhihi:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Нено Б. » 25 Фев 2010, 23:56

Ти пък нищо не знаеш за моята омега :bchug:
rwd фен

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Pitbull_Germany » 26 Фев 2010, 17:10

Нено Б. написа:Ти пък нищо не знаеш за моята омега :bchug:


О, вярвай ми, не ми и трябва...знам си за моя 17-годишен тиквеник :bchug:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Spoony » 26 Фев 2010, 17:23

ivo098 написа:
Koko Loko написа:Мислех да не пиша, но се изкуших след изказването на ivo098. Моят 20+ годишен кенеф може да кара и с 80 :lol:


Колега има разлика между 20 годишен кенеф (Ескорт, Голф, поизронила се Вектра или Кадет) и 20 годишно BMW ;)


Колкото и да си мечтаете момчета не е така. 20 годишно си е 20 годишно при всички случаи било то БМВ, Ауди или Мазерати.
Защо иначе 20 годишните БМВ-та и Мерцедеси, Пасати и А4-ки струват чутовните 2-3 хиляди лева (колкото е годишното каско на един нов Голф)?
.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от p0wEr » 26 Фев 2010, 18:01

Spoony написа:
ivo098 написа:
Koko Loko написа:Мислех да не пиша, но се изкуших след изказването на ivo098. Моят 20+ годишен кенеф може да кара и с 80 :lol:


Колега има разлика между 20 годишен кенеф (Ескорт, Голф, поизронила се Вектра или Кадет) и 20 годишно BMW ;)


Колкото и да си мечтаете момчета не е така. 20 годишно си е 20 годишно при всички случаи било то БМВ, Ауди или Мазерати.
Защо иначе 20 годишните БМВ-та и Мерцедеси, Пасати и А4-ки струват чутовните 2-3 хиляди лева (колкото е годишното каско на един нов Голф)?

Нещо си в грешка ;) Влез поразгледаи Голф 2 на какви смешни 700 800 лева вървят Опелите Кадетт капката на какви пари вървят и после ги сравни с Мерцедес и БМВ ;)
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Spoony » 26 Фев 2010, 18:06

2500- 3000 лв максимум както си и мислех. Само не ми е ясно защо ги хвалите тези 20 годишни милионници :dunno:
.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от p0wEr » 26 Фев 2010, 18:10

Spoony написа:2500- 3000 лв максимум както си и мислех. Само не ми е ясно защо ги хвалите тези 20 годишни милионници :dunno:

Защото Мерцедес и БМВ са оставили много в света на моторспорт-а ;)
Mercedes 190 DTM Evo 2 http://www.seriouswheels.com/pics-mno/M ... 80x960.jpg
BMW E30 DTM http://www.autowp.ru/pictures/bmw/m3_dt ... _dtm_2.jpg
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от Нено Б. » 26 Фев 2010, 18:14

Работата не е в цената-ок,може и по-скъпо да е 20-год. бмв от 20-год. опел.
Въпросът е колко кола е останала след тези 20 години и от двете марки. Старите модели немски коли са здрави... и двете коли ще са на едно дередже.
Пък който си мисли, че е по-престижно да караш 20-год. бмв отколкото 20-год. опел- :mhihi:
rwd фен

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Една малоумна случка по пътищата в СФ

Мнение от B U L L I » 27 Фев 2010, 4:11

за да не ви избива на агреси м/у колеги ви правя услуга, като слагам точка на спора
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook