Среднощна среща с луноходче с буркан.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Новини
Аватар

Среднощна среща с луноходче с буркан.

Мнение от Новини » 17 Фев 2003, 4:22

....или с други думи ....куките се опитаха да ме одрускат по невероятен начин.
Та значи .....ходих с един френд и една френдка да поиграем билярд в един бар в центъра и към 2:00 през ноща се връщаме обратно към Люлин. Карам си кротичко и си слушкам музика. Направо кеф ...улиците празни но ми беше по кеф да карам с макс 70. Не съм близвал алкохол вечерта изобщо. Отиваме да оставим мадамката до тях и точно на кръстовището пред блока й ....хоп ...синьо бурканче ми мъгляви панорамното огледало. Спрях защото и без това спирахме за да я оставим. Отварям прозореца. Отвънка ме гледа киселата физиономия на куката който даже се постара да смотляви нещо от рода на "доБР вечер, доХументите за проверка" (мързеше го да говори). Вадя аз гражданската и му обяснявам, че е на името на стария собственик ....вадя и временния талон на колата (копелетата в КАТ ме изпарзаляха на техническия и не ми издадоха редовен талон), изкарам лисчето за годишен технически, шофьорската и т.н глупости. Тоя отиде на фаровете на Police ладюхата и почна да се цъкли в странния талон. Дойде и ми сочи валидноста. Била подправена и бил изтекъл. Обяснявам му че пише 13.03 а не 13.02. Той твърди че съм я подправил. Излизам от колата и бесен му обръщам талона. От обратната страна пише датата на издаване - 13.02 и съответно валидността си е до 13.03. Влиза в патрулката а аз вися на прозореца им в шибания студ. Тримка вътре кукички ама слънчеви направо.....и се почва ..... що си с такъв талон ....кога я взе колата.... ти знаеш ли че докумените са ти фалшиви....ама що гражданската е на друго име. Обяснявам кое как къде и защо. Шушукат си там нещо ....На Талона пише BMW 316 обаче тоя вика .....цифрата отпред е подправена и не е 3 а е 9. Чудех се да се смея или да плача .....Тоя ме изкара че имам BMW 916 :lol: :lol: Учтиво му обяснявам, че говори глупости. Изведнъж и тримата се опулват в багажника на колата. Що било пишело 323 отзад. Това било измама. :shock: :D 8) :lol:
Разбира се не се разминах и с проверка за алкохол. Показвало 0.5 ...що съм ги бил лъжел че не съм пил. Награбих му шибания дрегер и си изпразних пак дробовете вътре. Резултата 0.2. Пак удариха на камък. Цялата дандания се разиграва 30 минути в шибания студ. Накрая им креснах да ми напишат акт за нередовни документи щом така твърдят а аз утре ще отида с цялата бумащина от документи при шефа им и така ще крещя и хвърлям лиги че после ще чистят патрулки поне две седмици заради тази им простотий. Тия викат "добре де добре .....ама няма ли все пак да почерпиш като си си купил сега колата а" .....Отговорът от моя страна беше ироничен смях. Кат ме спрете следващият път, тогава ще ви почерпя .....тия викат .....почерпи та да не те спираме .......отговорих им че следващият път ще ми видат само задните фарове. Влязох в колата и се постарах така да тръгна че да си оставя и малкото останал грайфер от гумите на асфалта а всичките камъчета да им се заврат в решетката на патрулката.
Не е ли наглост това бре хора .....да те мотаят 30 минути със невероятни идиотщини. Ако бяха пичове щях да им дам пет лева да се почерпят и да не ми губят времето ....нищо че съм редовен. Вместо това се чудят за какво да те хванат и да се опитват да те спекат. Кой им се връзва изобщо .....и нагличко и парички си искат ......Ха сега познайте ......утре ще мина пак от там ама тоя път с такава скорост че да им падне буркана от покрива ....Ако не замръзвах от студ отвънка ...щях да им кажа да ми вземат талона и да ми напишат акт ....така утре щях да се забавлявам в КАТ за норматив ....

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 17 Фев 2003, 10:21

Момчета, момчета :?
Като почнат така да се заяждат и да гоВНорят глупости, звънни на тел. 166 и "похвали" въпросния екип, като не забравяш да цитираш поканите от сорта:
"какво ще правим сега", "защо не почерпиш" и пр. милиционерски лафове. Питай дежурните, как да разбираш въпросните реплики. Не разбирам защо си му обяснявал кое какво е. Да си чете документите, да си прави справки по радиостанцията ...
Много ги обичам тия. Взеха веднъж да ми се пънат на бул. Черни връх (колата беше с транзитен номер), че не е била регистрирана и бла бла.
Пуснах ги да пасат и им обясних, че ще ги чакам в колата си да свършат със събиране на информацията. Ама щели да се забавят - ОК, аз не бързам. И като видяха, че няма да им се отвори парашута - веднага всичко беше наред.
Аман от милиционери :bang:

младши завивач
Аватар
Мнения: 760
Регистриран на: 1.04.2002

Мнение от ivo » 17 Фев 2003, 12:24

Мамицата им! Дори и да нямаш нарушение - пак да почерпиш :roll: .

:nono: :bang: :bang:

BMW_POWER е прав за това да не им се връзваш - то тях яко ги мъppрзиии и като видят че няма да има бакшиш и те пускат...
Обаче има и по-свестни полицаи. Например преди 3 седмици мене ме пуснаха и дори акт не ми писаха, не съм и черпил - при положение, че нямам книжка, дори години и ме гониха около 2км :lol: :lol: :lol: :dunno:

Така, че "speak softly and haul ass"... :lol:
:ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 14.02.2003
Местоположение: София

Мнение от TurboDizelKombi » 17 Фев 2003, 15:36

Аз нощем пускам жена ми да кара, и като тръгнат да ни спират още преди да е спряла колата и вече ни махат да си тръгваме.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 23.11.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от Godsmack » 18 Фев 2003, 0:15

Абе тия фу(а)ражки са пощурели. Три поредни вечери ме спират карат ме да излезна от колата и трите пъти както си върви куката пред мен да му отворя багажника се обръща и ми вика миришеш на алкохол.
Брей започвам да си мисля тия и на тила ли имат носове. Ама като възкликна с радост : Дай да праим проба! Отговорът е един: Ей ти са веднага за пробата, абе аз само те питам.
Контрирам с : Ми то и да съм пил пак няма да кажа.
И обикновенно след тия думи ме поразмотават малко и ме пускат.

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Re: Среднощна среща с луноходче с буркан.

Мнение от Alpina » 18 Фев 2003, 0:28

!!Asen_X написа:.... Влязох в колата и се постарах така да тръгна че да си оставя и малкото останал грайфер от гумите на асфалта а всичките камъчета да им се заврат в решетката на патрулката.
....


И аз така правя... :-)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

пък аз

Мнение от Любо Мегов » 18 Фев 2003, 8:52

пък аз им казвам
как е колеги, някакви произшествия
ще ме извините ама бързам
те питат какъв съм а аз че ранга им не позволява да им докладвам

и ме пускат :lol:

пък ако съм със семейството
още повече се хващат :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

Мнение от PARADOX_sf » 18 Фев 2003, 13:43

Абе тия .... въднъж на баща ми му искаха пари за бензин на моторите... :dunno:

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 18 Фев 2003, 22:20

PARADOX_sf написа:Абе тия .... въднъж на баща ми му искаха пари за бензин на моторите... :dunno:


Стига бе! И на мен ми исках за същото!!! Едни от СИГМА. Ама аз им дадох 1 лев и те се гръмнаха. Ама все пак го прибраха мръсниците....

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Re: пък аз

Мнение от Turturelo » 18 Фев 2003, 22:55

//MegOFF написа:пък аз им казвам
как е колеги, някакви произшествия
ще ме извините ама бързам
те питат какъв съм а аз че ранга им не позволява да им докладвам

и ме пускат :lol:

пък ако съм със семейството
още повече се хващат :lol:


Имаш ли наистина някакъв ранг, защото ако излезе някой по-незалюпен фатмак крив ще те направи?!

Аз като взех книжка бях много учтив към служителите на реда, но историята показва, че смисъл да си такъв няма.... От 100 полицай 2ма са били по-интелигентни ... Съответно пари не давам, заяждам се и т.н. Имам веднъж дадени 5лв. за минаване със 120 на червено и полицайте пазеха отстрани ... :) На тогавашните пари бяха 5000лв. аз имах .. доста повече и най-малката банкнота беше тази единствена деноминирана 5левка - в двора на полицията ме закараха след кратка разправия и си искаха пари - извадих всичките пари и най-спокойно рових има/няма 5мин да ме видят колкото се може повече хора, че ще им давам пари ... Лакомията не им позволи да тръгнат или да отделят погледи от парите ... и получиха 5лв (сегашни пари) ;)

Burn Out Master
Burn Out Master
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 30.09.2002
Местоположение: Plovdiv/Smolqn
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 / AUDI A4 1.8T quattro
Мечтае да кара: M5 i RS4

Мнение от PILOTA » 21 Фев 2003, 18:30

I az pari ne davam.A i da davam pone v GO njma koi da mi gi vzeme.Edinstvenata im cel e da ostana bez knizka. :cry:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

do PILOTA:)))))))

Мнение от KEVIN-30 » 21 Фев 2003, 23:27

PILOTE,gledai pone spestovnata da skatae6 ot kukite :lol: :nono: :bang: :bang:
Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook