Vchera jenata pokara kolata ; )

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Vchera jenata pokara kolata ; )

Мнение от quixzole » 25 Фев 2003, 10:54

Vchera byahme na gosti u edin priatel i sled kato prispolvihme nyakolko kanichki s vino :drink: doide vreme da si hodim....Az ochevadno ne mojeh da shofiram...ne che ne mojeh ,no chengetata obiknoveno debnat tosgno na zavoia pred nas :evil: ...ta nai uchtivo pomolih gajeto da poeme upravlenieto na dragocennoto mi :bowdown: MPS...Sled svetkavichnata ataka s repliki ot sorta che sum i daval da kara samo kato se napia, a do BMW-to vaobshte ne beshe dopuskana pod predlog che mu mnogo skupi chastite :oops: :mha: mackata ze che skloni da me izvozi do vkushti/v zamyana tryabvashe da obeshtaia che shte i dam da otide sama na uchilishte s kolata- hich ne mi se shteshe..ama :lol: /...Kakto i da e, nai nakraia zehme che poteglihme.....az lichno byah udiven ot nachina po koito trugnahme...znachi 1-va i takava gas nacepi che sigurno gumite pushiha edin dva metra :shock: iztrupnah do petite vi kazvam....vkluchi vtora i vika...basi kolata...takova chudo ne byah karla...ot tam kato nastupi po bul. Bulgaria po edno vreme hvurchahme sus 150.....purvonachalno byah pritesnen...no posle taka s izkefih...prosto neochakvah ot neia takova izpulnenie :lol: Kato spryahme pred kushti usmivkata i se beshe lepnala za ushite, ne sprya da povtarya kolko gotino se karala tazi kola i kak vurvyala/btw tya kara edin djip deto edvam diga 140 po nanadolnishte/ :lol: vika ve4e samo az shte te vozia i da ne zabraish utre da mi dadesh kolata da hodia do univeriteta :wink:...hm she vidim taia rabota :mha:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 174
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от WOLFCUD » 25 Фев 2003, 11:07

Ееееее какво ли не правят хората като се напият. :lol: :lol: :lol:
Lud umora nemaaaa.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 396
Регистриран на: 23.10.2002
Местоположение: Samokov
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от BMW323i » 27 Фев 2003, 13:20

Bah maamu shto i moito gadje ne kara taka shtiah da sum bezumno shtasliv. Moita nestiga che mrunka che i davam samo kogato sum pil(veche i tova e riadkost)a i kato se zatutri s 50 napravo poludiavam.Za tova veche ne i davam da stupi zad pedalite karam si az kakto mi e kef i v kolata osven rev i silna muzika nishto drugo ne se chuva(malko mi kurti drushkata ama... :D )

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 11.02.2003

zdaveyte

Мнение от Al » 28 Фев 2003, 15:31

gotina istoriya samo 4e za ni6to na sveta nema da dam na jenata da kara o6te pove4e koga sam piyan

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 11.02.2003

zdraveyte

Мнение от Al » 28 Фев 2003, 15:34

ebati i rabotata sega pak karam mar6rutka v Sofia,a be brato4ki az v Sofia ne moga 150 metra da napravya vie pak 4ak mar6rutka

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 14.02.2003
Местоположение: София

Мнение от TurboDizelKombi » 28 Фев 2003, 15:54

Стягай се, че после рейс 213 ще пилотираш :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Svetoslav » 28 Фев 2003, 19:36

Podobna slu4ka se slu4i i s men prez liatoto na 2000 godina.Daru Car me biaha pokanili ne Drive Test v Bojna.Togava za parvi pat vidiah X5-be6e s motor 4,4 286 hp.Ta vsi4ko kakto si mu e reda.Gadjeto do men,a az zapo4nah da karam modelite ot 3-kata nagore v progresia - maksimalno da se nasladia.Na nej razbira se si i davah da kara naprimer Z3 i 323 Cabrio,528.Nej sam j priznal za kara4.Dotolkova sam j vludil na tema BMW,4e i tj re6i da si vzeme edno 318 E36.
Vaprosnata slu4ka e slednata.Karam az X5 i go probvam v razli4ni situacii,a tj s netarpenie 4aka da vidi 6to za ma6ina e tova :lol: Ako znaete to4no pred vhoda na dvoreca v Bojna ima edna 6iroka dalga otse4ka.Ta izlizame vnimatelno ot parkinga -bavno i spokoino- ni luk jli,ni luk mirisali.Az spokoen do onzi moment,v koito tj riazko natisna pedala na gazta do dubka.Vervaite mi bavarkata se izpravi na zadni gumi.Taka niakolko pati.Sliza i kazva:dobre e.Samo tova.
Napalno se izkefih mom4eta.4estno kazano doniakade go o4akvah malko ot nej,no 4ak tolkova.Samo ne i dadoh da pokara m5-cata,4e 6te6e da me petrepe :lol:
БМВ-любов ли е или как да го опиша?!
Вие си знаете!

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 28 Фев 2003, 20:16

stavat vsiakakvi gre6ki,no sled kato jena e karala kolata poniakoga sa trudno popravimi :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 28 Фев 2003, 23:11

Svetoslav написа:.Samo ne i dadoh da pokara m5-cata,4e 6te6e da me petrepe :lol:

:mha: :mha: :mha: :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 11.02.2003

zdraveyte

Мнение от Al » 01 Мар 2003, 16:20

verno 4e me ka4iha na reys 213 ako nyakade vidite super zadrastvene da znaete 4e sam az , a posle kakvo sledva

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook