Моята 318i е36 с една А4ка

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Kinopi » 02 Дек 2009, 22:06

Това става на пътя от Съединение към Пловдив ,понеже там имаме къща и се прибирах към нас.Бях със сестра ми и нямах особено много бензин та се бях зарекал да карам нормално ,но както знаем когато си го кажем това просто няма как да стане така.Та.. точно след като излезнах от Съединение видях 1 Мерцедес беше от новите 2002+ (не ги разбирам много) и реших ,че ако сега не се направя на мъж няма къде да ама уви защото тоя зави по някъв селски път ,а зад него едно ауди А4.Първоначално не му обърнах внимание ,но както си карам на 5та с 80 го гледам как ми минава от ляво (пътя е двулентов) и започва да ме минава ,като ме гледаше през тва време някак си все1.. къв си ти.Та както си карах на 5та шибнах 3та и както ме минаваше изведнъж започнах да се изравнявам с него стигнах 120 и видях ,че идваха коли в насрещното ,та реших да го пусна.Включих 4та и го оставих да мине пред мене което беше само началото разибра се.Минаха колите а аз карам зад него ,но не мога да го мина тъй като идва много остър завой ,а нямам много добра видимост и реших да изчакам да мине завоя (това се оказа добро решение тъй като точно от завоя мина кола).След като минахме завоя пътя беше що годе празен и реших да му покажа кво правят БМВ-тата ,та както карах със 120 на 4та плътно до него просто дадох газ до дупка минах в лява лента върнах му онзи поглед и профучах покрай него.Върнах се в дясна лента и го гледах как безпомощно изостава ,а аз вече минавах 150 и реших да пусна малко газта тъй като пътя там е лош а й нямах особено мн. бензин.Точно преди да влезна в следващото село Войсил намалих до 100-110 и мислех ,че всичко е свършило до тук и в този момент той минава покраи мен може би с около 130-140 (при положение ,че влиза в населено място и тн.).Това разбира се ме ядоса и реших ,че ще го мина пак пък квото и ще да става ,на излизане от селото пак бях плътно зад него със 120 ,а в насрешното постоянно имаше коли и нямаше как да го мина ,така влезнахме във следващото село Бенковски аз намалих скороста той обаче продалжи да кара с около 120 и дръпна пред мен ,на излизане от селото застанах плътно до него отново ,но този път нещата бяха на път да се обаркат много сериозно.В насрещното продължаваха да минават коли в тва време нашия изпреварва някъв Опел натоварен с каротфи и кво ли не движещ се с около 60км ,но за мен няма място да изпреваря и както карам със 120 направо като по чудо не се праснах в него.Още не мога да проумея как въобще успях да намаля толкова бързо.След това вече беше късно да го гоня.Докато аз се ядосвах ,че не можах да го стигна след тези спирачки сестра ми направо не беше на себе си.На задната седалка имаше якета и един букет с цветя всичко беше на пода ,това в следствие на спирачките.Между Съединение и Пловдив са около 20 километра а аз бях изхабил около 4 литра бензин.Това само по себе си говори за какво каране става въпрос.И така.... аз се изчерпах ,даже май малко попрекалих с писането :confused: имал съм и мн други ''дръпки'' но не чак толкоз интересни ;).
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 7.04.2008
Кара: към мантинелата

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от BalBosA » 03 Дек 2009, 9:27

Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 16.12.2006
Кара: E46 330i

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Lubbbo » 03 Дек 2009, 9:46

BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:

Това преди няколко дни се опита да ми го направи един оптимист много надъхан :mhihi:


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от xpl0d » 03 Дек 2009, 9:50

Еее герой начеса ли си крастата, изби ли малко комплексчетата :dummy: :dummy: :dummy:
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Zagy » 03 Дек 2009, 10:56

Само не разбрах с колко "профучахте" през онова село? Ако има значение де.....
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Spoony » 03 Дек 2009, 11:25

Ужас това като изпреварваш другия да дава газ е много страшно.
И какво доказвате никога не мога да разбера. Някакви непознати ми се точат и дърпат и чак се кефят като ме надгонят. Защо си мислите, че на някой друг на пътя му пука за вашата кола и за това че сте добри шофьори? Карайте си там и не си мислете, че някой от другата кола ви гледа или се интересува дали можете да карате.
На НИКОЙ не му пука каква ви е колата, колко вдига и т.н. На хората в другите коли им пука само да стигнат по-бързо до работа, до село или до тенис корта и т.н. Дреме му на някой другия каква кола кара...
.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 968
Регистриран на: 20.03.2004
Пол: Мъж
Кара: си

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от txe » 03 Дек 2009, 13:46

абе ти кретен ли си?
съвсем сериозно..
what a helluva ride

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Kinopi » 03 Дек 2009, 13:48

Zagy написа:Само не разбрах с колко "профучахте" през онова село? Ако има значение де.....


В първото село карах с около 90 при положение ,че пътя се пада малко встрани от селото и пътят е прав ,а онзи пред мен караше в селото с около 120 ,а във второто село карах с около 70 тъй като има и 2 остри завоя ,а онзи караше поне с 90.

BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:


Що ще се прави на мъж а и както сам виждаш аз го оставих да мине.
Изображение

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от bigmurzi » 03 Дек 2009, 14:15

:mhihi:
добре, че сте здрави!и внимавай бе!
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 933
Регистриран на: 7.03.2005
Местоположение: O.C.
Пол: Мъж
Кара: Е36

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Escape » 03 Дек 2009, 15:06

BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:


а освен че е МЕГА простотия е и забранено по закон......... ама кой ти чете
Чл. 42. ал 3.
(3) Водачът на изпреварваното пътно превозно средство е длъжен да не увеличава
скоростта
и да не пречи на изпреварването по какъвто и да е друг начин.

Важно е гъзарията на пътя "никой не е по велик от мен, че да ме изпреварва" :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.08.2007
Местоположение: Denmark

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от seven-eight » 03 Дек 2009, 15:19

Escape написа:
BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:


а освен че е МЕГА простотия е и забранено по закон......... ама кой ти чете
Чл. 42. ал 3.
(3) Водачът на изпреварваното пътно превозно средство е длъжен да не увеличава
скоростта
и да не пречи на изпреварването по какъвто и да е друг начин.

Важно е гъзарията на пътя "никой не е по велик от мен, че да ме изпреварва" :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:


А и освен, че е забранено, защо има хора, които мислят, че като някой ви погледне докато ви изпреварва, задължително иска да се състезавате :kuku:
Има хора, които карат малко по бързичко(в рамките на разумното) и въпреки всичко не правят простотии.Е този с А4-ката може и да не е бил от тях, но защо и ти трябва да си като него? То така стават белите....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Kinopi » 03 Дек 2009, 15:24

seven-eight написа:
Escape написа:
BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:


а освен че е МЕГА простотия е и забранено по закон......... ама кой ти чете
Чл. 42. ал 3.
(3) Водачът на изпреварваното пътно превозно средство е длъжен да не увеличава
скоростта
и да не пречи на изпреварването по какъвто и да е друг начин.

Важно е гъзарията на пътя "никой не е по велик от мен, че да ме изпреварва" :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:


А и освен, че е забранено, защо има хора, които мислят, че като някой ви погледне докато ви изпреварва, задължително иска да се състезавате :kuku:
Има хора, които карат малко по бързичко(в рамките на разумното) и въпреки всичко не правят простотии.Е този с А4-ката може и да не е бил от тях, но защо и ти трябва да си като него? То така стават белите....


Ти така като четеш дали не е изкал да се дърпаме ?И айде моля ти се .. все едно ти караш с 50 градско и 90 извън градско,и все едно никога не си настъпвал педала просто заради гъзария.Не те познавам ,но и не вярвам ,че спазваш всички ограничение.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от driver69 » 03 Дек 2009, 17:22

Kinopi написа:
seven-eight написа:
Escape написа:
BalBosA написа:Пък това някой като те изпреварва,ти да даваш газ и да не го пускаш да мине е ибахти простотията просто :banghead: :ranting:


а освен че е МЕГА простотия е и забранено по закон......... ама кой ти чете
Чл. 42. ал 3.
(3) Водачът на изпреварваното пътно превозно средство е длъжен да не увеличава
скоростта
и да не пречи на изпреварването по какъвто и да е друг начин.

Важно е гъзарията на пътя "никой не е по велик от мен, че да ме изпреварва" :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:


А и освен, че е забранено, защо има хора, които мислят, че като някой ви погледне докато ви изпреварва, задължително иска да се състезавате :kuku:
Има хора, които карат малко по бързичко(в рамките на разумното) и въпреки всичко не правят простотии.Е този с А4-ката може и да не е бил от тях, но защо и ти трябва да си като него? То така стават белите....


Ти така като четеш дали не е изкал да се дърпаме ?И айде моля ти се .. все едно ти караш с 50 градско и 90 извън градско,и все едно никога не си настъпвал педала просто заради гъзария.Не те познавам ,но и не вярвам ,че спазваш всички ограничение.

Не мога да ти помогна по въпроса как кара колегата, но си представям колко шамари щеше да ядеш ако беше попаднал на мен. Не се дърпам и най-вероятно щеше да ме удариш. А пича най-вероятно не е бързал като е изпреварвал, но си го ядосал със селската проява. Сигурно и караш бърза 316? Как може да правите такива ПРОСТОТИИ/ИДИОТЩИТИ/ПРОСТАЩИНИ на пътя не знам :dunno: . Живота си е твой - решавай какво да правиш САМО с него. Ако в селото беше блъснал дете?

ботокс ефект 
Аватар
Мнения: 882
Регистриран на: 5.12.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: черна сянка
Мечтае да кара: още по-черна сянка

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от Dido_stz » 03 Дек 2009, 17:27

1-ви въпрос - на колко години си? ;
2-ри въпрос - имаш ли книжка изобщо? ;
3-ти въпрос - ако отговора ти на 2-ри въпрос е да, кой изобщо ти я даде тая книжка ;

малоумници...........................
the project is ready....
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: Моята 318i е36 с една А4ка

Мнение от pLaM3N » 03 Дек 2009, 17:34

Ryapoff написа:...

Ако в селото беше блъснал дете?



Много хубав въпрос и то точно на място ! :dummy:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook