Простотия неземна

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Re: Простотия неземна

Мнение от lowshow » 04 Дек 2009, 20:13

seven-eight написа:.....


ем така трябва да се процедира с такива дрислъовци :yes:
мойта единствена ситуация с предмет... беше някаква малка чикийка. Ще ме спира един оръфлял да ми зема телефоните и парите в една тъмна уличка. И спира ма келеша и ше ме ръга, а аз тъкмо са прибирах от тренировка доста добре загрял, след няколко спаринга .. ми няма му викам. Оказа са че е смел и тръгна да ме ръга. Ама като първия човек направо към корема, общо взето перфектно ми доде :lol: фанах му ръката дръпнах се и го свалих на земята по корем, зех му ножа и го пуснах в една шахта малко в страни до тротоара и си заминах :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Простотия неземна

Мнение от Механджията » 05 Дек 2009, 9:30

на такива, дето вадят тръби, най-често смелостта им стига дотам да направят крива физиономия и да замахнат..... същата ситуация се беше случила на един мой познат сливналия - там са хамави повечето :mhihi: ... оня извадил някво парче желязо, тръгва към моя човек с думи от сорта на 'ей ся ти таковах таковата' , при което моя с рогата напред, директно в колата го изтрясква един път, почва да крещи 'МЪРШООООО' и със скорост няколко тупаника в секунда ситуацията приключва за под минута.... тъй, че не знаеш какъв луд ти е насреща, ни тръби, ни нищо може да помогнат....
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: Простотия неземна

Мнение от xdriver » 05 Дек 2009, 16:14

:clap: готино, готино :) :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Простотия неземна

Мнение от georgymk » 05 Дек 2009, 17:08

мдам,и на мен снощи на дискотеката ми се случи един малнгал да ми вади газов пистолет.. :kuku:
тия хора само с пистолети,ножове,тръби,бухалки....така ли могат да се справят само :kuku:
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 7.01.2010
Пол: Мъж
Кара: само БМВ
Мечтае да кара: само БМВ

Re: Простотия неземна

Мнение от venkobmw » 29 Яну 2010, 15:34

Dpy написа:Много мразя такива лигоши,дето сами не могат да се оправят и викат "ше видиш кво ше стане".Пък чок бабаитите,дето кат седнат в скъпа кола и си мислят,че са безсмъртни си намират майстора доста често.Проблема е ,че 90% от хората в България са комплексирани доста от недоимъка...

И аз ненавиждам такива лигльовци но проблема колеги е че тези 90% са от прослувутата столица демек софиянчетата.
живота е като детска дрешка,къс и наакан.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Простотия неземна

Мнение от saleen » 31 Яну 2010, 8:35

Баси и олигофрените, екстра си ги подредил :bowdown:
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 23.10.2007
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E39 523i
Мечтае да кара: E60 M5

Re: Простотия неземна

Мнение от bmw_fen89 » 03 Фев 2010, 10:09

Механджията написа:на такива, дето вадят тръби, най-често смелостта им стига дотам да направят крива физиономия и да замахнат..... същата ситуация се беше случила на един мой познат сливналия - там са хамави повечето :mhihi: ... оня извадил някво парче желязо, тръгва към моя човек с думи от сорта на 'ей ся ти таковах таковата' , при което моя с рогата напред, директно в колата го изтрясква един път, почва да крещи 'МЪРШООООО' и със скорост няколко тупаника в секунда ситуацията приключва за под минута.... тъй, че не знаеш какъв луд ти е насреща, ни тръби, ни нищо може да помогнат....

Адски си прав за сливналии :mhihi: :mhihi: :mhihi: Тука 90% от града са мутри и много бият :mhihi: :mhihi: :lol:
Жените и колите, ако не въртят задница не са за хвалене - BMW ти си всичко за мен !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 5.12.2009
Пол: Мъж

Re: Простотия неземна

Мнение от Jivko7777 » 04 Фев 2010, 1:00

Aбе как тоя ще идва и ще ти иска 500 лв., че то нали той трябва да ти ги дава :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Простотия неземна

Мнение от ferdy » 04 Фев 2010, 19:58

Jivko7777 написа:Aбе как тоя ще идва и ще ти иска 500 лв., че то нали той трябва да ти ги дава :D


Е да де, затова ги иска.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 763
Регистриран на: 13.02.2006
Местоположение: Сливен
Кара: ше E36 320 Coupe

Re: Простотия неземна

Мнение от Totogada » 17 Фев 2010, 10:51

Леле какви изроди има само...хем виновен ...хем се прави на "пичага". Хубаво си го подредил колега, само тая мутра с поршето да не ти създава проблеми :|

bmw_fen89 написа:
Механджията написа:на такива, дето вадят тръби, най-често смелостта им стига дотам да направят крива физиономия и да замахнат..... същата ситуация се беше случила на един мой познат сливналия - там са хамави повечето :mhihi: ... оня извадил някво парче желязо, тръгва към моя човек с думи от сорта на 'ей ся ти таковах таковата' , при което моя с рогата напред, директно в колата го изтрясква един път, почва да крещи 'МЪРШООООО' и със скорост няколко тупаника в секунда ситуацията приключва за под минута.... тъй, че не знаеш какъв луд ти е насреща, ни тръби, ни нищо може да помогнат....

Адски си прав за сливналии :mhihi: :mhihi: :mhihi: Тука 90% от града са мутри и много бият :mhihi: :mhihi: :lol:

не само мутри... ами нинджи .... командоси,барети ..и бивши морски "тЮлени" :mhihi: - принципа е айде в едната ноздра и са вече един от изброените "герои"
Изображение
R.I.P. Champion 1968 – 2007 Colin McRae

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook